Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Banyo Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evlerde bulunan lavabolar zaman içerisinde içinde kireç, atıklar, saç ve kıl birikmesiyle tıkanarak insanlara zor anlar yaşatabilir. Bu durumun üstesinden gelmek isteyen insanların ilk yaptığı işlem ne kadar yanlış olsa da lavabo açma kimyasallarıdır. Bu kimyasallar, lavabonun bağlı olduğu borulara zarar vererek aşındırabilir, daha kötü sonuçlara neden olabilir. Tesisatınızı tamamen değiştirmek zorunda bile kalabilirsiniz. Banyo lavabo tıkanıklığı açma için, işinde uzman, kaliteli hizmet veren işletmeleri tercih etmeniz, uzun süreli sonuçlar almanızı sağlar.

Lavabo Açmada Kamera Sistemi

İşletme olarak bizler, müşterilerimizin sorunlarını dinliyor ve onlara en iyi çözüm yolunu sunuyoruz. Teknolojik gelişmeler sayesinde özel kameralı cihazlarımızla, lavabolardaki tıkanıklığın hangi kısımda olduğunu sökmeden görebiliyor ve buna göre yöntemler uygulayabiliyoruz. Özel üretim kameramız, bizlere işimizi daha iyi yapmamızda yardım sağlarken, kısa sürede tamiratı bitirmemizde de yardımcıdır. Müşterilerimizin sıkıntılarını en kısa sürede gidermek için gerekli teknolojik incelemeleri yaparak, bünyemize katabileceğimiz sistemleri de araştırmaktayız.Pimaş Boruların Tıkanması

Pimaş Boruların Tıkanması ve İlk Müdahale

Lavabo tamirini kendisi yapmak isteyen müşterilerimize önerimiz, bizlerden destek almalarıdır. Hassas bir konu olan tesisat, yanlış işlemler sonucunda bozulabilen ve sonunda tamamen değişmesi gereken bir noktaya kadar ilerleyebilmektedir. İşinin ustası çalışanlarımız sayesinde evlerinize zarar vermeden kısa yoldan çözüm önerilerimizle lavabolarınızı açmaktayız. Özellikle lavabolarda yaşanan ve sık karşılaşılan durumlardan birisi pimaş boruların tıkanmasıdır. Lavabonun dış kısmında kalan giderle alakalı olmayan bu durumda, mutlaka uzman tesisatçılara danışmakta fayda vardır.

Kırıp Dökmeden Lavabo Açmak

Bizler, özel pimaş boru temizleme teknolojisini kullanıyoruz. Lavabolardaki tıkanıklıkların yerini belirlerken kullandığımız kameralar sayesinde, pimaş borunun içindeki tıkanıklığı tespit edebiliyoruz. Daha sonrasında temizleme işlemine geçiyoruz. Temizleme işleminin çok hızlı ve çabuk bitmesinin en önemli nedeni, yerini rahatça tespit edebilmemizdir. Temizlenen pimaş borulara gerekli bakımlar yapılır ve tıkayabilecek atıkların atılmaması durumunda, uzun yıllarca tıkanmadan kullanılabilirler. Diğer işletmeler gibi pimaş borularınızı temizlemek için herhangi bir kırma ve dökme işlemine girmiyoruz, küçük özel süpürgelerimiz sayesinde rahatlıkla borularınızın içine girerek tıkanıklığı gidermenize yardımcı oluyoruz.

 

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...