Banyo Gideri Nasıl Açılır?

Evinizin en çok kirlenen yerlerinden biri de banyodur. Özellikle lavabo giderleri, duş alan gider noktaları sıklıkla tıkanır. Zaman içerisinde biriken saç ve kıl parçaları giderin akışını engeller ve tıkanmalara neden olur. Kalıcı çözümler için firmamıza ulaşmalı, sizde farkımızı keşfetmelisiniz. Anlık müdahaleler ile kalıcı çözümler sunuyoruz.

Tıkanmalar İçin Çözüm

Gider noktalarında oluşan tıkanıklar için firmamıza ulaşarak 7/24 hizmet kalitemizden yararlanabilirsiniz. Sorunsuz, temiz ve hijyenik olarak işlemler gerçekleştirilir. Gerekli alet ve edevat yardımı ile hizmet sunuyoruz. Tamirat sırasında gerekli olacak parçalar garanti kapsamı içerisindedir. Kimyasal maddelerin lavabo açma yöntemleri arasında yer alsa da bu tarz maddelerin kullanılması belirli bir süre için idare edebilir, fakat kimyasallar gideri açtığı gibi geçtiği noktalara da zarar verir. Bu durumda, derin ve maliyeti yüksek sonuçlarla karışılabilirsiniz. Bu sebeple işi ehline bırakmanız en doğrusu olacaktır. İşimizi önemsiyor ve özenle gerçekleştiriyoruz.banyo gideri nasıl açılır

Hizmet Kalitemiz

banyo gideri nasıl açılır? Sorusunu yerinde ve göz önünde yanıtlıyoruz. İlkel yöntemlerle değil, kameralı sistemimiz ile sorunları gideriyoruz. Robot cihazlarımız ile kırma, dökme ve tadilata gerek kalmadan temiz işçilik ile tıkanıklıkları açıyoruz. Sitemizde bulunan müşterilerimizin yorumlarını okuyarak da hizmetimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede yapılan müdahaleler ve karşı tarafta bırakılan intiba için de ön fikir edinmiş olursunuz. Bize ulaşamadığınız durumlarda, telefon numaranız çağrı ekranına düşer böylelikle size geri dönüş sağlarız. Kısa sürede sonuç garantili işlemlerimiz için hizmetinizdeyiz.

Sunduğumuz Hizmetler

Lavabo ve gider açma dışında kalorifer peteği temizliği, kombi bakımı, su kaçağı bulma, tuvalet tıkanıklığı açma gibi hizmetlerde vermekteyiz. İletişim bilgilerimizden sizde rahatlıkla taleplerinizi iletebilir, tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz. Taleplerinize en kısa zamanda dönüş sağlanıp, fiyatımızı onayladıktan sonra en kısa sürede belirttiğiniz adreste oluyoruz. Yapılacak işlemler tespit edildikten sonra tarafınıza bilgi verilerek işlem gerçekleştirilir. Onayınız olmayan hiçbir işlem yapılmaz. Garantili ürün kapsamı sayesinde parçalarla ilgili sorun yaşamaz, olması durumunda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bütün hizmetlerimiz profesyonel ekip ve parçalarla aracılığı ile gerçekleştirilir. Randevu saati oluşturmadan önce uygunluk durumunuz kontrol edilerek randevu kesinleştirilir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Tıkalı Bahçe Gideri Açma

Tıkalı Bahçe Gideri AçmaMüstakil evinizde ya da bahçeli dairenizde kullandığınız bahçe alanı sizlerin

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?Yaşam alanlarında ortaya çıkan en pis sorun tuvalet giderinin tıkanmasıdır.

Tıkanmış Lavabo Açma

Tıkanmış Lavabo Açma Bir evin en önemli kullanım alanlarından biriside mutfak ve banyo bölümüdür.

Klozetten Su Geri Taşıyor

Klozetten Su Geri TaşıyorKlozet en çok kullanılan ve temel ihtiyaçların kullanılması adına alafranga

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.