Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Avcılar radyatör petek temizliği

Avcılar radyatör petek temizliği

Avcılar petek temizliği ve kombi servisi kadrosu, kendini yenileyen anlayışı ile, kombi sektöründe faaliyet göstermektedir. Zaman içerisinde peteklerde ve kombide oluşabilecek arızaların önüne geçebilmek artık çok kolay. Servis deneyimi sayesinde, kısa sürede kombi sorunlarını halledebileceksiniz. Nitelikli eleman özelliği taşıyan elemanlarımız sayesinde, titiz bir hizmet alabilirsiniz..

Kışın daha çok kullanılan kombiler, ısıtma amacı ile tercih edildiği için büyük önem taşır. Radyatör Avcılar petek temizliği sayesinde kışın artık üşümek zorunda kalmayacaksınız. Büyük bir özverili çalışma ile yapılan tamir ve bakım işlemleri, kombilerinizin ilk günkü kadar sağlıklı çalışmasını destekleyecektir. Bu değişimi aynı zamanda faturalarınızda da görebileceksiniz.

Petekleriniz, kimyasal ve özel ilaçlarla temizlenerek su akışının devamlılığı ve düzgün akması sağlanmaktadır. Avcılar petek temizliğiyle de yakıt tasarruflarında bulunabilirsiniz. Aynı zamanda petekle çalışan sistemleriniz de uzun süre kullanıma dayanıklı hale gelmektedir. Uzun süre kapalı kalan radyatörler veya içinde su kalan sistem belli bir zaman sonra kireçlenme olarak size sorun meydana getirir. İşte bu noktada Avcılar petek temizliği çok önemlidir.

Düzenli olarak ekibimize verilen eğitimler sayesinde teknisyenlerin çok daha donanımlı olmasını sağlıyoruz. Sürekli değişmekte olan teknolojiyi destekleyen Avcılar petek temizliği yapan ekibimiz, kombilerinizin her türlü sorunu ile kesintisiz ilgilenmektedir. Peteklerde ve kombinin diğer parçalarında meydana gelebilecek tüm sorunlarda, personelimiz, en iyi şekilde sizlere destek olacaktır.

Filtre temizliğinden parça değişimine, kombi tamirinden arıza onarım çalışmalarına kadar birçok işlemi, kombileriniz için yapıyoruz. Kombi servisi olarak, hem eski kombiler hem de yeni kombiler için tüm çalışmaları yürütmekte olan bir hizmet sunuyoruz. Deneyimimiz sayesinde, her arızanızı servis elemanlarımız ile paylaşabilirsiniz. Gerek elemanların çalışması gerekse yapılan işin kaliteli ve uygun fiyatlı oluşu, sizlerin memnuniyetini arttıracak hususlar arasında yer alıyor. Memnuniyet odaklı çalışan elemanlarımız her zaman işinde özverili davranıyor.

Kombi alanındaki her türlü problemleriniz için bakım ve onarım firması olarak haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Kombi Servisi iletişim bilgileri aracılığı ile müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek, kombi alanında aklınıza takılan her konuda bilgi desteği alabilirsiniz. Fark oluşturan ekibimiz, kombi sektöründe faaliyet gösteren uzman kadrosu ile sizlere her zaman destek olmaya hazırdır.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilirsiniz...

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...