Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Eyüp Su Tesisatçısı Kameralı Su Kaçağı Bulma

Eyüp Su Tesisatçısı Kameralı Su Kaçağı Bulma

Eyüp su kaçağı bulma işlemlerinde alt kata üst kattan sızan su durumlarında, banyodan su damlıyor sorunlarında, duvarda su sızıntısı ve nemlenmesi fark edildiğinde cihaz sistemleri ile yapılan çalışmalar bulunmaktadır.

Su kaçağı tespiti işlemlerinde tüm çalışmalarda kırma dökme olmadan ve saatlik çalışma süreleri ile bütün su kaçağı bulma işlemleri halledilmekte ve garantili bir işlem sunulmaktadır.

Fakat su kaçağı problemlerinde cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarının seçilmesinde ise bu durumlar yaşanmaz ve mutlaka yapının içinde kırma dökme işlemleri görülür.

Çünkü duvarların altında kalan su borularına cihazlar olmadan ulaşmanın imkanı yoktur. Cihaz sistemleri olmayan tesisat firmaları da su kaçağı sorunlarını çözmek için kesinlikle kırma dökme yapmak zorundadır.

Bu durumun ise birçok dezavantajı vardır. Bu iki farklı çalışma yöntemi yapılan işin kalitesini, garantisini ve işlem sürelerini belirlediği gibi aynı zamanda tesisatta kaçak su tespiti fiyatlarını da belirleyecektir. Kırmadan ve cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemleri ise şu şekillerde olacaktır.

Su Kaçağı Problemlerinde Cihazlı Ve Makineli İşlemler

 • Temiz su tesisatı kaçak tespiti işlemlerinde ve pis su tesisatı su kaçağı bulma işlemlerinde akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanılacaktır. Bu sistemler sayesinde su kaçakları noktasal olarak bulunacak ve tüm işlemler kırma dökme olmadan halledilecektir.
  Su tesisatında kaçak var nasıl bulunur sorusu üzerine işlem uygulayan cihaz kullanımlı tesisat firmaları öncelikle akustik dinleme cihazları ile tüm su borularının geçtiği duvarları dinleyecek ve su kaçağı olan alanları tek tek tespit edecektir.
 • Tespit edilen bu su tesisatı kaçağı alanları tamamen milimetrik olarak bulunacaktır. Cihazların kesinlikle yanlış yer saptama veya eksik yer bulma gibi bir durumu söz konucu değildir.
 • Su tesisat kaçak tespiti işlemlerinde dinleme cihazları ile bulunan bu alanlara kameralı görüntüleme sistemleri gönderilecek ve boruların içindeki su kaçaklarının kırılmadan mı, delinmeden mi yoksa yıpranmadan mı oldukları görülecektir.
 • Kameralı görüntüleme sistemleri sayesinde yapılacak olan işlemlerin ana nedenleri görülmüş olacak ve Su kaçağının tespiti ve onarımı kaliteli bir şekilde yapılmış olacaktır.
  Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı Mümkündür
  Su tesisatı kaçağının bulunması konusunda işlem uygulayan fakat gerekli tesisat teknolojilerine sahip olmayan tesisat firmaları ise duvarda su sızıntısı nasıl bulunur sorusu üzerine verecekleri ilk yanıt duvarların kırılması olacaktır. Su borularının geçtiği tüm duvar noktaları kırılacak ve su boruları açığa çıkartılarak su kaçağı araması yapılacaktır.

Cihazlı İşlemlerle Hem Düşük Maliyetler Hem de Kaliteli Çalışmalar Yapılmaktadır


Su tesisatı kaçakları bulunmasında cihaz sistemlerinin olmadan yapılması demek tüm su kaçaklarının bulunamayacak olması demektir. Çünkü bu işlemlerde boruların yıprandığı yerler ve aşınmaya yeni başlamış olan alanlar bulunamayacak ve sonradan daha büyük su kaçağı arızalarına neden olunacaktır. Bu yüzden de su sızıntısı tespiti işlemlerinde kesin ve garatili yöntemler sunan tesisat firmaları tercih edilmelidir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilirsiniz...

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...