Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Antalya Tadilat Mutfak Banyo Yenileme Fiyatları

10 yılı aşkın süredir İstanbul’da hizmet veren firmamız yoğun talep üzerine Antalya ilinde yer almakta olan Antalya tadilat firmamız çok fazla kişi tarafından talep görmektedir. Evlerin en özel ve de en hijyen gerektiren bölümleri hiç kuşkusuz ki banyo ve mutfaklar dır.

Tıkla Ara : 0532 359 0212

Antalya Tel: 0850 255 0 212

 

Antalya Mutfak Banyo Tadilat

Banyo ve mutfaklar, evlerimizde en çok kullanılan alanlar olduğu için verilen önemde büyüktür. Yapıldığı dönemlerin iç mimarisine uygun dizayn edilen mutfak ve banyolar zamanla değişikliği hak eder. Antalya’da mutfak ve banyoları daha kullanışlı hale getirmek için Antalya tadilat Boğaziçi tesisat firmamız ile iletişime geçip banyo tadilatı Antalya mutfak tadilatı yaptırabilirsiniz.

Antalya Banyo Tadilat

Banyo tesisatları ve banyo aksesuarları evlerde çok çabuk yıpranmaktadır. Düzenli olarak banyo tadilatları ve banyo tamiratı yaptırmanın hijyenik ve güzel alanlarında yaşamanız için büyük önem taşıdığı bilinci ile Antalya tadilat ekibi olarak sizlere Antalya banyo tadilatı konusunda en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman yanındayız. Antalya’daki en özel banyoya sahip olmak adına yapmanız gereken bize ulaşmak ve sonrasında hayalinizdeki banyoyu birlikte tasarlamak olacaktır. Banyo mobilyalarından banyo tesisatlarına, banyo döşemelerinden banyo aydınlatmasına kadar akıllara gelebilecek olan hemen her dekorasyonda Antalya banyo tadilatı olarak çoklu alternatifler sunmaktayız.

Banyo Yenileme Süreci

Banyo yenileme süreci her zaman için iyi bir ustalık, titiz işçilik gerektirmekte olan işlemdir. Firmamız Antalya banyo tadilatı konusunda işlemler yaparken esas alınan değer müşteri memnuniyeti olmaktadır. Antalya ekibi olarak hemen her tadilat ve de tamirat işleminizi önceden belirleyip hazırlanan proje dahilinde sürdürmekteyiz.

Banyo yenileme süreçlerindeki çalışma prensipleri;

-Öncelikle banyo yenileme ya da banyo tadilat talebi tercih ettiğiniz iletişim seçenekleri ile bize ulaşarak bildirilmelidir. Size uygun bir tarih belirleyerek randevu oluşturulur.
-Belirlenen randevu tarihinde ev ve ya iş yerine gelip banyonun mevcut durumunu incelenir, banyonun ölçülerini belirlenir keşif gerçekleşir.
-Banyo yenileme işleminde kişilerin zevki ve talepleri belirlenip banyonun yapısına göre de en uygun olan tadilatlar ve tamiratlar işlemlerini sizlere sunulur. Banyo yenileme fiyatları üzerinden de alternatifler oluşturup en uygun seçimler belirlenir. Banyo yenileme işlemleri adına ortak olarak bir tarih seçilir.
-Belirlenen tarih doğrultusunda banyonun tadilat ve ya tamirat işlemlerini en iyi işçilik ile beraber gerçekleştirip sizlere yeni tertemiz yaşam alanları sunuyoruz.

Banyo Yenileme Uygulaması

Boğaziçi tesisat Antalya ekibi olarak sanat ile birlikte zanaatı aynı çizgide buluşturmakta olan bir profesyonellik içinde çalışmaktayız. Antalya ilinde banyo yenileme işlemlerini aynı titizlik ve de uzman bakış açısı ile hayata geçiriyoruz. Hızlı, pratik ve de kaliteli bir şekilde hayallerde yer alan banyoyu baştan sona kadar tasarlayarak, projelendirerek gerçek hayata çeviriyoruz.

Banyo Yenileme İşlemini

Banyo yenileme çalışmalarına başlarken ilk olarak banyodan çıkan eski malzemeleri ve de banyo tadilatı sırasında çıkan hafriyatı düzenli şekilde toplayarak çevre kirliliği sebebiyeti vermeden çöpe ulaştırıyoruz. Bu sayede sizlerin temizlik yükünü de hafifletiyoruz. Ardından Banyo tadilatı esnasında ilk olarak elektrik ve ya sıhhi tesisatı yeni projeye göre güvenli şekilde yeniliyoruz.

Tamamlanmış olan elektrik ve sıhhi tesisat yenileme işlemleri çalışmalarından sonra sizler ile belirlediğimiz seramik, fayans ve banyo dekor ürünleriyle taban ve de duvar kaplama işlemlerini de sıraya göre gerçekleştiriyoruz.

Genel olarak kaplama işlemlerinden sonra seçilen banyo dolabı, batarya musluk, kapı, duş seti, pencere, banyo dolabı ve ya asma tavan gibi banyo aksesuar, dekorasyon ve de mimari ürünlerinin  montajını düzgün şekilde yapıyoruz.

Her aşamasında onayınızı alarak ilerleyip banyo yenileme sonrasında banyoyu temizleyerek teslim ediyoruz.

Bunlara ek olarak banyo tadilatı Antalya mutfak tadilatı çalış​​​​​malarımızda mevcuttur. Mutfak tadilatlarında Antalya’da her zaman önde gelen firma olmaktayız.

 

Antalya Mutfak Tadilatı

Evlerimizde hem yemek yapılan hem de yemek yenilen aynı zamanda mutfak malzemelerinin temizlemelerinin yapıldığı çok yönlü alanın tadilat, tamirat işlemleri çok detaylı ve de zordur. Aktif olarak kullanılmakta olan mutfağın her köşesi çok çabuk yenik düşmektedir. Bu nedenden dolayı da belli aralıklarla tadilata, tamirata ve ya yenilenmeye ihtiyacı vardır.
Boğaziçi tesisat olarak mutfak tadilatı Antalya ekibi tamirat işlemlerinizde en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmaktayız.

Tasarım Mutfaklar

Proje bazlı olan çalışma sistemi ile altyapı ve bütün tesisat sisteminden başlayıp her ayrıntıyı düşünerek mutfağı baştan sonra yeni tasarım mutfağa çeviriyoruz. Ayrıca mutfak tadilatı Antalya ekibimiz alanında uzman olan kadromuz ve tecrübemizle en iyi mutfağı sunmaktadır. Yepyeni bir mutfak adına çalışma politikamız her zaman müşteri odaklı bir yaklaşımı desteklemektedir.

Mutfak Yenileme İşlemi

Yenileme işleminde mutfak tadilatı Antalya ilinde oluşturulmuş talebiniz doğrultusunda uygun olan zaman adına randevu oluşturuyoruz. Ardından ücretsiz olan keşifler yapmak için ziyaretlerde bulunuyoruz. Uzman ekibimiz ile mevcut tadilat ve ya tamirat yapılacak olan mutfakları inceliyoruz.
Sizlerin de fikirlerini göz önünde bulundurarak uygun tadilat ve tamirat işlemleri için ortak olarak bir tarih belirliyoruz. Belirlenen tarih doğrultusunda mutfağın tadilat ve ya tamirat işlemini de en iyi işçilik ile beraber gerçekleştirip sizlere yeni mutfak alanları sunuyoruz.

Tüm işlemler neticesinde banyo tadilatı Antalya mutfak tadilatı işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...