Petek Temizliği Fiyatları

Kombi Peteği Bakım Fiyatları

Firmamız en gelişmiş cihazlara sahip bu makineler sayesinde kalorifer tesisat temizliği işlemi daha kısa sürede yapılmakta ve maliyetlerimizi düşürmektedir.Petek temizliği fiyatları petek sayısına göre değişmekte olup dairelerde bu fiyat 100 TL den başlayıp evin büyüklüğüne göre 250 TL ye kadar çıkabilmektedir.

 1 TIKLA ARA: 0538 955 59 74 – 0850 532 1 536  


Buharlı petek araları temizliği için bizi arayın.

(2 yıl Petek Temizleme yapılmayan petek tesisatı içerisinden çıkan suyu görmek için sayfamızdaki videoyu izleyebilirsiniz)

Kombi Bakım Fiyatları

Kombi bakım fiyatları sabit olup her marka kombiler için kombi bakım ücreti 100 TL dir. kombi bakımı yılda bir kez yapılması uzmanlar tarafından önerilen bir işlem olup firmamız tarafından en uygun fiyata yapılmaktadır.Kombi petek temizliği ikisi bir arada yapıldığında Kombi temizleme fiyatı 50 TL

Petek Temizliği Nasıl Yapılır 

 1. Uygun bir petekten makine sisteme bağlanır
 2. Bütün peteklerin vanası kapatılır sadece bir peteğin vanası açık bırakılır
 3. Petekler sökülmeden tek tek bir noktadan önyıkama yapılır
 4. Bütün petekler açık konumda İlaçlı yıkama yapılır
 5. Durulama işlemi yapılır
 6. Filtre Temizliği yapılır
 7. Koruyucu kimyasal  ilave edilir
 8. Kombi bakımı yapılır ( İsteğe Bağlı )
 9. Sistem yakılıp hava alma işlemi yapılır
 10. Sistem yakılıp test edilir ve çalışır vaziyette teslim edilir.

Kısaca özetledik detaylı bilgi için yazımızın devamına ve sayfa sonundaki yorumlara bakabilirsiniz..

İlk dakika dan  sonra gelecek görüntülere dikkatle bakın kombiler bu şekilde katılaşmış suyu ısıtmaya çalışırken daha fazla doğal gaz tüketiyor ve daha fazla fatura gelmesine neden oluyor.

kombi-bakimi-2

  Servis Kayıt 0850 532 1536 / 0538 955 59 74

Kombi Servis Hizmeti Verdiğimiz Bazı Markalar 

Kombi Markaları

Petek temizliği nedir ?

Petek temizliği nedir? Bir çok kez müşterilerimizden petek temizliği nedir sorusuna muhatap olduğumuzdan yazma gereği duyduk petek temizliği petek ve tesisat içerisinin yıkama işlemidir.

Petek Temizliği Neden Yapılmalı?

Tesisat temizliği, her yıl düzenli olarak yapılması gerekli olan bir işlemdir. Bu işlem sayesinde büyük sorunların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca petek temizliği doğalgaz faturalarınız yüksek gelmesini önleyecektir. Petek temizliği kaç para diye merak edenlere çok uygun bir fiyat politikamız olduğunu belirtebiliriz. Kısa bir süre içinde gerçekleştirdiğimiz bu işlem sayesinde petek temizliğine ödeyeceğiniz miktar doğalgaz faturanız dan düşecek miktar sayesinde size neredeyse bedavaya gelmiş olacaktır. Petek temizliği fiyatları sizi ve cebinizi düşündüğümüz için en uygun seviyelerdedir. Petek temizliği ücreti hakkında detaylı bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyat politikamız sizi memnun edecektir.

Kalorifer tesisatı temizliği  fiyatı araştırması yaparken DİKKAT !!!

Fiyat araştırması yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus; GÜVENİLİR FİRMA evet ucuz fiyat veren firmalar ne kadar güvenilir.Bunun araştırmasını iyi yapmalısınız İstanbul gibi metropol şehirlerde komşunuzu bile tanımıyorken evimizde saatlerce çalışacak firmaları çok iyi araştırılmalıdır. Petek temizliği yaptırdınız ve sonrasında sorun yaşarsanız hizmet aldığınız firma bu sorunu çözmeye gelecek mi ? Tüm bu soruların cevabını araştırmak yerine güvenilir  profesyonel hizmet sunan firmalardan hizmet almak daha ekonomik olacaktır. Boğaziçi Tesisat yapmış olduğu tüm işlemler için sözde değil yazılı olarak  garanti vermektedir.

petek hava alma anahtarı

petek hava alma anahtarı

Piyasada bulunan makinaların aksine, işimizi hızlandıran yüksek kalitede makinalar sayesinde, fiyatlarımızı kaliteden ödün vermeden düşürmeyi başardık. Size kalitesiz, ucuz Kalorifer petek temizliği ücreti sunamayız, fakat kaliteli uygun fiyat  garantisi  verebiliriz 

2016 2017 yılı Kampanyalı Petek Temizliği Fiyatları

 • Komşuna tavsiye et  %10 İndirim kazan kampanyası; Aynı apartman,sokak veya mahalledeki komşunuzla aynı gün petek temizliği hizmeti alın, liste fiyatından %10 indirim kazanın.
 • Bölgeye özel %10 indirim günü kampanyası; Haftanın belirli günlerinde, belirlediğimiz bölgelere özel indirimler uyguluyoruz.Bulunduğunuz ilçeye özel indirim gününü öğrenmek için bizi arayın.
 • Daimi müşterilerimize özel %10 İndirim Kampanyası;  6 ay içinde firmamızdan farklı bir hizmet aldıysanız, alacağınız 2. hizmette anında %10 indirim kazanırsınız.
 •  4 daire üzeri işlemlerde toplu iş indirim fırsatı için bizi arayın.
petek-temizliği-nasıl-yapılır

konforlu ısınmak için

Kalorifer Petek Temizliği

Özellikle kış aylarında oldukça hayati bir önemi olan kaloriferlerin uzun yıllar sizinle birlikte olmasını sağlamak, ısıtma başarısını yükseltmek ve en önemlisi de yakıt masraflarının düşmesini sağlamak için kalorifer petek temizliği periyodik olarak -genelde yıllık- yapılmalıdır. Ancak bu petek temizliği işlemi uzmanlık gerektiren bir konudur ve profesyonel hizmet alınarak yapılmalıdır. Aksi takdirde peteklerin temizliği başarılı bir şekilde yapılamadığı gibi tesisata zarar verilebilmekte ya da tıkanmalardan kaynaklı sorunlarda aşırı yakıt tüketimine neden olabilmektedir. Diğer yandan kalorifer petek temizliği nasıl yapılır sorusunun cevap olarak farklı yöntemlerin kullanıldığının bilinmesi gerekmektedir.

Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları

Merkezi sitem olsun kombili sistem olsun herkes maliyeti azaltmak için bir takım yöntemler uygulamaktadır. Aslına bakılırsa en büyük sorunların başında petek temizliğinin ihmal edilmesi gelir. Peteklerde biriken tortular ısının yayılmasını önlediği için büyük sıcaklık kaybı yaşatır ve siz fazladan doğalgaz yakmak zorunda kalırsınız. Petek temizleme işlemi yılda bir ya da iki defa mutlaka yapılmalıdır. Boğaziçi Tesisat olarak yaptığımız işlemlerde faturanızın azalmasını peteklerin ısınmasını garanti ediyoruz. Petek temizliği fiyatları petek sayısına göre değişmekte olup petek temizliği 100 TL den başlayıp evin büyüklüğüne göre yukarı doğru çıkmaktadır size en uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi sunuyoruz.

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kalorifer petek temizliği, belli aşamalar dahilinde yapılmaktadır. Özel tesisat kimyasalları peteklerde ki pas ve tortuyu yok etmektedir. Buna petek yıkama adı da verilmektedir. Bilindiği üzere petekler belli kalıplarda ısıyı en iyi yaymaları adına üretilmiş ve tasarlanmışlardır. Petek gözenekleri bu yüzden tortu bağlayabilir. Kombi petek temizliği işlemleri şu şekilde yapılmaktadır;

 • Öncelikle bağlı bir sistem olan peteklerden banyoda bulunan petek ya da radyatör sökülür.
 • Evde bulunan bütün petekler kapalı konuma getirilir. Sadece banyoda ki petek açık bırakılır. Buradan klozete bir boru ile bağlantı kurulur.
 • Petek temizleme makinesi bağlanır ve petekler sökülmeden tek tek vanaları kapatılıp açılma yöntemi ile Ön yıkama yapılır
 • Ön yıkma bittikten sonra ilaçlı yıkama yapılır
 • İlaçlı yıkama bittikten sonra durulama işlemi yapılır
 • Durulama işleminden sonra filtre temizliği yapılır
 • Sistem havaları kontrol edilip sistem yakılır.
 • gerekli kontroller yapılarak sistem çalışır vaziyette müşteriye teslim edilir.

Bu işlem esnasında petek yıkama makinesine belli bir kimyasal karışım konulmaktadır. Bu karışım güçlü bir etki ile peteklerde ki tortuları yok etmektedir. Eviniz hiç bir şekilde kirletilmez.

Yerden Isıtma ve Tesisat Temizliği

Yerden ısıtma sistemlerinde en büyük sorunlardan birisi kesinlikle çamurlaşmadır. Suyun belli filtrelerden geçmeden tesisatlarda dolaşması bu sorunu meydana getirir. Tesisat temizliğinde son teknoloji makinelerimiz ile işlem yapıyoruz. Kombiye bağladığımız makineler ya da yerden ısıtma sistemlerine monte ettiğimiz sistemimiz ile filtreli bir biçimde temiz suyu eviniz içersin de dolaştırıyoruz. Belli kimyasallar ile desteklediğimiz su sayesinde herhangi bir çamurlaşmanın ya da en ufak bir tortunun bile tesisatların içinde kalmasına izin vermiyoruz. Petekler ısınmıyor tarzı sorunlarınız da ilk yaptırmanız gereken şey petek temizliğidir. Peteklerin ısınma mantalitesi tamamıyla suya duyarlıdır. Sıcak suyun peteklerde gezmesi evinizin ısınması anlamına gelir. Normal olarak kullandığınız bir derecede eski performansı alamıyorsanız yada peteklerin bir bölümü soğuk bir bölümü ise sıcaksa hemen Boğaziçi Tesisat firmamızı alarak üst seviye hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz. Makinemiz sayesinde suyun tüm peteklerde sırasıyla güçlü bir baskı ile gezmesi sağlanarak temizlik sona erer. Bundan sonra faturalarınızda belli bir düşü olacaktır. özellikle yıllar boyunca petek temizliği yapılmayan hanelerde büyük sorunlar meydana gelmektedir. Tortu, kireç ve pas yıllar sonra peteklere iyice tutunur ve bazı durumlarda peteklerin değişmesi gereklidir. Bu yüzden her yıl düzenli olarak firmamıza başvurup petek temizliğini en uygun fiyatlar dahilinde yaptırabilirsiniz.

Petek temizliği yöntemleri kimyasal uygulayarak ya da kimyasal uygulamadan iki şekilde hatta gerektiği durumlarda birbirinin tamamlayıcısı olarak birlikte kullanılabilmektedir. Yöntemin ne olduğu o kadar önemli bir durum olmayıp tekniğin doğru bir şekilde kullanılması ve en önemlisi de deneyimli kişiler tarafından uygulanması daha çok önem taşımaktadır. Tüm bu nedenlerden dolayı kalorifer petek temizliği firması seçimi çok önemlidir. İnce eleyip sık dokunacak konular ise ekibin başarısı, kullanılan ekipmanın kalitesi, firmanın referansları ve uygulayacağı yöntemi iyi analiz edip edemediği şeklindedir.

Kalorifer petek temizliğinde kaliteli hizmeti uygun fiyata almak da önem taşımaktadır. Bunun için de kalorifer petek temizliği fiyatlarını karşılaştırmalı olarak analiz etmek bütçenin sarsılmaması için oldukça önemlidir.

Petek Temizliği Fiyatları, petek sayısına göre değişmekte olup, evin m2 sine göre ve tesisat uzunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterir.Firmamız petek temizleme işleminde kaliteden ödün vermeden, en uygun fiyat garantisi vermektedir. Güvenilir Kaliteli hizmet ve uygun fiyat bir arada olur mu diye  düşündüğünüzü hisseder gibiyiz. Evet bizce bu mümkün. Gelişmiş teknoloji yardımı ile bu mümkün.Gelişmiş ekipmanlarımız sayesinde, bir çok firmadan daha kısa sürede iş bitirme imkanına sahibiz ve uygun fiyatlarımız nedeni ile bir çok firmadan daha çok iş yapmaktayız. (Alet çalışır el övünür ) Ata sözünden aldığımız ilhamla, hep teknolojinin en ileri seviyesinden yararlanıyoruz ve buda bize zaman kazandırıyor.Bu sayede daha çok iş yapıyoruz ve  uygun fiyat garantisi veriyoruz.

 Hemen şimdi  bir tıkla bizi arayın GSM  0538 955 59 74

Petek temizleme işlerinizi, diğer işlerinizde olduğu gibi bu konuda piyasada itibar kazanmış firmalara yaptırmanızdır. Boğaziçi Tesisat, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerine devam etmektedir. Petek temizlemenin fiyatları, petek sayısına göre değişmektedir. Petek temizliği fiyatları hakkında fiyat araştırması yapıyorsanız, ucuz petek temizleme yaptırmak ne kadar faydalı olur hiç düşündünüz mü?

Petek temizliği fiyatları, sistem ve petek sayısına göre değişmektedir. Yanıltıcı fiyat vermemek adına, sayfamıza fiyat listesi eklemedik.

Kaliteli hizmetin en uygun fiyatlara sunabilmek için son sistem makinalar kullanıyor,maliyetlerimizi düşürecek bir çok kampanya düzenliyoruz. Kalitemiz aynı fiyatımız farklı

 Haftada 7  günü  açığız. Bizi arayın GSM 0538 955 59 74


Petekleri temizleme ve bakımı yapılmadığında, petek geç ısınıyor gibi bir sorun yaratır. Ve biz bu konuyu petek temizliği sayfamızda, bu problemin çözümünü sizlere detaylı bir şekilde anlattık. Tüm bu işlemleri yaptığınızda, ısı artışında ciddi derecede artış sağlayacaksınız, fakat petek temizlikleri yaptırdığınızda bu verimlilik kat kat daha fazla olacaktır. Sayfamızda anlatılan tüm işlemleri denediniz ve yinede Petek Geç ısınıyor veya hiç ısınmıyor ise mutlaka petek temizleme yaptırmanızı tavsiye ederiz. Petek temizliği, yakıt tasarrufu sağlamanızda size çok büyük katkı sağlayacaktır. Mutlaka peteklerin daha fazla ısınması için verdiğimiz püf noktalarını yapmalısınız.Bu şekilde minimum seviyede de olsa kış hazırlığınızı yapmış olursunuz. Ve unutmayın, bizlerin garantili petek temizleme hizmetlerinden faydalanmak için sizlere sadece bir telefon uzaklıktayız.

 Haftada 7 gün günü açığız, bizi arayın GSM 0538 955 59 74

 

Faydaları : Yakıt Tasarrufu Sağlar

Petek temizliği

Petek temizlemenin en önemli faydası yakıt tasarrufudur. Isı verimliliğini artırdığından dolayı doğalgaz tüketiminiz daha az olacaktır. Yapmış olduğumuz petek temizleme işlemlerinde %30 a varan tasarruflar sağlanmıştır. Minimum %10 yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Uzun süredir petek temizleme yaptırmadıysanız, doğalgaz faturanız rahatlıkla %30 düşecektir. Kombi Ömrünü Uzatır.

Evet, petek temizletme yaptırarak kombi ömrünü uzatmanız mümkündür. Pis petek suları katılaşırlar ve buda kombi pompasını aşırı derecede zorlanmasına sebep olur. Bundan dolayı kombi pompası arıza yapar bu da oldukça pahalıdır.

Elektrik Tasarrufu Sağlar Temizliği yaptırarak kombi pompasının verimli çalışmasını sağlarsınız. Bu verimlilik elektrik faturanıza düşüş olarak yansır. Temizleme sonrasında, peteklerin daha fazla ısındığını fark edeceksiniz.

Petek Temizleme Neden Önemli?

petek temizleme

Petek temizliği bakımı, peteklerin içerisindeki suyun temizlenmesi ve en önemlisi kimyasallı yardımı ile sıcak su tesisatının içerisindeki tortulaşmış kireçlerin kırılarak temizlenmesi demektir. İçerideki suyun temizlenmesi, petek vanalarında birikmiş kireçlerin temizlenmesi sayesinde su dolaşımı daha hızlı olmakta, bu sayede kombi içerisindeki sıcak su soğumadan ulaşmakta, bundan dolayı daha verimli ısınma sağlanmaktadır.Ayrıca içerideki su kireçlerden arındırıldığı için ,kombi suyu ısıtması daha kolay olmakta ve bundan dolayı daha az yakıtla daha fazla verim elde edilmektedir. Kireçlerin temizlenmesi ile su dolaşımı hızlanır demiştik.Bu sayede kombi pompası yorulmaz ve kombi ömrünü ciddi derecede uzatmış oluruz.Kombi pompası zorlanmayacağından dolayı azda olsa elektrik tasarrufu da sağlamış olursunuz. İki yıldan daha uzun süre kombi bakımı yaptıran evlerde %25 % 30 arası doğal gaz yakıt tasarrufu sağlanmıştır. Havaların soğuması ile evinize geldiğinizde sıcak bir ev yerine aynı dışarısı gibi soğuk olan bir ortama girmek herhalde hoş olmasa gerek. Ve onun içindir ki, kış mevsimi gelmeden bakım hizmetlerinden faydalanılması şarttır. Özellikle evinizde genç yaşta olan aile üyeleriniz varsa.

 Haftada 7  günü  açığız, bizi arayın GSM 0538 955 59 74

Bakım veya servis için kimden yardım isteyeceğim!  

Kışı beklemeniz gerekmiyor. Bu ihmali yapan kişiler, günlerce bakım hizmetini kullanmak için soğukta beklemektedir. Oysa biraz daha akıllı hareket edip, soğuklar tam bastırmadan çağrılacak bakım ve temizleme hizmeti daha akıllıca bir hareket olmakla kalmayıp, ailenizdeki sevdiklerinizin soğuktan korunması demektir. Bütün yıl çalışmayan ısıtma kombinin petekleri, haliyle aynı arabanın kliması gibi ayardan çıkıp istediğiniz görevi vermeyecektir. Onun için sadece temizliği ile yetinmeyip, birde umumi bakım yaptırılması şarttır. Zamanında yapılan müdahale, size uzun mesafede hem soğukta kalmaktan kurtarıp, ayrıca doğal gaz faturasından %30 lira varan bir tasarruf sağlayacaktır. Kombi ömrü uzar ve elektrik masraflarınız bir miktarda olsa düşer. Ama maalesef çoğu kimse bunu zamanında yapmamakta ve ondan sonrada günlerce soğukta kalmaktadır. Sebeplerden bir tanesi, o güne kadar kullanılmayan cihazınızın servise ihtiyacı olduğunu düşünememek ve çalıştırdıktan sonra ısıtmadığını görerek farkına varmak. Bizler kendi deneyimimizi sizlerle paylaşıp, peteklerinizi soğuklar bastırmadan bakıma alın diyoruz. Bu size hem zamandan hemde doğal gaz için ödenen faturadan tasarruf sağlamakla kalmayıp, cihazınızın ömrünü de uzatacaktır. Isıtma araçlarında da tipik sorunlar şöyle sıralanabilir: Isıtmıyor. Altı sıcak üstü soğuk. Üstü soğuk altı sıcak. Veya çok az bir sıcaklıkla sadece kendisini ısıtıyor ama evinizdeki odayı değil. Bütün bunların başlıca sebebi ;uzun aylar çalışmadan duran ısıtmanızın tortu, kireçlenme, paslanma, çamurlaşma ve buna benzer bir çok olgunun tabii şekilde gelişmesidir. Maalesef kombi temizliği ve bakımı gerekli olan araçlar olmadan yapılacak bir iş olmadığı gibi, tecrübeyi de beraberinde getirir. Türkiye pazarında mevcut olan hizmetlerinden faydalanmak en akıllıca bir iş olsa gerek. Ne kadar fazla beklerseniz, peteklerinizin temizliği bir o kadar zorlaşacak ve neticede daha pahalı olacaktır. Kolay ve ucuz yol varken, pahalı yolu seçmek akıllıca bir davranış olmasa gerek. Bulunduğunuz çevrede, hizmetlerini internet aracılığı ile arayıp bu hizmetlerden çok daha ucuz şekilde faydalana bilirsiniz. Ve bizler Boğaziçi Tesisat olan hizmetlerimizle sizlere sadece bir telefon açılması kadar uzağız. Bütün hizmetlerimiz, tecrübeli elamanlarımız tarafından %100 sizlerin memnun olacağı şekilde, garantili olarak yapılacaktır. Paranızı doğal gazdan gelecek ekstra faturalara değil sevdiğiniz şeylere harcayın. Ufak iş, büyük iş diye bir şey yok bizim için. Daha kaliteli petek temizleme hizmeti için; 

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA FİYATLARI  İÇİN TIKLAYIN

 

Hizmet verdiğimiz İlçeler Adresi

İstanbul 1. Bölge 

Beykoz, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

İstanbul 2. Bölge

Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Eminönü, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Sarıyer, Şişli.

İstanbul 3. Bölge

Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Güngören, Küçükçekmece, Başakşehir, Silivri

 kalorifer petek temizliği esenler,kalorifer petek temizliği küçükçekmece,kalorifer petek temizliği kağıthane,kalorifer temizliği bayrampaşa,kalorifer temizleme sarıyer,kalorifer petek temizliği küçükçekmece,kalorifer petekleri temizleme kağıthane

 

yorumlar to Petek Temizliği Fiyatları

 1. Canan Tütüncü dedi ki:

  Nisan ayı geldi fakat halen ev ısınmıyor evde bebek var bir arastirma yaptım megerse petek temizliği diye bir islem varmış defelarca kombiye baktırdık fakat sonuc alamadım bu yüzden petek temizleme islemine de soğuk bakıyordum son care yaptırdık ama yüzde yüz ısı artışı oldu bir kış bosuna sogukta geçirdik.benim gibi kararsız kalanlara duyurulur

 2. MÜRTEZA ÇİÇEK dedi ki:

  ÇOK MEMNUN KALDIM HAYIRLI İŞLER DİLERİM.

 3. ÇOK MEMNUN KALDIM. HAYIRLI İŞLER DİLERİM.

 4. Derya Ataşehir dedi ki:

  Bu kadar çok yorumu görünce tercihim boğaziçi tesisat oldu gerçekten hakkı ile yapıyorlar işlerini daha önce iki kez daha yaptırdık ama bu şekilde yapmamışlardı aynı zamanda kombi bakımı da yapıyorlar tekrar tekrar servis beklemek zorunda kalmıyor ve ikisi bir arada olunca indirimli fiyatlardan da yararlanmak da bir başka artı puan oluyor.

 5. Canan dedi ki:

  Çok araştırdım fakat bir çok firma bazı kelime oyunları yapmakta kimisi ilaçla temizlik yaptığını söylüyor bazıları makine ile yapıyor gelince ilacı yüksek fiyattan satıyor bazıları kombi filtre temizliğini kombi bakımı gibi yansıtıyor . Burayı aradım herşey net Petek temizliği 150 TL Kombi Bakımı 100 TL iki bir arada 200 TL kelime oyunu yapmadıklarını anladım ve aradım geldiler gerçekten ekstra herhangi bir masraf çıkmadı Vaillantın yapmış olduğu bakımdan daha iyi bir bakım yaptılar aslında petek temizliği 100 TL ye geldi bize zaten her sene 100 tl kombi bakımı için ödüyorduk şimdi 2 yılda bir ikisi bir arada yaptıracağım kombi bakımı fiyatına petek temizliği bedavaya geliyor teşekkürler

 6. Su Tesisatı dedi ki:

  gökhan bey dönüş yapıldı

 7. Gokhan dedi ki:

  Merhaba;

  istanbul beylikduzun de oturuyorum dairem de 10 petek var ve petek temizliği yaptırmak istiyorum fiyat olarak geri dönmesini rica ediyorum.

 8. Hüseyin dedi ki:

  Bu kış vakti yaptirdim hemen geldiler hallettiler Allah razı olsun hemen fark ettirdi kendi ev aynı derecede iki kat daha isiniyo

 9. Su Tesisatı dedi ki:

  Merhaba Ceyhun Bey mail adresinize konuyla ilgi bilgi gönderilmiştir daha fazlası için 0850 532 1 536 den bize ulaşabilirsiniz

 10. Ceyhun özpekmezci dedi ki:

  Slm bahcelievler soganlida oturuyorum dairem ķüçük 4 petek var birde kombi bakimini kaça yapiyorsunuz

 11. Su Tesisatı dedi ki:

  Bizim ilk hedefimiz mutlu müşteri.
  Hizmetimizden memnun kalmanız bizi fazlasıyla memnun etti, bunun üzerine birde güzel dilekleriniz ve dualarınız için teşekkürler

 12. Su Tesisatı dedi ki:

  0850 532 1 536 arayın detaylı bilgi verelim işi kime yaptırısanız yaptırın fakat bizden bilgi almadan yaptırmayın

 13. Erol dedi ki:

  Ben de petekleri temizletmek istiyorum.

 14. Hatice dedi ki:

  Merhabalar,
  İnternette yaptığım bir araştırma neticesinde firmanızı gördüm ve forumlardaki yorumlara bakıp sizi petek temizliği ve kombi bakımı için çağırmıştım. Şu günlerde belki başka birçok alanda çalışan firmaların dikkat etmediği ki bana göre önemli bir husus olan verdiğiniz saatte adreste bulunmanız çok güzel bir hassasiyet. Gerek iş disiplini gerekse kalite hizmet için verdiğiniz emeklere teşekkürler. Allah daha nice hayırlı, bereketli, bol kazançlar nasip etsiz sizlere.

 15. Yasin dedi ki:

  Bende baktıracam

 16. Su Tesisatı dedi ki:

  Merhaba Onur bey değerli vaktinizden bize zaman ayırıp yorum yaptığınız için teşekkür ederiz. Sizinde söylediğiniz gibi bir çok yeni binada da bu şekilde petekler ısınmıyor şikayeti almaktayız bunun başlıca sebebi inşaat esnasında yeterince özen gösterilmemesi nedeni ile peteklere ve tesisat içerisine kaçan toz topraklardır ve bunun en ekonomik ve zahmetsiz yolu petek temizliği ile olmaktadır ve bu yönde işlem yapılarak başarı sağlanmıştır.

 17. Onur Arslan dedi ki:

  Boğaziçi Tesisat’ı tesadüfen kombi, petek tıkanıklığı vs. bilgilerine bakarken buldum. Arkadaşlar 2 gün sonra geldiler ve tüm tesisat temizlendi. Sıfır bina olmasına rağmen peteklerden birinde tıkanıklık vardı ve yarısı ısınıyor yarısı ısınmıyordu. Şimdi çok güzel bir şekilde problem olan oda da ısınıyor. Ayrıca kombi filtresi de temizlendi, onda da toz toprak varmış, su dolaşımı da çok rahat şekilde gerçekleşiyor.

  Çok teşekkür ederim.

 18. Güven aslan dedi ki:

  Peteklerin bir kismi isitiyor digr kismi isitmiyordu. Hava yapiyor diye havalarinida alsam sorun gecmedi. Bir kac firma ile görüşüp fiyat olarak hemde kaliteli bir ekip olduğuna inanarak irtibata gectim. Randevuya tam zamaninda gelerek sorunu cozduler. İslem 1saat civarında sürdü. Suan petekler tamamen isiniyor. Kaliteli ve guleryuzlu hizmetiniz icin tesekkurler.

 19. Asli karahan dedi ki:

  İşlemi biraz araştırıp bilgi sahibi olduktan sonra bir kaç firma ile görüşüp fiyat ve islem bilgisi aldim. Fiyat olarak diger firmalara gore daha uygun fiyat vererek tam zamaninda gelip işlemi gerceklestirdiler. Peteklerden çıkan pis suyu gördüğümde şok oldum. Temiz su gelene kadar işlem devam etti. Ve islemden sonra peteklernet olarak ısındı. Referans gecmisinede bakarak tercih etmistim zaten. Memnunda kaldim. Teşekkür ederim bogazici tesisat

 20. Su Tesisatı dedi ki:

  Merhaba Hakan bey öncelikle iyi bir konuya değinmişsiniz teşekkürler
  Maalesef her sektörde olduğu gibi servis hizmeti veren firmalarda da dürüst çalışmayan firmalara rastlamak mümkün.
  Bu konuda tüketiciler hizmet aldığı firmaları güvenilir olup olmadığı konusunda araştırma yapması gerekmektedir.Boğaziçi Tesisat olarak bu konuda ciddi alt yapı hazırlıkları yapmaktayız.Önümüzdeki yıllarda bu konuya köklü çözümler üretmek için proje hazırlamaktayız.

 21. Hakan dedi ki:

  Kombi temizleme fiyatı gerçekten oldukça uygunmuş. Ben son temizlettiğimde 120 lira filan ödemiştim. Sağlam parçaları bile değiştirdikleri oluyormuş sırf ödeme almak için dikkat edin arkadaşlar.Boğaziçi Tesisatı bundan dolayı tercih ediyorum Haramı Helalı biliyorlar

 22. Serap taştan dedi ki:

  Daha once bir cok firmadan hizmet aldik. Cokca arastirdiktan sonra islemi yaptirsakta hem profesyonellik olsun hem is kalitesi olsun memnun kalmadik. Boğaziçi tesisatin Randevuya tam saatinde iştirak, hizmet kalitesi , musteriye verdikleri deger acikcasi takdire şayan. İsini iyi yapan her zaman tercih edilir bu yuzden tercihimizsiniz .

 23. Kemal Açıkgöz dedi ki:

  Apartman yöneticisi olarak binamızda bulunan 8 direnin de petek temizliği işlemi için uygun fiyata kaliteli hizmet alabileceğimiz firma araştırması yapıyorken Boğaziçi tesisatı da biraz araştırdım. İstanbul geneline hizmet veren otuz firma ile görüşme yaptım bu görüşmeler sonucu dört firma içime sindi ve bu firmalar arasında Boğaziçi Tesisatı tercih ettim gerek toplu iş indirimi gerekse çevremizde yapmış oldukları işlerden aldığım referanslar nedeniyle ve iyki de bu firmayı tercih etmişiz temiz titiz bir çalışma ile tüm dairelerin petek temizleme işlemini yaptılar. apartman olarak kendileri ile de kombi bakımı ve petek temizliği işlerinde iki yılda bir genel bakım olmak üzere tüm tamir ve arıza işleri kapsamında anlaşma yaptık. Bir kez daha yapılan çalışmadan dolayı teşekkür ederiz.

 24. İshak aykaç dedi ki:

  Kobinin suyu hep aynı kalıyor niye yapıyor

 25. Selim dedi ki:

  Petek temizliği çok işe yaradı daha çok ısınıyorum

 26. KenanErsoy dedi ki:

  Yeşilköyde bulunan dairemizin yerden ısıtma tesisat temizliğini yaptırdık yapılan işlem ciddi anlamda fayda sağladı kombi pompasında arıza vardı fakat temizliği işlemi sonrasında bu arızada ortadan kalktı işinin ehli ve kaliteli hizmet sunan servis elamanlarına teşekkürler.

 27. Sami dedi ki:

  Petek temizliği yaptırdık gayet memnun kaldık gelen arkadaşlar gayet tecrübeli ve titiz çalışma yürüttüler

 28. sunny klima servisi dedi ki:

  Kurumsal bir yapıda hizmet veriyorlar teşekkür ederim hız bir şekilde sorunu çözdüler

 29. Alper dedi ki:

  Arkadaşlar belirtilen zamanda gelip titiz ve detaylı şekilde petek temizliğini yaptılar.çok memnun kaldım. Gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz…Hüseyin ve Yakup bey in ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

 30. kamil dedi ki:

  Dün peteklerin temizliğini yaptırdım.servise gelen hüseyin usta gerçekten işini çok temiz yapıyor.
  Herkese tavsiye ederim,peteklerin ısıtması gerçekten fark etti.

 31. Eda Yılmaz dedi ki:

  Petekler ısınmıyordu ve bazı peteklerden ses geliyordu internette araştırırken http://www.boğazicitesisat.com adresine denk geldim aradım hemen ertesi güne servis yazdılar ertesi gün tamda söyledikleri saatte geldiler ve petek temizliği yaptılar ve petekler artık daha iyi ısınıyor boğaziçi tesisat tercih ettiğimiz için çok şanslıyız tam anlamıyla profesyonel hizmet veriyorlar geçen haftalar dayımlar da aynı hizmeti farklı bir firmadan almışlar hiç memnun değiller şimdi onlar içinde randevu aldık tekrar temizlik yaptıracaklar herkese öneririm

 32. neriman dedi ki:

  Mimaroba kent plus evlerine gelen servis hüseyin beye teşekkür ederim çok titiz temiz çalışma yaptılar kombi daha düşük ayarda çalışıyor petekler iki kat daha sıcak

 33. atafun dedi ki:

  Bakalım yarın yaptircammmmmm

 34. admin dedi ki:

  Erkan bey bu güzel yorumunuzdan dolayı teşekkür ederiz Müşteri Memnuniyeti firmamızın prestiji ve saygınlığı açısından üzerinde önem ve ciddiyetle durduğu bir unsurdur.

 35. Erkan Varel dedi ki:

  Petek temizleme işlemini az önce yaptırdım arkadaşlar tam saatinde geldi ve işlemi mutazam bi şekilde gerçekleştirdi.Özenli çalıştılar paramızın tam karşılığı iki sene de bir yaptırmayı düşünüyor ellinize sağlık iyi çalışmalar.

 36. admin dedi ki:

  Fiyat sistem ve petek sayısına göre degisiklik gösterdiğinden telefonla bir iki soru sonrası net ve doğru fiyat verilmekte

 37. Sinan dedi ki:

  Kaça temizlediğiniz hakkında bir fiyat koysaydınız daha hoş olurdu. Genelde dürüst iş yapan firmalar fiyat koymaktan kaçınmaz…

 38. hakan dedi ki:

  vermiş olduğunuz hizmet karşılığında alınan fiyatlar gayet makul teşekkürler

 39. Kenan dedi ki:

  Gerçekten piyasada kaliteli çalışan firmalar Arasında en uygun fiyatı verdiler kaliteli işçilik uygun fiyat isteyenlere öneririm

 40. yusuf dedi ki:

  vermiş olduğunuz hizmet için teşekkürler hızlı ve kaliteli hizmet isteyenlere tavsiyemdir

 41. admin dedi ki:

  Size daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz

 42. Farrel dedi ki:

  Her eve lazim yilda birgun mutlaka temizletmek gerekir

 43. Selim dedi ki:

  Gerçekmiş temizletince anladım cok teşekkür

 44. Selim dedi ki:

  Doğrusu ben pek önemsemem böyle net aracılığıyla ilan lara tavsiye üzerine denemek istedim.memnun kaldım aldığınız ücreti hak ediyorsunuz.

 45. davut dedi ki:

  Ben petek temizlettim baya yarari varmis güzel bir çözüm beyendim harika

 46. yunus polat dedi ki:

  Yorum yazmadan geçemeyeceğim herkez kalite ve ucuzluktan bahsediyor ama siz yapiyorsunuz.. emeğinize ve ellerinize sağlik..

 47. nazan dedi ki:

  Annemler size petek temizliği yaptırmış çok memnunlar peteklere el sorulmuyor çok teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.