Duvardaki su kaçağı nasıl tespit edilir

Duvardaki su kaçağı nasıl tespit edilir ?

Alt kata su akıyorBanyodan alt kata su sızıyor, Banyodan su damlıyor, Duvardan su çıkıyor, fayansların altından su çıkıyor Vs.

Yukarıdaki sorunların Çözümü

Eskiden olsaydı bu sorunun cevabı şu şekilde olacaktı; dışarı çıkıp bir su tesisatçısı bulmanız gerekecek ve  ustaya derdinizi anlatınca o da takım çantasını alıp, yola koyulmanız gerekecek.Eve gelince de usta su sızıntısının yerini tahmin etmeye çalışıp, su kaçağı burdan diye tahmin ettiği noktayı kırıp, ordan çıkmaması durumunda bir başka tahmin yapacak .Orayı da kırıp döküp oradan da çıkmaması durumunda, tekrar tahmin edecek.Bu işlem böyle sürüp gidecek ta ki duvardaki su kaçağını bulana dek.

Duvardaki su kaçağı nasıl bulunur ?

Banyodan alt kata su damlıyor ne yapabilirim

Alt katın tavanından su çıkıyor

Tavanda, duvarda, banyoda, tuvalette, her nerede olursa olsun, duvardaki su kaçağını tespit ettiğinizde akıllı telefonlar, tablet veya bilgisayar üzerinden telefon açarak sorunu anlatır ve konuyla ilgi uzman ekibimiz çözüm yolları hakkında sizi bilgilendirerek servis kaydınız alınır. Ekiplerimiz   gelişmiş cihaz ve ekipmanları ile yola koyup en kısa sürede kapınızda olurlar. (bu süre sizin dışarı çıkıp tesisatçı aramanızdan daha kısa sürebilir) Teknolojinin yardımı ile kırmadan dökmeden cihazlarla noktasal olarak duvardaki su sızıntısı tespit edilir. Daha sonra su kaçağının özelliklerine bakılarak en uygun  çözüm yolu uygulanır.banyodan alt kata su damlıyor ne yapabilirim  alt katın tavanından su çıkıyor

Hemen şimdi bizi arayın Gsm : 0538 955 59 74