Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Banyo Gider Kokusu Nasıl Giderilir?

Yaşam alanlarında bulunan banyo gider kokusu oldukça rahatsız edici bir durumdur. Peki, banyodan gelen lağım kokusu nasıl giderilir ve bu kokuların sebebi nedir? Banyo giderleri bir noktada kanalizasyon sistemlerine bağlanmaktadır. Banyo gider borusu daha geniş çaplı olan tuvalet giderlerine bağlandığı için usulüne uygun olarak bağlantı yapılmadığı takdirde lağım kokusunun yaşam alanlarına yayılmasına yol açar. Çoğu banyoda alafranga tuvalet bulunması gider bağlantılarının sağlıklı yapılmasını zorunlu hale getirir. Kullanım ve bazen yeterli temizliğin yapılmaması giderlerde tıkanmaya veya su kaçağına yol açabilir. Aynı şekilde boruların metal olması zamanla çürümeye olması veya plastik borularda contaların eskimesi su kaçağı veya lağım kokusuna sebep olabilir.

Banyoda Lağım Kokusunun Kaynağı Nasıl Tespit Edilir

Banyo gider sistemleri duvar içerisinde olduğu için eski usul gözle kontrol yapmak su kaçağı veya lağım kokusunu bulmakta yetersiz kalmaktadır. Eski usul çalışanların kaçağı bulması için komple banyo tabanını kırması gerekebilir. Bu da küçük bir conta veya parça değişimi ile çözülebilecek sorunun banyonun yenilenmesine kadar gitmesine yol açabilir. Tüm bu eski yöntemler yerini teknolojiye devretmiştir. Yüksek hassasiyete sahip dinleme, görüntüleme ve detektörler ile bu işlemler kısa sürede ve azami çalışma alanı çözüme kavuşmaktadır. Ayrıca çok daha düşük maliyetlerle gerekli tamirat gerçekleşmektedir.klozet kokusu nasıl giderilir

Banyoda Lağım Kokusu Nasıl Önlenir

Yeni teknoloji görüntüleme sistemi ile banyo giderine salınan yüksek kalite kameralar tesisatın içerisini detaylı olarak görme imkânı sunuyor. Gider sisteminde meydana gelen deformasyon noktası tam olarak belirleniyor ve bu noktadan gerekli işlemler yapılarak kısa sürede lağım kokusu veya su kaçağı sorunu çözülüyor. Bu işlemlerin profesyonel ekipler tarafından yapılması daha sağlıklı ve kalıcı çözüm için önemli bir husustur.

Boğaziçi Tesisat Uzmanlığı

Boğaziçi Tesisat ülkemizde kullanılan en son teknoloji görüntüleme, dinleme ve detektör sistemlerine sahiptir. Profesyonel ekipler her türlü su kaçağı, lağım kokusu, tesisat kontrolü ve gider sistemlerinde yaşanan sorunları kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Minimum çalışma alanı kullanarak banyo, mutfak ve tuvaletlerde bulunan fayans, karo gibi parçaları kırmadan söküp tadilat sonrası yerlerine takmaktadır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...