Banyo Tıkanıklığı Robot İle Nasıl Açılır?

Çoğunlukla kullanım hatalarından kaynaklana banyo tıkanıklığı, kullanıcının banyo giderine yabancı cisimler atmasıyla ortaya çıkmaktadır. Ayrıca kullanılan tesisat malzemelerinin kalitesi ve tesisatı yapan ustaları hatalarından da banyo giderleri tıkanmaktadır.

Kullanıcıdan Kaynaklanan Tıkanıklıklar

1- Banyoda bulunan kılların gider borusunda birikmesinden dolayı

2- Banyo giderine giren sabun atıklarının giderde birikmesi

3- Klozet tıkanıklığı

Tesisat Ustalarının Hatalarından Kaynaklanan Tıkanıklıklar

1- Tesisat ustası banyo gider borusunu döşerken eğimine özen göstermek zorundadır.

2- Kullanılan malzemenin standartlara uygun olmaması ve bu uygunsuzluğun ustalar tarafından müşteriyi bilgilendirmemesi

Banyo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Banyo tıkanıklığı açma yöntemlerinden en basit olan pompa kullanarak tıkanıklığın giderilmesidir. Alaturka ve klozetler için farklı pompa çeşitleri bulunmaktadır. Banyo giderinin tıkanıklığına sebep olan cisim yakın noktada ise bu yöntemle giderin açılması kolay olmaktadır. Pompa ile çözüme ulaşılmadı ise, tel ile açma çalışması yapılmaktadır.

Tıkanıklık açma teli bulunmadığı ortamlarda, elbise askısı düzleştirilip ucu kanca yapılarak da kullanılmaktadır. Tıkanıklık açma teli banyo giderinden içeri sürülür ve yavaşça geri çekilir kancanın ucunda tıkanıklığa sebep olan cisim varsa gider açılmıştır. Bir diğer yöntem ise lavabo açıcı kullanmaktır. Lavabo açıcının hem kullanana hem de tesisat borularına zarar verdiği bilinmektedir.robotla banyo gideri nasıl açılır

Banyo Tıkanıklığı Robot İle Nasıl Açılır?

Banyo gideri tıkanıklığı evde uygulanan tüm yöntemlerle açılamadıysa işte o zaman profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Firmamız, kullandığımız özel cihazlarla banyo giderinin sebebini kesin olarak belirlemekte yerinde çözüm fikirlerini sunmaktadır. Ayrıca robot ile atık su borularına da bakarak önceden önlemlerde almaktayız. Bu çalışmaları yaparken tadilat gerektirecek hiç bir işlem firmamız tarafından yapılmamaktadır.

Gider açma robotları, kanalları açıp, temizleyip ve uzun süre tıkanıklığa neden olması beklenen etmenlerin ortadan kaldırılmasına yönelik üretilen aletlerdir. Bu sebepten dolayı hızlı ve etkin çalışmaktadır. Gider açma robotlarının iki kameralı olmaları kendilerine özgü bir özelliktir. Kameralar sayesinde gider içinin görüntüsü alınmakta, sorun oluşturan durum incelenmekte ve giderin nasıl açılması gerekliliğine karar verilmektedir. Gider açma robotu ile yapılan bu işlemlere fatih tıkanıklık açma denilmektedir.

İstanbul tesisat olarak, İstanbul’un tüm semtlerinde, Avrupa ve Anadolu yakası şubelerimizle, mobil olarak dolaşan servislerimizle, www.bogazicitesisat.com internet adresimizle hizmetinizdeyiz.

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.

Hemen Ara 0532 359 0 212