Tıkla AraGSM Arayın

Duvardan Su Sızıntısı Tespiti

Duvardan Su Sızıntısı Tespiti

Duvardan Su Sızıntısı Tamiri Hizmeti

                Duvardaki Su sızıntısı bulma adına yaptığımız işlerle artık su tesisatı sıkıntılarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Su kaçağı olan yerler, evinizde veya işyerlerinizde kendini hemen belli etmeyebilir. Zaman içerisinde sızıntıdan kaynaklanan bir takım problemler ortaya çıkabilir. Duvarlarınızda kararma, duvarlarda nemlenme ve nemlenmeye bağlı kabarıp dökülmeler, alt katta da bu gibi problemlerin yaşanması su kaçaklarından kaynaklanıyor. Yurt dışından getirtilen gelişmiş cihazlar sayesinde su kaçaklarının olduğu noktaları kısa sürede tespit etmekteyiz. Gerekli işlemleri de doğru yöntemlerle hiçbir hasar meydana getirmeden uygulamaktayız. Eski tip onarım aletleri, hem uzun zaman alan hem de evinizde risk arttıran yöntemlerle kullanılmaktaydı. Oysa firmamızda bulunan yeni cihazlar tamamen kısa süre odaklı çalışmalar için özel getirtilmiştir.su-kaçağı-tespiti1

Onarımlarda müşterilerden gelen en büyük şikâyetler, gürültü olması, uzun zaman alan, pis tadilatların yapılması yönünde olmaktadır. Artık su sızıntısı tamiri ekipleri, tamamen gürültüsüz ve en kısa zamanda işi bitirecek şekilde çalışma sürdürmektedirler. Kaliteli ve işinde uzman ekibimiz duvarlardaki su sızıntılarını sızıntı dinleme cihazlarıyla ortaya çıkarmaktadır. Duvarlardaki sızıntıların ne kadar yerde meydana geldiği ve tam olarak yerleri doğru yöntemlerle belirlenmektedir. Yıkma, kırma, dökme ve dekorasyona zarar verme gibi bir yöntem olmaksızın tamamen temiz çalışmalarla tamirat yapılmaktadır. Çünkü en büyük korku dekorasyondaki döşemelere zarar gelmesiyle ortaya çıkacak olan maddi hasar olma durumudur.

  Su kaçağı dışında firma olarak, borulardaki çatlak ve kırıkları, boru tıkanıklıklarını, gider tıkanıklıklarını, küvet ve klozet tıkanıklıklarını, mutfak ve lavabolardaki tıkanıklıkları uzman kadromuz sayesinde, titizlikle halletmekteyiz. Sizinde evinizde veya iş yerlerinizde bu gibi sorunlar varsa,  iletişim yoluyla bizlere ulaşarak desteğimizi alabilirsiniz. Ustaların başında bekleyip acaba işini iyi ve doğru yapıyor mu? Diye sorguladığınız günler sona erdi. Çünkü firmamızdaki elemanlar özenli ve temiz çalışmalarla en doğru şekilde işlerinizi halletmektedirler. Burada elde edeceğiniz en büyük avantaj, uzman kadrolu ekibimizin eğitimini aldıkları özel cihazları kullanmalarıdır. Su sızıntı sorunu çözen firmamıza 7/24 ulaşabilir ve doğru hizmetin farkına bizimle varabilirsiniz. Aksi takdirde seçtiğiniz sıradan tamiratçılar size fazla masraf yaptırmaktan daha ileriye gidemeyeceklerdir.

Ziyaretçi Yorumları / Değerlendirmeleri

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Yazar hakkında

Su Tesisatı administrator