Tıkla AraGSM Arayın

Bahçelievler Su Kaçak Tespiti

Bahçelievler Su Kaçak Tespiti

Bahçelievler Su Kaçak Tespiti

Bahçelievler Su kaçağı problemlerinde duvarda su sızıntısı, banyoda su damlıyor, üst kattan sızan su gibi problemler ile karşılaşılmaktadır. Bahçelievler de Su kaçakları problemlerinde ortaya çıkan bu sorunların yok edilmesi için Bahçelievler su kaçak tespiti işlemleri son derece kaliteli ve kırma dökme olmadan yapılan çalışmalar olmaktadır. Duvarların içerisinde gömülü olan su borularındaki çatlaklardan ve kırık yerlerden sızan sular temiz su tesisatı kaçak tespiti ve pis su tesisatı kaçak tespiti işlemleri ile bulunmakta ve onarımı gerçekleştirilmektedir. Su kaçakları son derece önemli tesisat arızları olmaktadır. Bu yüzden de su kaçağı tespiti işlemlerinde son derece kaliteli ve cihaz sistemleri kullanan tesisat firmalarının seçilmesi hem işin kalitesi açısından hem de maliyeti açısından oldukça önemli olacaktır. Kırmadan ve cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemleri özetle şu şekillerde olmaktadır.

Evler İnşaat Alanlarına Çevrilmeden Su Kaçağı Tespiti Yapılabilmektedirsu-kaçağı-tespiti1

  • Su kaçağı bulma işlemlerinde öncelikle su borularının geçtiği tüm duvarlar akustik dinleme cihazları ile dinlenir ve su kaçağı olan boru alanları noktasal olarak tespit edilir. Tespit edilen bu alanlar milimetrik olarak doğru alanlardır ve kesinlikle bu alanlarda su kaçağı problemleri var demektir.
  • Tesisatta kaçak su tespiti işlemlerinde bulunan bu hasarlı bölgelere kameralı görüntüleme sistemleri gönderilerek su kaçaklarının ne gibi bir problemden kaynaklandığı ve bu sorunun nasıl çözüleceği belirlenmektedir.
  • Su kaçağının tespiti ve onarımı işlemlerinde kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde de asla kırma dökme işlemleri olmaz ve işlemler çok kısa sürelerde son bulur.
  • Su tesisatında kaçak var nasıl bulunur sorusunda tek karşılık bu şekilde cihazlı ve makineli işlemler ile yapılan çalışmalarda en doğru yanıtını bulacaktır.

Cihaz Sistemleri Olmadan yapılan İşlemler Zorlu Ve Sorunlu İşlemlerdir

Fakat duvarda su sızıntısı nasıl bulunur sorusu cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarına yöneltildiği takdirde işlemler zorlu ve sorunlu olacaktır. Çünkü cihaz sistemleri kullanmayan tesisat firmaları duvarların altında kalan su borularında su tesisat kaçak tespiti işlemlerinde duvarları kırmaktan başka hiçbir çareleri yoktur. Yapının içinde oluşacak bu kırma dökme işlemleri ise tüm yaşamsal düzenleri bozacağı gibi aynı zamanda çok yüksek su tesisatı kaçağı tespit maliyetlerine neden olacaktır. Çünkü cihaz sistemleri olmadan yapılacak olan su sızıntısı tespiti işlemlerinde inşaat masrafları da çıkmaktadır. Duvarların kırılması, kırılan yerlerin malzeme ve onarım ücretleri ayır bir fatura olarak kişilere çıkartılmaktadır. Bu da cihazlı sistemler ile yapılan işlemler ile kıyaslanmayacak kadar fazla faturaya neden olacaktır.

Akustik Dinleme Cihazları Tüm Su Kaçak Bölgelerini Noktasal Olarak Bulur

Bahçelievler su kaçak tespiti işlemlerinde kullanılan cihazlar orijinal cihazlar olup sinyal seviyeleri ve işlem kapasiteleri çok yüksek olmaktadır. Dünyada Su tesisatı kaçağının bulunması işlemlerinde kullanılan cihaz sistemleri ile aynı sistemler olan bu cihazlar yapı içerisinde ki tüm su tesisatı kaçakları sorununu bulmakta ve onarımını gerçekleştirmektedir. Tesisat teknolojileri sayesinde yapıda bulunmayacak olan hiçbir su kaçağı yoktur.

Bahçelievler Su Tesisatçısı Hizmet verdiğimiz Mahalleleri

Mahalleler: Cumhuriyet  · Çobançeşme  · Fevzi Çakmak  · Hürriyet  · Kocasinan  · Merkez  · Siyavuşpaşa · Soğanlı  · Şirinevler  · Yenibosna  · Zafer

Semtler: Camlıkahve  · Çalışlar  · Haznedar  · Kuleli  · Merter  · Ömür  · Talatpaşa  · Üçevler  · Ünverdi  ·Yayla

Ziyaretçi Yorumları / Değerlendirmeleri

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Yazar hakkında

Su Tesisatı administrator