Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Duvardan Su Gelmesi Neden Olur?

Duvardan su akıyor ne yapmalı? Duvardaki su sızıntısı kalorifer borularından kaynaklı olabilir. Bunun yanı sıra banyo tuvalet hattında su kaçağı meydana gelmiş olabilir.

Duvardan su gelmesi ev, okul, hastane, iş yeri gibi pek çok binada ​​​sık karşılaştığımız bir durumdur. Bu sızıntı erken müdahale edilmezse ciddi sıkıntı oluşabilir. Uzun süreli su sızıntıları duvarları çatlatabilir ve deprem gibi durumlarda dayanıklılığının azalmasına yol açabilir.

Duvarlarınızda sızıntı meydana geldiğini duvar ve tavandaki su lekelerinden anlayabilirsiniz. Aynı zamanda rutubet kokusu da meydana gelmektedir. Duvardaki su sızıntısı sizi rahatsız edecek derecede olmasa bile zamanla kötü kokulara neden olacaktır.

Su sızıntısı olduğunda su faturası da fazla gelecektir. Su sızıntısı olduğunda kullandığınız su miktarının çok daha üstünde bir fatura ödemek zorunda kalırsınız. Peki, duvardan su gelmesinin sebepleri nelerdir ve böyle bir durumla karşılaştığınızda neler yapılmalıdır? Bunlara bir bakalım. Su kaçağı tespiti fiyatı

Duvardan Neden Su Gelir? 

Duvardaki su sızıntısı birçok nedene bağlı olabilmektedir. Su sızıntısı en çok alt yapıdan kaynaklıdır. Alt yapısı sağlam olmayan evlerde su kaçağı oluşumu çok fazla görülür. Hatalı, ucuz ve kalitesiz malzeme kullanılması, conta gevşemesi, su basıncı değerinin fazlalığı, tesisatta zamanla oluşan çürümeye bağlı boruların sızıntı yapması bu sebeplerden bazılarıdır. Tespiti yapabilmek için sızıntı yapan yeri incelememiz gerekecektir.duvardan su gelmesi

Duvarda Su Kaçağı Tespiti

Duvardan su geldiği anlaşıldığı zaman daha fazla soruna yol açmaması için vakit kaybetmeden duvarda su kaçağı tespiti yaptırmalısınız. Eskiden su kaçağını tespit etmek için tesisatçılar kırma işlemi gerçekleştiriyorlardı. Bu da insanlara bir masraf daha çıkarıyordu. Boğaziçi tesisat olarak eski yöntemlerin aksine herhangi bir kırma işlemi yapmadan son teknoloji, kameralı cihazlar sayesinde duvarda su kaçağının tespiti kolayca yapmaktayız. Kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır? bunun için duvarda su kaçağı bulma sayfamızı ziyaret edin.

https://www.bogazicitesisat.com/su-kacagi-bulma/

​​​​​​Diğer Hizmetlerimiz

​​​​​​Boğaziçi tesisat olarak su sızıntısı tespit ve çözümünün yanısıra profesyonel ekibimizle birçok hizmet vermekteyiz. Petekler çalışmıyorsa, tuvalet tıkandıysa, kaloriferler ısıtmıyorsa veya hangi tesisat probleminiz varsa hepsinin çözümünü sizlere sunmaktayız. İlaçlı petek temizliği, yılda bir kez yapılması gereken kombi bakımı, pimaş içi yıkama işlemi, robot ile tıkalı gider açma işlemi ve diğer tamir işlemleriniz için bize ulaşın. Firmamızda en gelişmiş cihazları kullanmakta ve sizin memnuniyetinizi oldukça önemsemekteyiz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...