Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Banyo Gideri Nasıl Açılır?

Evinizin en çok kirlenen yerlerinden biri de banyodur. Özellikle lavabo giderleri, duş alan gider noktaları sıklıkla tıkanır. Zaman içerisinde biriken saç ve kıl parçaları giderin akışını engeller ve tıkanmalara neden olur. Kalıcı çözümler için firmamıza ulaşmalı, sizde farkımızı keşfetmelisiniz. Anlık müdahaleler ile kalıcı çözümler sunuyoruz.

Tıkanmalar İçin Çözüm

Gider noktalarında oluşan tıkanıklar için firmamıza ulaşarak 7/24 hizmet kalitemizden yararlanabilirsiniz. Sorunsuz, temiz ve hijyenik olarak işlemler gerçekleştirilir. Gerekli alet ve edevat yardımı ile hizmet sunuyoruz. Tamirat sırasında gerekli olacak parçalar garanti kapsamı içerisindedir. Kimyasal maddelerin lavabo açma yöntemleri arasında yer alsa da bu tarz maddelerin kullanılması belirli bir süre için idare edebilir, fakat kimyasallar gideri açtığı gibi geçtiği noktalara da zarar verir. Bu durumda, derin ve maliyeti yüksek sonuçlarla karışılabilirsiniz. Bu sebeple işi ehline bırakmanız en doğrusu olacaktır. İşimizi önemsiyor ve özenle gerçekleştiriyoruz.banyo gideri nasıl açılır

Hizmet Kalitemiz

banyo gideri nasıl açılır? Sorusunu yerinde ve göz önünde yanıtlıyoruz. İlkel yöntemlerle değil, kameralı sistemimiz ile sorunları gideriyoruz. Robot cihazlarımız ile kırma, dökme ve tadilata gerek kalmadan temiz işçilik ile tıkanıklıkları açıyoruz. Sitemizde bulunan müşterilerimizin yorumlarını okuyarak da hizmetimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede yapılan müdahaleler ve karşı tarafta bırakılan intiba için de ön fikir edinmiş olursunuz. Bize ulaşamadığınız durumlarda, telefon numaranız çağrı ekranına düşer böylelikle size geri dönüş sağlarız. Kısa sürede sonuç garantili işlemlerimiz için hizmetinizdeyiz.

Sunduğumuz Hizmetler

Lavabo ve gider açma dışında kalorifer peteği temizliği, kombi bakımı, su kaçağı bulma, tuvalet tıkanıklığı açma gibi hizmetlerde vermekteyiz. İletişim bilgilerimizden sizde rahatlıkla taleplerinizi iletebilir, tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz. Taleplerinize en kısa zamanda dönüş sağlanıp, fiyatımızı onayladıktan sonra en kısa sürede belirttiğiniz adreste oluyoruz. Yapılacak işlemler tespit edildikten sonra tarafınıza bilgi verilerek işlem gerçekleştirilir. Onayınız olmayan hiçbir işlem yapılmaz. Garantili ürün kapsamı sayesinde parçalarla ilgili sorun yaşamaz, olması durumunda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bütün hizmetlerimiz profesyonel ekip ve parçalarla aracılığı ile gerçekleştirilir. Randevu saati oluşturmadan önce uygunluk durumunuz kontrol edilerek randevu kesinleştirilir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...