Tıkla AraWhatsApp

Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma

Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma

    Konu: Boru tıkanması, tıkalı boru, boru tıkanıklığı, gider borusu tıkanıklığı, tıkalı gider açma, tıkanmış gider açma.

                Boğaziçi Tesisat tıkalı gider açma teknikleri, oluşan problemin türüne göre onarımlarla belirlenmektedir. Boru tıkanması, çatlak, su kaçağı ve borulardaki eskime durumları için kullanılan yöntemler farklılık göstermektedir. Yanlış tercihlerle sıradan bir tesisatçıyı evinize veya iş yerlerinize çağırdığınızda fazla ücret ödeyerek, kısa zamanlı onarım yaptırmış olursunuz. Yani yapılan iş doğru olmaktan çok, geçici olarak üretilmiş çözümlü bir yöntemdir. Bu sebeple çok fazla zaman geçmeden, birkaç hafta gibi kısa bir sürede tekrar aynı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat bizim firmamızda bulunan yeni teknolojik cihazlar sayesinde bu sorunlar kesin olarak çözüme ulaşmaktadır. Üstün performans sahibi ekip elemanlarımız da en iyi şekilde çalışmalar yapmaktadırlar.

Gördüğünüz üzere, eski metotlar çokta verimli metotlar değildir. Yani her alanda olduğu gibi, boru tamiratı ve onarımı alanında da yeni teknolojinin bize sunduğu fırsatlardan yararlanılmalıdır. Çünkü diğer yöntemlerde, tamirat yapan kişilerin elinde iş için yeterli alet bulunmamaktadır, olan kullanım gereçleri de kullanım kolaylığına sahip olmadığı için uzun zaman alan işler meydana gelmektedir. Tıkanmış gider açma işlemlerini en iyi şekilde yapan firmamızda ise elemanlar, modern robot makineleri kullanabilir ve nitelikli elemanlardır. Siz de kalitesini müşterilere ispatlamış bir firma ile çalışarak, üstün hizmet kalitesinin farkına varmanın keyfini yaşabilirsiniz. Hem de tıkalı boru ve problemin bulunduğu alanlarınız hiçbir zarar görmez.

Eski yöntemlerde boru tıkanıklığı problemleri fark edilmediği zaman, şüphelenilen yerler kırılarak onarılmaya çalışılmaktaydı. Bu da sizlerin cebine daha fazla bir zarar getirir. Hem maddi yönden hem de zaman açısından bu zarara uğramamanız için, gider borusu tıkanıklığı açma firmasını seçmenizi tavsiye ediyoruz. Boru tıkanıklıkları modern cihazlarlar tespit edildikten sonra, tıkanıklığın basit olduğu doğrulanırsa basınçlı su ile bir yöntem uygulanır. Bir diğer yöntem ise yine yeni ithal robot makinelerin kullanılmasıyla onarım yapmaktır. Bu makineler pisliği kavrayarak dışarı çıkarılmasını sağlamaktadır. Boru tıkanıklarındaki pislikler genellikle insan ihmalkarlığından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden yapılması gereken ilk şey dikkatli ve özenli kullanım olacaktır. Sonrasında ise bir problem saptanırsa, kesinlikle işinde iyi bir firmayı tercih ederek arayabilirsiniz.

 

  

Bu makaleyi puanlamak ister misiniz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...