Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Atık Su Gideri Açan Firma

Atık Su Gideri Açan Firma apartman hayatına geçiş ile birlikte ihtiyaca bağlı olarak, atık su gideri sistemi tesisat terimlerinin arasına girmiştir. Atık su gideri tıkanıklıklarında da dolayısı ile sadece atık su gideri açma firması ile birlikte çalışan tesisatçılar bu hususta yardımcı olabilmektedir. Kaliteli bir tesisat sistemi döşemesinin ardından çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak atık su tesisat sisteminde ne yazık ki bozulmalar ve yapısal değişiklikler meydana gelmektedir.

Bu nedenle de her zaman istikralı olmayan bir gider sistemi ile karşılaşılabilmektedir. Özellikle çok sık tıkanıklık gösteren gider boruları, atık su gideri kanallarını da etkilemekte ve buranın tıkanması da birtakım sel ve taşkınlara sebebiyet verebilmektedir.

Atık su gider borusu yapımı artık her binada olması gereken zorunlu bir sistem haline gelmiştir. Bu boruların yapımında ve imalatında dikkat edilmesi gereken bir takım önemli hususlar bulunmaktadır. Özellikle borunun yapısı, türü, dayanıklılığı ve çapı önemlidir. Borunun kalitesi ne derece yüksek ise dayanma süresi de o kadar yüksek olabilmektedir. Borunun çapının geniş olması durumunda tıkanıklığın da hiçbir zan büyük çaplı olmayacağı bilinmektedir.

Gene de hiçbir atık su gider borusu yarı tıkanıklık durumu gösterdiği zaman açılmama durumu ile karşı karşıya kalmamalıdır. Her gider borusu yarı tıkanık olsa da bu şekilde kullanılmaya devam edilmeli ve muhakkak açılması gerekmektedir. Gider borusunun imalarını sağlayan boru sistemleri boruları fiyatlandırma durumuna bağlı olarak farklı kalitede üretir. Yapılan bina sisteminin de tesisat döşemelerinin kaliteli olmasını isteyen kişiler, en kaliteli ve bilindik marka boruları tercih etmelidir.

Bu borular binanın tesisat döşemesi sırasında, bir tesisat ustasına ihtiyaç duymaktadır. Boruların döşenmesi oldukça önemlidir. Bu borulara istenilen eğimi veren ve yanlış döşeme yapmayan, kaliteli borular ile çalışıp, kaliteli bir işçilik çıkaran ustalar ile çalışılması oldukça önemlidir. Herhangi bir problem ile karşılaşıldığı zaman ister binanın tesisat döşemesi sırasında ister, bina yerleşiminden sonra kullanım aşamasında oldukça dikkat edilmesi gereken birtakım önemli unsurlar bulunmaktadır.

Atık su gider borusu açan firma kategorisinde çalışılacak olan firmanın iyi seçilmesi gerekir. Bu firmanın köklü bir geçmişinin bulunması ve çalışma ekibinin de gerçekten sağlam referanslarının bulunması gerekmektedir.

Atık su gider borusu tıkanma nedenleri oldukça fazlalık gösterir. Tuvalete kaçırılan bez, atık su giderinde kalan ve erimeyen tuvalet kapıları ve peçeteler önemli bir nedendir. Kaçırılan ya da bilinçli atılan her türlü durum ile atık su gider borusunda tıkanma meydana gelebilmektedir. Dolaysı ile sebep her ne olursa olsun sonuç olarak bir tıkanıklık oluşur ve bu sonucun da çözümlenmesi gerekir.

Atık su gider borusu açan firmalar olarak hizmetlerini sağlamış olan firmamızın usta tesisatçılarından destek aşabilmeniz mümkün olmaktadır. Firmamızın sağlamış olduğu hizmetler neticesinde tıkanıklık açma makineleri yardımı ile sorunlardan kolay bir şekilde kurtulunmaktadır.

Kırmadan tıkanıklık açan makine yardımı sayesinde sizler de kırıp dökmeye son vererek tesisat işlerinizi daha profesyonel bir şekilde yönetmemize izin verebilirsiniz. Bu sayede her şey yerli yerinde olacak ve hasarlar verilmeden kolaylıkla sorun çözümü yapılacaktır. Kullanmış olduğumuz makine yardımı ile sağlam destekler sağlanmaktadır.

Atık Su Gideri Açma İşlemi Yapan Tesisatçı Usta

Atık su gideri açma firması olarak sağlamış olduğumuz hizmetler neticesinde siz değerli müşterilerimize özel olarak kaliteli hizmet anlayışını sağlamaktayız. Atık su gideri açma firması olarak sağlamış olduğumuz bu hizmetlerden yararlanmak amacı ile 7/24 olarak firmamıza ulaşabilmeniz mümkündür. Bilgi ve randevu alabilirsiniz. Bu sayede en kısa sürede sizlere yönlendireceğimiz ustalar ile anında gider tıkanıklıklarınıza çözüm sunulacaktır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...