Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Alt Kata Su Sızması Neden Kaynaklanır?

Çok katlı binalarda, alt kata su sızması sık karşılaşılan bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Eğer hemen ve doğru müdahalede bulunulmazsa su kaçağı nedeniyle duvarlarda rutubet ve bozulmalar meydana gelebiliyor. Alt kata su sızması sebepleri arasında tesisat sisteminde kaçak olması, banyo ya da tuvalet fayansları arasındaki derz dolguda yetersizlik, borularda aşınma ya da özelliğini yitiren contalar sayılabilir. Boğaziçi Tesisat firması olarak tüm su kaçaklarına profesyonel manada müdahale ederek, en doğru tekniklerle sorununuza çözüm buluyoruz.

Termal Kameralar ile Su Kaçağı Tespiti

Boğaziçi tesisat olarak alt kata su sızması, üst kattan su sızıntısı gibi sorunlarda kırma, tahmin gibi cağın gerisinde kalan yöntemlere başvurmuyoruz. Su kaçaklarını tespit için başta termal kamera olmak üzere manyetik cihaz ile dinleme gibi teknolojik yöntemlerle kesin sonuç alıyoruz.

Teknolojik gelişmeleri takip konusundaki özenimiz ve profesyonel tesisatçılarımız ile en kolay onarımı en kısa sürede yapıyoruz. Aynı zamanda kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetlerde uygun maliyet olanakları ile ekonomik çözümler geliştiriyoruz.alt kata su sızması neden olur

Firmamız Hizmet Çeşitleri

Yanlış oluşturulan tesisat ya da tesisatta meydana gelen aşınmalar sonucu oluşabilecek su kaçaklarını, son teknolojiye sahip gelişmiş termal kameralar ile tespit ederek en kısa sürede sorunu gideriyoruz.

Ayrıca Boğaziçi Tesisat olarak, robot kullanarak tıkalı gider açma, buharlı ya da ilaçlı petek temizliği, kombi tamir ve bakımı, pimaş açma gibi ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri sunuyoruz. Tuvaletten alt kata su sızması gibi problemlerde gerek sorunu tespit ve gerekse de sorunu giderme konularında hızlı çözüm yolları üretiyoruz.

İstanbul’un Tüm İlçelerine Hizmet

Boğaziçi Tesisat firmamıza ait bogazicitesisat.com sitesi üzerinden de hizmetlerimize ulaşabiliyorsunuz. Firmamıza telefonla ya da online olarak ulaşmanız halinde en kısa sürede sorununuza müdahale ederek, teknolojik ekipman ve uzman ekiplerimiz ile en doğru çözümü üretiyoruz.

Boğaziçi tesisat olarak 7/24 tam zamanlı çalışma sistemi ile hizmet veriyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde garanti veriyoruz. Firma olarak, İstanbul’un tüm ilçelerine servis hizmeti veriyor ve her türlü ihtiyacınızda profesyonel olarak sorunları sonlandırıyoruz.

Banyo ya da fayans aralarında bulunan derz dolgusunun yetersiz olması veya kullanılan kimyasal ilaçlar sonucu derz dolgusunun tahrip olmasından kaynaklı olabilir. Pimaş borularının zamanla tahrip olmasından kaynaklı olarak alt katın tavanından su sızmasına sebep olabilir

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Su yapısı gereği en ufak sızıntılardan bile akabilmekte ve çok farklı

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur? Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlarsa belirli bir zaman

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı BulmaSu kaçağı tespiti yaparken eskiden birçok alanın kazılması, kırılması ve

Bina Temelinden Su Çıkması

Bina Temelinden Su ÇıkmasıDaha çok yeni yapılan binalarda temelden su çıkma sorununa sıkça rastlanır.

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212