Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Başakşehir Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Banyodan su damlıyor ise veya duvarda su sızıntısı varsa alt kat daireden üst kattan sızan su var gibi şikâyetler varsa kesinlikle yapının içinde su kaçağı problemi var demektir. Su kaçağının tespiti ve onarımı iki şekilde yapılmaktadır.

Birincisi Başakşehir su kaçağı tespiti işlemleri ile cihazlı ve makineli sistemler ile yapılırken diğeri cihaz sistemleri kullanmadan yapılan ve kırma dökmenin olduğu işlemlerdir. Tesisat firmalarının cihaz kullanımı ile yaptığı işlemlerde son derece kaliteli ve sorunsuz işlemler yapılmakta ve su kaçağı tespiti işlemlerinde % 100 işlem başarısı alınmaktadır.

Üstelik bu işlemlerde kesinlikle ev düzenleri bozulmaz ve bu su kaçağı bulma işlemlerinin maliyetleri de oldukça düşük rakamlar olur. Su tesisatında kaçak var nasıl bulunur sorusu profesyonel hizmetler sunan tesisat firmalarına sorulduğu zaman şu şekilde cevaplar alınacaktır.

TIKLA ARA : 0532 359 0 212

Başakşehir Su Kaçak Bulma

 • Su tesisat kaçağının bulunması için cihaz sistemi kullanan tesisat firmaları akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanacaktır. Bu sistemsel cihazlar sayesinde yapıda kırma dökme olmayacak ve işlemler kaliteli bir şekilde sonuçlanacaktır.
 • Kırmadan ve cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemleri sırasında öncelikle akustik dinleme cihazları ile su borularının geçtiği tüm duvar noktaları dinlenecek ve su kaçağının olduğu noktalar milimetrik olarak bulunacaktır.
 • Başakşehir Akustik dinleme cihazları ile yapılan işlemlerde temiz su tesisatı kaçak tespiti ayrı pis su tesisatı su kaçağı bulma işlemleri ayrı olarak yapılacak ve iki sistem de dikkatli bir şekilde dinlenecektir.
 • Su tesisatı kaçağı işlemlerinde kullanılan bu cihazlar tamamen bu işlemler için üretilmiş olup asla yanlış yer bulma veya eksik su kaçak bölgesi bulma gibi bir durumu söz konusu değildir.
 • Akustik dinleme cihazları ile bulunan su kaçakları aynı zamanda kameralı görüntüleme sistemleri ile de görüntülenerek borulardaki hasar durumları anlaşılacak ve uygulanacak olan işlemler de belirlenmiş olacaktır.

Kameralı Su Tesisatçısı Başakşehir

Tesisatta kaçak su tespiti için cihaz sistemi kullanmayan tesisat firmalarından yardım istendiği zaman ve bu tesisat firmalarına duvarda su sızıntısı nasıl bulunur diye sorulduğu zaman bu firmaların uygulayacağı ilk işlem duvarların kırılması olacaktır.

Cihaz sistemleri kullanmayan tesisat firmaları naşakşehir su kaçak tespiti işlemlerinde öncelikle duvar bölgelerini kırar ve su borularını açığa çıkarırlar. Bu işlemler sonucunda açığa çıkan su borularına tazyikli sular basılarak borudaki su sızıntısı tespiti el yordamı ile yapılmaya çalışır.

TIKLA ARA : 0532 359 0 212

Su Kaçağı Tespit İşlemlerinde Cihaz Sistemleri Yoksa Kaliteli İşlemler de Yoktur

Kaliteli ve uygun fiyatlı su kaçağının tespiti ve onarımı için kesinlikle cihaz sistemleri kullanımı ile hizmet veren Başakşehir kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerinden yararlanılması gerekir. Bu işlemler sonucunda yapıdaki tüm su tesisatı kaçakları eksiksiz olarak bulunur ve bir daha aynı sorunların yaşanmasının önüne geçilir. Üstelik cihaz sistemleri kullanılmadan yapılacak olan tespit fiyatları cihazlı sistemler ile yapılan tespit fiyatları ile kıyaslanamayacak kadar da yüksek olacaktır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Su yapısı gereği en ufak sızıntılardan bile akabilmekte ve çok farklı

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur? Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlarsa belirli bir zaman

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı BulmaSu kaçağı tespiti yaparken eskiden birçok alanın kazılması, kırılması ve

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212