Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Ankara Lavabo Açma

Ankara Lavabo Açma

Firmamız Ankara ilinin bütün ilçelerine lavabo gideri açma konusunda hizmet götürmektedir. Sizler de tıkanan lavabolar ve lavabo giderlerinin açılmasına yönelik olarak bir hizmet istiyorsanız kısa süre içinde firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede kolay bir şekilde lavabo açma işlemi için sizler de çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. 

Lavabo Gideri Neden Tıkanmaktadır?

 • Lavabo giderleri, giderlere yabancı madde atımından kaynaklı olarak çeşitli nedenler ile tıkanma gösterebilmektedir. 
 • Özellikle mutfak lavabolarında yemek artıklarının atılması, tuvalet lavabo giderlerine ise, yabancı cisim atılması ile tıkanıklık zaman içinde oluşmaya başlayan önemli bir süreçtir. 
 • Tesisat borusunun ve binanın eski olması, gider ile lavabo girişi arasında uyumsuzluk yaşanması ve ar gider boru kullanımı nedeni ile de lavaboların giderleri tıkanma gösterebilmektedir. 
 • Tesisat borusunun ve gider borusunun eski olması nedeni ile bir takım zaman içinde taşlaşmaya bağlı olabilecek sorunlar çıkabilmektedir. Kendiliğinden meydana gelen bu taşlaşmalar gider borusunu tıkamakta ve suların da zaman içinde akıp gitmesini engelleyecek seviyeye getirmektedir. 
 • Lavabo giderleri tıkandığı andan itibaren bir süre, bu gideri tıkanık şekilde kullanmaya çalışmak da, atılan cismin gitmesi yerine tıkanıklığın daha da büyümesine yol açan bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 • Bilinenin aksine lavabo açmak için sürekli olarak kimyasal kullanımında bulunmak da lavabo giderlerinin bir süre sonra tıkanmasına ve bunun da kalıcı şekilde sonuçlanmasına neden olacaktır. Çünkü her kimyasal lavabo gideriş açmak için doğru kullanılmamakta ve o da bir süre sonra giderde kalmaya ve tıkanmaya maruz bırakılmaktadır. 

Ankara Lavabo Gideri Açma İşlemleri

Lavabo giderleri ile ilgili tıkanıklıkları çözümlemek için firmamız kameralı sistemlerden ve bunların alternatifi aparatlardan yararlanmaktadır. Bu sistem sayesinde sorunun kaynağına anında inilerek çözümlenmeye çalışılmakta ve kolay bir şekilde de kameralı sistem üzerinden Ankara lavabo gideri açma işlemleri gerçekleşmektedir. 

Lavabo giderlerinin tıkanmasının en önemli nedeni kullanıcı hatasından kaynaklı oluşabilecek tıkanıklıklardır. İkinci olarak da sistemsel ve tesisat problemlerinden kaynaklı tıkanmalar meydana gelebilmektedir. Örneğin bina yapımında deneyimsiz tesisatçıların çalıştırılması ile birlikte gider desteklerinin olması gereken eğimde değil de düzlem içerisinde döşenmesine bağlı olarak takılması büyük bir sorun teşkil eder.

Tabi ki bu durum da anında fark edilecek bir sistem değildir. yeni binalarda oluşan zamana bağlı, materyalin kalitesizliğine bağlı ve tesisatçıların da sorunlu olarak iş çıkarmasına bağlı olarak bir takım aksaklıklar olur. Eski binalarda ise, bina giderlerinin artık zaman aşımına bağlı olarak tıkanması, kullanıcı hatasından kaynaklı olarak tıkanmaların meydana gelebilmesi ve bu gibi olumsuz durumların ortaya çıkmasına rağmen üstü kapatılmaya çalışması gider tıkanıklığının en büyük düşmanıdır. 

Firmamız ile yapacağınız randevu alma işleminden hemen sonra gider açma aparatı ile size yetkili tesisatçılarımız gelecektir. Firma tesisat sistemi içerisinde farklı nedenlerden kaynaklı oluşan gider tıkanıklığı olabilmektedir. Tıkanıklığın nedeni ne olursa olsun kullanılan kameralı sistem sayesinde tıkanıklık tespiti yapılır. Öncelikli olarak basınçlı aletler ile su basımı yapılır. Gider anında açılır. Giderin açılması yeterli bir işlem değildir.

Kameralı sistem ile, boru hasarı tespiti yapılır varsa onarılır. Giderin neden tıkandığı da bu kameralı sistem ile hasar tespiti yapımı aşamasında ortaya çıkan bir etmendir. Ardından tıkanıklığın bir daha yaşanmaması için kimyasal basımı yapılır ve onarım işlemleri ile birlikte tertemiz gider borusu kullanıma hazır halde müşteriye teslim edilir. 

Uygun fiyatlar ile profesyonel sorun çözme tekniğinden yararlanmak açısından sizler de en kısa sürede tıkanmış lava giderlerinizi açtırmak için firmamızın iletişim numaralarından yararlanabilirsiniz. En uygun fiyatlara profesyonel çözüm anlayışları ile sizleri de en kısa sürede firmamızı ile iletişime geçmeye davet etmekteyiz. 

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...