Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Bahçelievler Su tesisatçı Tıkalı boru açma, Su Kaçak Tespiti

Bahçelievler Su tesisatçı

Su tesisatçısı Bahçelievler, çağın en iyi elemanları bulunmaktadır. Bu elemanlarımız gerekli eğitim almış kişilerden oluşmaktadırlar. Yurt dışından getirtmiş olduğumuz  su tesisatı özel makineleri ile ilgili iyi bir eğitim ve donanıma sahiptir.

Bahçelievler Su Tesisatçısı her zaman güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. Bahçelievler Su sızıntısı bulma firması olarak, teknolojik cihazlarımız sayesinde en çok tercih edilen bir firma konumundayız. Onarım yapma ve tıkanma sorunlarına tek çözüm bizim gibi nitelikli ve uzman bir firmayla anlaşmanız olacaktır. Çünkü işi bilmeyen tesisatçı görünümlü kişiler, işleri ciddiyetsiz ve önemsemeyerek yüzeyden yapmaya çalışırlar.

Sadece bu da değil, aynı zamanda çok zamanınızı alarak hasarlı onarım yaparlar ve karşılığında da oldukça yüksek miktarda ücret talep ederler. bahçelievlerde su tesisatçısı bahçelievler su tesisatçıları

Tel: 0532 359 0212 

Bahçelievler Tıkalı Boru Açma

Gelişmiş teknolojiyle, özel olarak ithal ettiğimiz cihazlarımız sayesinde, oluşan problemleri son derece hasarsız ve kırılmalara yol açmadan hallediyoruz. Bu alanda yapılan işlemlerde kullanılan detektörler ve kameralı cihazlar sayesinde yapılan kanal görüntüleme ile tıkanıklığın veya diğer problemlerin oluştuğu bölge kolayca ve kısa zamanda tespit edilir. Sonrasında ise sağlıklı ve hasarsız işlemler ile kanalizasyon tıkanıklıkları giderilir.

Bahçelievler tıkalı tuvalet açma

Eski usul olan kazma işlemlerinin uzun zaman almasıyla zahmet verilen işlemlerin yerini son derece gelişmiş teknolojiye bağlı cihazlar almıştır. Kanalizasyon borusu açma firması olarak, biz bu hizmetleri sizlere uygun fiyatlara ve kaliteli hizmet anlayışımızla sunmaktayız.

Kanalların tıkanma sebepleri birçok nedene bağlı olabilir. Bu nedenler; toz, yağ ve yağışlar sebebiyle mazgalda biriken kalıntılar yüzünden oluşan sebeplerdir. Tıkanıklıkların yaşanmasının bir diğer sebebi de logar kapaklarının yol yapım çalışmaları sebebiyle kapanmasından kaynaklanabilir.

Bahçelievler Petek Temizliği

Makine ile  Petek Temizliği Bahçelievler  kalorifer petek temizleme ekiplerimiz hizmetinizde en az iki yılda bir petek temizliği yaptırılması yakıt tasarrufu açısından oldukça önemlidir.radyatör temizleme işlemi sayesinde yakıt tasarrufu yanı sıra verimli ısınma ve kombi de çıkacak arızalarında önüne geçmiş olursunuz son sistem makine ve ilaçlı  petek temizliği  Bahçelievler ilçesine özel ekiplerimizle Garantili yapılmaktadır.

 • Bahçelievler Mahallesi.
 • Cumhuriyet Mah.
 • Çobançeşme Mah
 • Fevzi Çakmak Mah.
 • Hürriyet Mah.
 • Kocasinan Mah
 • Siyavuşpaşa Mah.
 • Soğanlı Mah
 • Şirinevler Mah.
 • Yenibosna Mah.
 • Zafer Mah.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...