Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Banyo Tıkanıklığı Robot İle Nasıl Açılır?

Çoğunlukla kullanım hatalarından kaynaklana banyo tıkanıklığı, kullanıcının banyo giderine yabancı cisimler atmasıyla ortaya çıkmaktadır. Ayrıca kullanılan tesisat malzemelerinin kalitesi ve tesisatı yapan ustaları hatalarından da banyo giderleri tıkanmaktadır.

Kullanıcıdan Kaynaklanan Tıkanıklıklar

1- Banyoda bulunan kılların gider borusunda birikmesinden dolayı

2- Banyo giderine giren sabun atıklarının giderde birikmesi

3- Klozet tıkanıklığı

Tesisat Ustalarının Hatalarından Kaynaklanan Tıkanıklıklar

1- Tesisat ustası banyo gider borusunu döşerken eğimine özen göstermek zorundadır.

2- Kullanılan malzemenin standartlara uygun olmaması ve bu uygunsuzluğun ustalar tarafından müşteriyi bilgilendirmemesi

Banyo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Banyo tıkanıklığı açma yöntemlerinden en basit olan pompa kullanarak tıkanıklığın giderilmesidir. Alaturka ve klozetler için farklı pompa çeşitleri bulunmaktadır. Banyo giderinin tıkanıklığına sebep olan cisim yakın noktada ise bu yöntemle giderin açılması kolay olmaktadır. Pompa ile çözüme ulaşılmadı ise, tel ile açma çalışması yapılmaktadır.

Tıkanıklık açma teli bulunmadığı ortamlarda, elbise askısı düzleştirilip ucu kanca yapılarak da kullanılmaktadır. Tıkanıklık açma teli banyo giderinden içeri sürülür ve yavaşça geri çekilir kancanın ucunda tıkanıklığa sebep olan cisim varsa gider açılmıştır. Bir diğer yöntem ise lavabo açıcı kullanmaktır. Lavabo açıcının hem kullanana hem de tesisat borularına zarar verdiği bilinmektedir.robotla banyo gideri nasıl açılır

Banyo Tıkanıklığı Robot İle Nasıl Açılır?

Banyo gideri tıkanıklığı evde uygulanan tüm yöntemlerle açılamadıysa işte o zaman profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Firmamız, kullandığımız özel cihazlarla banyo giderinin sebebini kesin olarak belirlemekte yerinde çözüm fikirlerini sunmaktadır. Ayrıca robot ile atık su borularına da bakarak önceden önlemlerde almaktayız. Bu çalışmaları yaparken tadilat gerektirecek hiç bir işlem firmamız tarafından yapılmamaktadır.

Gider açma robotları, kanalları açıp, temizleyip ve uzun süre tıkanıklığa neden olması beklenen etmenlerin ortadan kaldırılmasına yönelik üretilen aletlerdir. Bu sebepten dolayı hızlı ve etkin çalışmaktadır. Gider açma robotlarının iki kameralı olmaları kendilerine özgü bir özelliktir. Kameralar sayesinde gider içinin görüntüsü alınmakta, sorun oluşturan durum incelenmekte ve giderin nasıl açılması gerekliliğine karar verilmektedir. Gider açma robotu ile yapılan bu işlemlere fatih tıkanıklık açma denilmektedir.

İstanbul tesisat olarak, İstanbul’un tüm semtlerinde, Avrupa ve Anadolu yakası şubelerimizle, mobil olarak dolaşan servislerimizle, www.bogazicitesisat.com internet adresimizle hizmetinizdeyiz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...