Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Çamaşır Makinesi Gideri Su Kaçırıyor

Yapılardaki alt yapı sorunları bazen hemen bazen ise bir müddet kullanım sağlandıktan sonra ortaya çıkar. Bu durumlar kullanım sıkıntısı yaşatmasının yanı sıra sağlıksız koşulların oluşmasına sebep olur. Çamaşır makinesi gideri su kaçırıyor sorunu da bunlardan biridir. Eğer ev içinde bu sorunu yaşadıysanız muhtemelen evi su basacaktır. Bu sorun ev içinde konforu yok ettiği gibi maddi kayıp yaşanmasına da sebep olan bir sorundur. Giderde tıkanıklık olmasının sebebi yapılarda kullanılan kalitesiz borulardır. Muhtemelen boru içinde bulunan tıkanıklık makine giderindeki atık suyun geri atılmasına sebep oluyordur. Bu sorun öyle küçük bir sorun olarak düşünülmemelidir. Bu sorunu çözmek için uzman tesisatçılardan yardım alınması gerekir.

İstanbul Tesisatçısı

Tuvalet ve banyo gider tıkanıklıkları, makine gider tıkanıklıkları ve pimaş tıkanıklık sorunlarınız için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Yıllardır İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası bölgeleri için tesisat ve onarım hizmetlerinde kalitesiyle beğeni toplayan bir firmayız. Yapmış olduğumuz çalışmalarımızda önceliğimiz müşterilerimize güvenilir ve ekonomik hizmetler vermek olmuştur. Bu anlamda tüm tesisat ve gider tıkanıklığı problemlerini kökünden yok etmekteyiz. Hiçbir şekilde geçiştirici tadilat yöntemleri uygulamaz, problemin kaynağını bularak sorunu ortadan kaldırmak için çalışmalar sağlarız.

Tıkalı Giderleri Açma

Ev veya hangi yapı olursa olsun tıkanıklık yaşadığınız her türlü mekan için kaliteli çözüm yolları sunmaktayız. Kameralı cihazlarımızla yapılarınıza zarar vermeden tıkanıklığın neden kaynaklandığını tespit etmekte ve kısa süre içinde bu problemi ortadan kaldırmaktayız.çamaşır makinesi gideri

Tıkalı Boruları Açma Yöntemleri

Firmamız tuvalet, mutfak ve banyoda oluşabilecek her türlü tıkanıklığı hızlı hizmetleriyle gidermektedir. Üstün nitelikli alet ve malzemelerimizle, tıkanıklığın yer aldığı alanı bulmak için boydan boya evinizi kırma yöntemi uygulanmamaktadır. Teknolojik cihazlarımızla, bakteri oluşumuna engel olucu tedbirlerimizle sizi sıkan bu problemi hızlı bir şekilde yok ediyoruz.

Makine Gider Tıkanıklıklarına Çözüm Yöntemleri

Evlerde en çok kullanılan alanlardan olan mutfaklarda kullandığımız cihazların su kaçırması büyük sorun oluşturur. Bu arızaları yaşadığınız an firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Yılların tecrübesiyle yapmış olduğumuz çalışmalarla yaşadığınız bu problemi kolayca yok etmekte, sizler için yaşanılası bir mekan sağlamaktayız.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...