Duvardan Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı Tamiri Hizmeti

                Duvardaki Su sızıntısı bulma adına yaptığımız işlerle artık su tesisatı sıkıntılarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Su kaçağı olan yerler, evinizde veya işyerlerinizde kendini hemen belli etmeyebilir. Zaman içerisinde sızıntıdan kaynaklanan bir takım problemler ortaya çıkabilir. Duvarlarınızda kararma, duvarlarda nemlenme ve nemlenmeye bağlı kabarıp dökülmeler, alt katta da bu gibi problemlerin yaşanması su kaçaklarından kaynaklanıyor. Yurt dışından getirtilen gelişmiş cihazlar sayesinde su kaçaklarının olduğu noktaları kısa sürede tespit etmekteyiz. Gerekli işlemleri de doğru yöntemlerle hiçbir hasar meydana getirmeden uygulamaktayız. Eski tip onarım aletleri, hem uzun zaman alan hem de evinizde risk arttıran yöntemlerle kullanılmaktaydı. Oysa firmamızda bulunan yeni cihazlar tamamen kısa süre odaklı çalışmalar için özel getirtilmiştir.

Onarımlarda müşterilerden gelen en büyük şikâyetler, gürültü olması, uzun zaman alan, pis tadilatların yapılması yönünde olmaktadır. Artık su sızıntısı tamiri ekipleri, tamamen gürültüsüz ve en kısa zamanda işi bitirecek şekilde çalışma sürdürmektedirler. Kaliteli ve işinde uzman ekibimiz duvarlardaki su sızıntılarını sızıntı dinleme cihazlarıyla ortaya çıkarmaktadır. Duvarlardaki sızıntıların ne kadar yerde meydana geldiği ve tam olarak yerleri doğru yöntemlerle belirlenmektedir. Yıkma, kırma, dökme ve dekorasyona zarar verme gibi bir yöntem olmaksızın tamamen temiz çalışmalarla tamirat yapılmaktadır. Çünkü en büyük korku dekorasyondaki döşemelere zarar gelmesiyle ortaya çıkacak olan maddi hasar olma durumudur.

  Su kaçağı dışında firma olarak, borulardaki çatlak ve kırıkları, boru tıkanıklıklarını, gider tıkanıklıklarını, küvet ve klozet tıkanıklıklarını, mutfak ve lavabolardaki tıkanıklıkları uzman kadromuz sayesinde, titizlikle halletmekteyiz. Sizinde evinizde veya iş yerlerinizde bu gibi sorunlar varsa,  iletişim yoluyla bizlere ulaşarak desteğimizi alabilirsiniz. Ustaların başında bekleyip acaba işini iyi ve doğru yapıyor mu? Diye sorguladığınız günler sona erdi. Çünkü firmamızdaki elemanlar özenli ve temiz çalışmalarla en doğru şekilde işlerinizi halletmektedirler. Burada elde edeceğiniz en büyük avantaj, uzman kadrolu ekibimizin eğitimini aldıkları özel cihazları kullanmalarıdır. Su sızıntı sorunu çözen firmamıza 7/24 ulaşabilir ve doğru hizmetin farkına bizimle varabilirsiniz. Aksi takdirde seçtiğiniz sıradan tamiratçılar size fazla masraf yaptırmaktan daha ileriye gidemeyeceklerdir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

Köy Evlerinde Isıtma Sistemleri

Köy Evlerinde Isıtma SistemleriŞehirde yaşayan pek çok kişinin hayallerinden birisi de köy evlerinde yaşamaktır. Şehrin

Antalya Tadilat Mutfak Banyo Yenileme Fiyatları

Antalya Tadilat Mutfak Banyo Yenileme Fiyatları10 yılı aşkın süredir İstanbul’da hizmet veren firmamız yoğun talep

Plastik Su Borusu Neden Patlar?

Plastik Su Borusu Neden Patlar?Plastik su borusu evlere suyun ulaşmasını sağlayan sisteme denir. Bu su boruları

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.