Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Duş Gideri Suyu Çekmiyor

Duş Gideri Suyu Çekmiyor Ne yazık ki tıkanmış duş gideri konu olunca herkesin başına gelmiş bir işlem olarak değerlendirilmektedir. Bu gider tıkanıklıklarının oldukça farklı sebepleri oluşabilmektedir. 

 • Tesisat döşemesi sırasında ya da tesisat sistemlerinin onarımından kaynaklı durumlarda usta hatasından dolayı yaşanan duş gideri tıkanıklığı durumu
 • Duş giderine saç, kıl ve tüy gibi zaman içerisinde birikerek tıkanmaya maruz bırakacak maddelerin kaçmış olması işlemi
 • Sabun ve şampuan gibi maddelerin duş giderinde donarak zaman içerisinde orayı taşlaştırması ve katılaşarak açılamaz hale getirmesi durumu
 • Duş gideri kanalının bulunduğu toprağın çökme yapması ve bunun sonucunda giderin su çekemez hale gelmesi durumu

Kırmadan robotla duş gideri açma fiyatları için bizi arayın İstanbul genelinde servisimiz vardır

GSM: 0532 359 0212

Duş Gideri Nasıl Temizlenir?

Duş giderini temizleme yöntemleri incelendiğinde bir daha tıkanmasına mahal vermeyecek oranda temizlik yapılması her zaman daha makuldür. Duş gideri tıkanma nedenleri incelendiği zaman genellikle saç ve kıldan dolayı yaşanan tıkanıklar daha sık görülmektedir.

Böyle bir durum ile karşılaşıldığında problem genellikle gider süzgecinin alt kısmında meydana gelmektedir. Gider süzgecinin açılarak o bölgenin temizlenmesi gerekmektedir.

Bu sayede giderin tıkanmasına sebep olan kısım kişinin kendi imkanları ile açılabilir seviyeye gelmektedir. Gider süzgeci açılamıyor ise, kimyasal maddeler ile duş gideri temizliği yamak da mümkündür.

Bu maddeleri kullanırken solumamaya ve deriye temas etmemesine özen göstermek gereklidir. Oldukça güçlü bir kimyasal olduğu için kişinin sağlık problemleri yaşamasına neden olabilmektedir. Kimyasal maddeler de geçici tıkanık açma işlemleri arasında sayıldığı için pek önerilmeyen bir yöntemdir. 

En etkili duş giderini temizleme yöntemi profesyonel tıkanıklık açan firmalar ile çalışmaktır. Bu sayede tıkanıklıklarınız makine yardımı ile açıldığı için kişinin kendi imkanları ile açmış olduğu duş gideri tıkanıklığına nazaran daha etkili sonuçlar meydana getirecektir.

Tıkanıklık açma işlemi profesyonel firmaların ellerinde oldukça makul ücretlendirme ile temiz ve zahmetsiz bir biçimde gerçekleşmektedir. 

Tıkanmış Duş Gideri Nasıl Açılır?

Tıkanmış duş gideri açabilmek önce kişinin kendi imkanlarına bağlı olmalıdır. Fakat kişinin kendi imkan dahilinde açamadığı durumlar meydana gelir.

Bu durumda da aletle duş gideri açan firmalar vasıtası ile yardım istemek en mantıklı çözüm yolu olarak karşımıza çıkar.  Belirtmek gerekirse, firmamız İstanbul genelinde sağlamış olduğu hizmetler neticesinde hem tesisat işlerinde hem de bakım ve onarım işlerinde bir numaradır.

Bu sayede profesyonel bir ekip arayışı içine girmenize gerek yoktur. Firmamız kendi bünyesinde çalıştığı ustaların profesyonel bir ekip ile oluşturduğu takım çalışması dahilinde İstanbul’ un bütün ilçelerine hizmet götürmektedir. Tıkalı duş gideri konusunda da hızlı ve çözüm odaklı yaklaşım ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışmaktadır.

Kamera ile duş gideri nasıl açılır? Robotla küvet gideri açma işlemi nasıl yapılır? sorularının yanıtı olarak firmamız deneyimli ustaların yanında ek olarak da kameralı robot ekipmanı ile hizmet sunmaktadır. 

Kameralı robot teli tıkalı duş giderinin içerisine yerleştirilerek borunun çapına uygun olarak görüntüleme elde eder. Burada tıkanıklığın nedenini tespit eder.

Boruların eğimlerinde ya da kıvrım noktalarında tel aparatı sayesinde rahatça hareket ederek uzun bir mesafeye kadar görüntüleme hizmeti sağlamaktadır. Sorun tespit edildikten hemen sonra da bu tıkanıklık açılır. Ardından yüksek basınçlı su ile boru ve kanal yıkama hizmeti de sunar.

Kameralı sistemle duş gideri açma işlemi nedir? diye soracak olanlara yapılan işlemi bu şekilde tarif edebiliriz. Duş gideri açan usta ihtiyaçlarınızda her zaman arayacağınız güvenilir bir hizmet alabileceğiniz en uygun fiyatlara usta bulabileceğiniz bir firma olmaktan mutluluk duymaktayız.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...