Banyo Tıkanıklığı Açma Yolları

Banyo giderinin tıkanması, banyonun kullanımını ortadan kaldırmaktadır. Küvet gideri, lavabo gideri ve banyo içerisinde bulunan klozet gideri, zamanla tıkanabilir. Klozetler, erimeyen tuvalet kâğıtları, ped ve çocuk bezleri nedeniyle tıkanabilir. Lavabolar genellikle saç, tırnak ve kir artıkları nedeniyle tıkanmaktadır. Küvet ve duşakabin tıkanıklıkları, banyo artıkları nedeniyle tıkanmaktadır. Banyo tıkanıklığı nasıl açılır? Banyo tıkanıklığı konusunda en iyi çözüm bir bilene sormaktır.

Tıkanmayı ortadan kaldırmak için asit ve kostik gibi tehlikeli kimyasal maddeler kullanılmaktadır. Basit tıkanıklıklarda etkili olabilir. Ancak sık sık tıkanan lavabolarda her hangi bir etki meydana getirmez. Diğer yandan sirke ve karbonat karışımı da banyo tıkanıklığı açma konusunda tercih edilen yöntemlerdendir. Ancak bu karışım çok tehlikelidir.

Profesyonel Çözüm

Banyo giderleriniz sık sık tıkanıyorsa ve amatör açma yöntemleriniz bir işe yaramıyorsa hemen bizi arayın. Kameralı cihazlarla banyo giderleri, mutfak ve tuvalet giderleri kısa sürede açılmaktadır. Kombi ve petek temizleme işleminin yanı sıra tesisat tamiri, tıkanlıklık açma ve kaçak bulma işlemlerinde de oldukça iddialıyız.

Kısa sürede evinize gelen ekiplerimiz, dakikalar içerisinde tıkanıklık sorununu ortadan kaldırmaktadır. Buharlı petek toz temizliği ve pimaş yıkama gibi işlemleri kısa sürede gerçekleştiren şirketimiz, hayatınızın akışını yeniden normal hale getirmektedir.

İş yerinde iş dünyasını, evde normal hayatı olumsuz etkileyen tıkanıklıklar, profesyonel yöntemlerle ortadan kaldırılmalıdır. Firmamız, bu konuda deneyimli elemanlarla çalışarak çözüm üretmektedir. Teknik açıdan aradığınız bütün etkili yöntemler bu kategoride ayağınıza geliyor.banyo tıkanıklığı açma yollerı

Kaliteli Malzeme Kullanılıyor

Deneyimli ve işinin uzmanı elemanların yanı sıra kaliteli malzeme konusunda da en iyisini tercih ediyoruz. Kırmadan dökmeden tıkanıklık ve kaçak sorunlarını çözen ekibimiz, yedek parça takviyeli çalışmaktadır. Kullanılan yedek parçalar kalitelidir ve uzun ömürlüdür.

Profesyonel Yöntemleri Tercih Edin

Tıkanıklık giderme işlemlerinde, pis boru içerisine yapışmış tortular, özel makinelerle temizlenmektedir. Akustik özelliklere sahip ve aynı zamanda kameralı cihazlarımız, tıkanıklık tespit işlemini kısa sürede gerçekleştiriyor. Tıkanıklık giderme işlemlerinde güncel yöntemleri tercih eden firmamız, günün her saatinde çözüm üretmeye devam ediyor.

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.

Hemen Ara 0532 359 0 212