Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Cihazlar İle Su Kaçağı Bulan Firmalar

Su Kaçaklarını Cihazlarla Bulan Firmalar

Tesisat işlemlerinde cihazla su kaçağı bulan firmalar bünyesinde tüm son teknolojik ekipmanlar sahip firmalardan biri olmaktadır. Kırma işlemleri yapılmadan klimadan kameralı cihazlar yardımıyla su kaçağı tespiti yapan firma aynı zamanda bu durumu tamirini de gerçekleştirmektedir.

Bu yapılan işlem ile tadilat masrafları da azaltılmaktadır.

Cihaz İle Su Kaçağını Kolayca Bulan Firmalar

Tesisat firmamız cihazla su kaçağını kolayca bulan firmalar arasında yerini alarak son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmet veriyoruz. Verilen hizmetler arasında kırmadan kameralı cihazlar yardımıyla su kaçağını tespit eden firmamız tarafından tamir ve onarım işlemleri de yapılıyor. Firmamız sayesinde evinizde eski usul kırma ve toz toprak sorunları yaşamadan üstelik yoğun bir masraf yapmadan bu sorunu oldukça kolay çözebilirsiniz.

Cihaz İle Su Kaçağını Hızlı Bir Şekilde Bulan Firma

Atık su gider ses saatinde ya da temiz su tesisatında oluşan kaçaklarını en hızlı bir şekilde bularak kaliteli bir şekilde tamir ediyoruz. Kanalizasyon gider boruları da zamanla kırılabilir, ya da daha önce yapılan hatalardan dolayı su sızıntısı oluyor olabilir. Bu durumlarda Sizlerde cihazlı tesisat firması çağırarak kanalizasyona gönderilen kamera yardımı ile su sızıntısını nedeni araştırılır.

Su sızması gibi durumlara en kısa sürede çözüm üreten tesisat firması su kaçak tespiti yapan firmalar arasında yer alarak son teknoloji ekipmanlar ile kaçak tespitini gerçekleştirmektedir. Cihaz yardımı ile yapılan tesisat sadece temiz suyu değil pis su içerisinde de gerçekleşen bir faaliyet olmaktadır.

Bütün su kaçağı sorunları firmamız tarafından tespit edilir ve kırmadan cihazla su kaçağı tespiti gerçekleşir. Temiz su kaçaklarına meydana gelen dinlenme yaparak su kaçağı tespiti gerçekleşmektedir. Bu doğrultuda sorun kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşacaktır.

Cihazlı Tesisat Firması Nasıl Çalışıyor?

Herhangi bir noktada su damlası gibi durumlar bulunuyor ise su kaçağı var demektir. böyle bir durum bulunuyor ise öncelikle su vanası kapatılıp saatini dönme veya dönmeme durumuna dikkat edilmesi gereklidir. Eğer saat dönmeyi sürdürüyorsa bu temiz su tesisatında kaçak olduğu anlamına gelir. Bu doğrultuda pis su giderse Kaçak var ifadesi kullanılabilir. Kaçak durumunda arayabileceğiniz firmamız su kaçağının yerine belirlemede yardımcı olacaktır.

Cihaz ile birlikte su sızıntısını bulan tesisatçı firması çeşitli kameralar, dinleme cihazları ve test pompaları ile çalışmaktadır. Bu cihazların olmaması durumunda başarılı bir şekilde kaçak bulunamayacaktır.

Tesisat firması cihazla su sızıntısını kırmadan bulan bir firma olmaktadır. Yapılan tüm işlemler da firma garantisi sunmaktadır. Cihazla su kaçağı bulma fiyatı ise yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir.

Cihaz Yardımı İle Su Kaçağı Tespit Çalışması Nasıl Gerçekleşiyor?

Tesisat servis personel ekibi tarafından temiz suya karşı çalışma başlatılacaktır. Eğer testler temiz çıkarsa kaçak belirleme çalışması borular da devam etmektedir. Bu konuda kameralar yardımcı olacaktır. Atık su tesisat içerisinde yer alan bu makineler boru hasarlarının hepsini gözler önüne sermektedir. Kamera sayesinde zaman görüntülü ile birlikte boruya zarar verilmeden sadece başarılı bir tespit aşaması gerçekleşmektedir.

Kaloriferler de bulunan tesisat kaçakları durumunda tercih edilen doğru yöntem ile tesisatları oranla daha büyük ve daha başarılı bir sonuç elde edilebiliyor. Esnasında kullanılacak olan aletler ve sistemler sayesinde Kaçak hızlı bir şekilde tamir ediliyor ancak bu malzemelerin boyutuna kaçağın büyüklüğü belirlemektedir. Kombinin basıncını da herhangi bir düşüş bulunuyor ise bu durumda siz ne olduğunu göstermektedir. Isıtma sistemi içerisinde bulunan sıcak su kullanılarak tadilat oluşmadan kimyasal ilaçlar ile kaçak ortadan kaldırabilmektedir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...