Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Banyo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Banyolar sık kullanılan bölüm olduğundan özellikle tıkanmalar ve bozulmalar meydana gelebilmektedir. Banyoların çeşitli nedenlerden dolayı tıkanması ev sahiplerinin tadını kaçırırken doğru firma ile iletişime geçmek en mantıklı karar olacaktır. Banyo tıkanıklığı açma yöntemleri için sayfamıza ulaşarak tüm detayları öğrenebilirsiniz. Firmamız bu konuda profesyonel olarak yaklaşarak farkındalığını korumaktadır. Boğaziçi tesisat olarak gelen her talebi kısa sürede değerlendirerek banyo tıkanıklığı açma alet ve cihazları hazır hale getirmektedir. İstediğiniz zaman bize kolayca ulaşarak bu sorunu kökten çözebilirsiniz.

Banyo Tıkanıklıklarında Kesin Çözümler

Banyo tıkanıklıklarında firmamız uzman ekibi ile sistemli ve programlı şekilde çalışarak tüm sorunları kısa sürede gidermektedir. Özel kimyasal malzemelerle açılan banyo tıkanıkları zarar verilmeden açılabilmektedir. Tıkanan banyolarda artık Boğaziçi farkı kendini göstermektedir. Cihazlarla ve kameralarla tespit edilen tıkanıklıklar kısa sürede açılarak ortamın hijyenik olmasına destek vermektedir. Ev ve iş yerlerinde yer alan banyoların tıkanıklıkları doğru yöntemlerle açılmaktadır.

Tıkalı Banyoları Anında Açıyoruz

Tıkanan banyolara ulaşarak kamera ile izliyoruz. Kolay bir yerde oluşan tıkanıklık sadece kimyasal malzemelerle açılarak teslim edilir. Zor bir bölgede tıkanıklık gerçekleştiyse hemen uzman ekip gerekli işlemleri uygular. Siz hiç uğraşmadan tüm görevi bize teslim edebilirsiniz. Bütün bu işlemler için uygun fiyatlar ve kolay ödeme fırsatları sunulmaktadır. Kullandığımız tüm malzemeler ve cihazlar gerekli kontrollerden geçerek iş güvenliği de sağlanmaktadır.

Hijyenik Ortamlar İçin Dikkat Edin

Tamamen hijyenik koşullar neticesinde yapılan tüm müdahaleler bireylerin daha sağlıklı alanlarda yaşamalarına izin vermektedir. 7/24 istediğiniz zaman bize erişim sağlayın ve farkı anında görün. Banyo tıkanıklıkları için bize ve ekibimize her zaman güvenebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Farklı adreslerden gelen tüm talepler sıraya dizilip bu siteden gösterilmektedir.

Banyolarınızda sorun yaşamamak ve aniden sürprizlerle karşılaşmamak için zamanında bize ulaşarak tüm isteklerinizi aktarabilirsiniz. Banyoların tıkanan giderlerini açmak sadece 10 dakikayı bulurken, Uzman ekip doğru düzeni oluşturup hazırlıklarına devam etmektedir. Banyoların giderlerine kaçan yabancı cisimler temizlenerek daha doğru şekilde çıkarılmaktadır. Banyonuzda her zaman kendinizi ve sevdiklerinizi güvene alın.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...