Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Su Tesisatçısı Bahçelievler

Su Tesisatçısı Bahçelievler 

                Boğaziçi Tesisat su sızıntısı tamiri yapan firmamız, evleriniz ve iş yerlerinizdeki su problemlerinizin en iyi şekilde üstesinden gelmektedir., kanalizasyon tıkanıklığı, su sızıntı sorunu, küvet tıkanıklığı, su kaçağı, tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı gider tıkanıklığı, mutfak ve lavabo tıkanıklığı alanlarında üstün hizmet kalitesini sizlere sunmaktayız. Sı sızıntı ve kaçaklarında suyun dışarı akması, birçok problem doğurmaktadır. Su akıntısı bazen anlaşılmayabilir. Bazen de duvarlardan, su faturalarımızdan bu sızıntıyı fark etmemiz mümkün hale gelir. Gizli bir su kaçağı varsa, duvarlar zamanla nemlenme yapar, duvarlarda kararma ve dökülmeler meydana gelir. Bu durumda, su tesisatı masrafının dışında bir de onarım masrafları karşınıza çıkabilir. Bu gibi durumlarda uyanık olup önlemler almada fayda vardır.

Bahçelievler Su tesisatçısı firmamızda, çağın en iyi elemanları bulunmaktadır. Bu elemanlarımız gerekli eğitim almış kişilerden oluşmaktadırlar. Yurt dışından getirtmiş olduğumuz su tesisatı özel makineleri ile ilgili iyi bir eğitim ve donanıma sahip elemanlarımız her zaman güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. Su sızıntısı bulma firması olarak, teknolojik cihazlarımız sayesinde en çok tercih edilen bir firma konumundayız. Onarım yapma ve tıkanma sorunlarına tek çözüm bizim gibi nitelikli ve uzman bir firmayla anlaşmanız olacaktır. Çünkü işi bilmeyen tesisatçı görünümlü kişiler, işleri ciddiyetsiz ve önemsemeyerek yüzeyden yapmaya çalışırlar. Sadece bu da değil, aynı zamanda çok zamanınızı alarak hasarlı onarım yaparlar ve karşılığında da oldukça yüksek miktarda ücret talep ederler.

Bahçelievler Su sızıntısı arama firması olarak bizim de kendimize göre prensiplerimiz bulunmaktadır. Makinelerin kullanımı doğrultusunda işin boyutuna göre ücretlendirme yapıp kısa sürede çalışmalarımızı bitirmekteyiz. Su tesisatındaki, su arızası problemleri eğer, tesisatın eskidiğinden kaynaklanıyorsa, tesisatınızı özenle yeniliyoruz. Eğer farklı boyutlarda bir sıkıntı söz konusuysa, akıllı cihazlarımızla bu problemleri saptayıp çözümü ona göre hazırlıyoruz. Kesinlikle su tesisatı işlemlerinde, onarımlar yapılırken hiçbir kullanım alanınıza zarar ve hasar vermeden çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Tesisatçı işini iyi yapıyor mu? Diye bir soru artık kafanızda oluşmayacak. Çünkü işinde iyi ve güvenilir bir firma olarak asla ciddiyetsizliğe başvurmayız. İhmal her zaman kötü sonuçlar doğurur. İletişim bilgilerimizden bizleri 7/24 arayarak iyi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Su sızıntısı tespiti bahçelievler, su sızıntısı bulma bahçelievler, su sızıntısı tamiri, su sızıntı sorunu,su kaçağı, su akıntısı, su arızası.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilirsiniz...

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...