Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Doğalgazda Tasarruf

Doğalgaz bir petrol türevi olup yer altında bulunan fosil kaynaklı gazların karışımıdır ve yanıcıdır. Doğalgaz, ilk başta petrol aranırken tesadüfen denk gelinen ve değeri anlaşılamayan bir kaynaktır. Zamanla önemi anlaşılarak dünyadaki birçok ülkede bir enerji kaynağı olarak kullanılmaya başlamıştır. Günümüzde, endüstride kullanılmasının yanı sıra evlere kadar ulaşabilen gaz olduğundan evlerde de kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Temiz ve doğa dostu olan bu yakıt, verimli ve ucuz bir şekilde ısınma sağlayabildiğinden evler için idealdir. Doğalgazda tasarruf etmek isteyen kişiler “doğalgaz nasıl kullanılır? Nasıl daha verimli kullanabilirim?” gibi sorularına Boğaziçi Tesisat ekibi olarak cevap vermeye çalışmaktayız.

Doğalgaz Nasıl Kullanılır?

Doğalgazdan %60’a kadar tasarruf sağlamanız için uygulayabileceğiniz yöntemler bulunmaktadır. Doğalgazda tasarruf etmek için ev yalıtımı ve kombinin ayar ve şiddetini ayarlamanın yanı sıra tüketiciler yıllık bakımı aksatmamalıdır. Yılda en az bir kez doğalgaz tesisat, cihaz ve bacalarına bakım yaptırmalısınız.

Doğal Gaz Tesisat Bakımında Uzman Eli

Doğalgaz tesisat bakımı çok kapsamlı bir işlemdir. Bakım öncesi kalorifer ve ve sıcak su durumu, ardından da kombinin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir. Elektrik bağlantıları, hatları ve genişleme tankı gözlemlenir, bar basıncı ayarlanır. Bu süreç boyunca filtre, baca ve borulardaki olası tıkanıklıklar giderilir. Bu emniyet kontrolü ve iyileştirme çalışmalarının uzman bir el tarafından yapılması doğru olacaktır. Doğalgaz tesisatınızın bakımını yaptırabilmek için firmamızın bünyesinde çalışmakta olan yetkili bakım elemanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

kombi servisi

Doğalgaz Tasarrufunda Tesisat Bakımının Önemi

Doğalgaz nasıl kullanılır diye yaptığımız sorgulamalarda en önemli nokta kullandığınız süreçte düzenli doğalgaz bakımı yaptırmanızdır. Yaptıracağınız doğalgaz tesisat bakımları, kombinizin kullanım ömrünü arttırmaktadır. Olası bir problem ya da tıkanıklığın çözülmesini sağlamakta ve kombinizin hasarını en aza indirgemektedir. Kombinin fabrikasyon değerindeki verimiyle çalışmasını sağlamaktadır. Yaptığımız bakımlar sonucunda tesisat ve kombiniz, harcanan enerji- elde edilen ısı bakımından daha verimli çalışmaktadır.

Kısa Sürede Doğalgaz Tesisat Bakım Hizmeti

Boğaziçi Tesisat bünyesindeki elemanlarımız kombinizin bakımını çok kısa sürede gerçekleştirirken zaman ve enerji israfından kaçınmanıza yardımcı olurlar. Bakım konusunda yetkili ekiplerimiz tesisat ve kombi çalışması konusunda donanımlı olduğundan size “Doğalgaz nasıl kullanılır? Doğalgazda tasarruf nasıl yapabilirim?” gibi sorularınızı cevaplamaktadırlar.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Kombiye Su Basmak İçin Ne Yapmalı?

Kombiye Su Basmak İçin Ne Yapmalı?Kombiye Su Basmak İçin Ne Yapmalı? Yaz mevsimlerinin sıcaklıklarının etkisini

Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm

Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı ÇözümKombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm Öncelikle kombide su kaçağı bulunması

Güçlü Referans Bilgilerimiz

Güçlü Referans BilgilerimizReferans Bilgilerimizden Bazıları Firmalarımız aracılığıyla faydalanacağınız

Az Yakan Kombi- En Kaliteli Kombi Markası

Az Yakan Kombi- En Kaliteli Kombi MarkasıAz Yakan Kombi- En Kaliteli Kombi Markası Özellikle kış aylarında doğalgaz

Kombide Su Kaçağını Termal Kamera İle Bulan Firma

Kombide Su Kaçağını Termal Kamera İle Bulan FirmaKombide yaşanan su kaçağını termal kamera ile bulan firma Artık hayatlarımızda

Kombi Petek Temizleme Esenler

Kombi Petek Temizleme EsenlerÖzellikle kış aylarında çok kullanılan kalorifer tesisatında tıkanıklıklar

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...