Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Banyo Gideri Tıkandı Nasıl Açabilirim?

Yaşam alanlarının bakım ve onarım aşamasına gelecek kadar geçecek süre sınırlıdır. Özellikle yaşam alanlarındaki gider konumunda olan mutfak, tuvalet, banyo gibi ıslak alanlarda yoğun kullanıma bağlı olarak tıkanmalar söz konusu. Firmamız https://bogazicitesisat.com sitemiz banyo gideri tıkanmaları gibi gider tıkanmalarında başvuru adresiniz.

Ne kadar dikkat edilirse edilsin bir veya bir kaç kez banyo gideri tıkandı sorunuyla insanlar karşılaşabilir. Bunun için pratik ve evde uygulamalı kısa çözümler çare olsa da zaman içerisinde bu çareler gider borularının da zarar görmesine neden olarak daha büyük sorunlara yol açar. Hem maliyet hem de gider tıkanıklığı sorununda en iyi çözüm yetkili firmalardan destek almak.

Tesisatçı Olarak Biz

Hizmet sınıfı olarak tesisatçı gurubunda yer alan firmamız tüm gider tıkanıklıklarında teknolojik araç ve ekip ile gider tıkanıklıklarını temizlemekte ve eski hali gibi giderin işlevselliğini aktive etmektedir.

Bu işi yaparken de azami hassasiyet göstermekte olan firma elemanlarımız kırmadan dökmeden temiz iş çıkarmaktadır. Firmamıza banyo gideri tıkandı nasıl açılır sorunu ile müracaat eden müşterilere anında hizmet sunulmaktadır.banyo gideri tıkandı

Nasıl Çözülür?

Firmamız deneyimli elemanları müracaat sonrası olay yerine ekipman ile birlikte gelir ve banyodaki ilgili gider sorununa hemen müdahale eder. Giderin ilk ana boruları temizlenir ve sonrasında duvar içerisinde yer alan gider boruları da incelenir.

Giderdeki tıkanmaların taş, kırıntı, saç, moloz gibi nedenlere bağlı olarak tıkanma nedenleri olabilir. Bu nedenler bir veya bir kaç tane ile de olabilir. Bu sorunlar ortadan kaldırıldıktan sonra banyo gideri tıkandı diye oluşan sorun ortadan kalkar.

Maliyet

Firmamıza müracaat gider tıkanıklığı oluştuğu anda her hangi bir çabaya girişilmeden iletilmiş ise maliyeti son derece uygun olur. Ancak yapılan ön çalışmalarda daha büyük nedenler oluşmuş ise maliyet daha fazla olabilir. Bunun için firmamızın naçizane önerisi banyo gider tıkanıklığına müdahale etmeden bizimle iletişime geçmeniz.

Bizimle anında iletişime geçmeniz hem firma elemanlarımızın işini kolaylaştıracak hem de maliyetin artmasını engelleyecektir. Gider sorununu ehil olan firmamıza bırakmanız her açıdan fayda sağlayacaktır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...