Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma

Eyüp Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulmak temelde zor bir süreçtir. Çünkü doğru tespit yapılması minin kırma işlemi için büyük önem taşır. Bu noktada su kaçağı bulma Eyüp su kaçak tespiti için teknolojik cihaz kullanımı devreye girmektedir. Ardından tespit edilen su sızıntısı tamiri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Profesyonel anlamda su kaçağı tespiti büyük önem taşımaktadır. Aksi takdirde bilinçsiz yapılan bir müdahale ciddi masraflara neden olabilir.

Öyle ki bu durum komşunuzu dahi olumsuz etkileyebilir ve işin ucu mahkemelik olmaya kadar varabilir. Bu anlamda Boğaziçi Tesisat olarak sizin en büyük yardımcınız olmak için varız. En uygun fiyat avantajları ile su kaçağı bulma Eyüp su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktayız.

Profesyonel Anlamda Eyüp Su Kaçağı Tespiti Yapılmasının Önemi

Zamanında tespiti yapılmayan su kaçağı problemleri yapılara ciddi zararlar verir. Bu zararlar elbette yapılarla sınırlı kalmayabilir. Evin yahut iş yerinin içerisinde bulunan mobilyalarda çürümeler söz konusu olabilir. Su kaçağının söz konusu olduğu alanlarda ağır rutubet kokusu olur. Rutubetli ortamlar sağlık açısından da olumsuz etkiler yaratabilir. Tüm bunlar hem sağlığınıza hem de bütçenize olumsuz etkiler olarak yansıyacaktır. 

Profesyonel olarak hizmetinizde olan firmamız Eyüpsultan su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Böylece mevcut soruna kırıp dökmeden ve evinize ciddi hasar vermeden çözüm üretmekteyiz. Sunduğumuz İstanbul Eyüpsultan su kaçağı bulma hizmetlerimizi konusunda deneyimli ustalarımız vasıtasıyla gerçekleştirmekteyiz.


Su Kaçağının Sebepleri Neler?

Yapılarda pek çok nedenden dolayı su kaçağı problemleri ortaya çıkabilmektedir. Bu bakımdan Eyüp su kaçağı bulma hizmetleri büyük önem taşımaktadır. Özellikle su tesisatı eskiyen binalarda su sızıntı sorunları sıklıkla görülebilmektedir. Ayrıca su tesisatında kalitesiz ürün kullanımı da su kaçaklarının nedenlerinden biridir. Tüm bunların yanında tesisat uygulamaları sürecinde usta hataları da su kaçaklarında etkin rol oynayabilmektedir.

Su tesisatı sisteminde sık sık meydana gelen problemlerin bir kısmı ise bilinçsizce kullanımdan kaynaklanmaktadır. Sorunun sebebi ne olursa olsun su kaçağı tespitinde profesyonel yardım almanız çok önemlidir. Çünkü kendi başınıza yapacağınız müdahaleler çok daha pahalıya patlayan sonuçlar yaratabilir.

Su Kaçağı Olduğunu Gösteren Belirtiler Nelerdir?

Su kaçağı sorunları bazen gözle görülebilir olduğu gibi bazen de görülmeyen şekilde olabilmektedir. Gözle görülemeyen gizli su kaçaklarının tespiti oldukça güçtür. Ancak su kaçağı olup olmadığının anlaşılması kolaydır. Su kaçağının olduğunu gösteren bazı belirtilerin varlığı söz konusudur. Bunlar:

– Duvarlarda kabarma ve dökülmeler olması,
– Ortamda ağır bir rutubet kokusunun kendisini göstermesi,
– Parke ve döşemelerde şişme ve bozulmalar olması,
– Su saatinin tüm musluklar kapalı olmasına rağmen dönüyor olması,
– Fayans aralarında küf olması,
– Faturaların normalden daha yüksek tutarlı olması,

Erken Su Kaçağı Tespitinin Önemi

Su kaçağı çok ciddi bir sorundur. Bu sorun hem yapıya zarar verir, hem sağlığa hem de bütçeye. Zararın minimum düzeyde kalması için ise erken su kaçağı tespiti büyük önem taşır. Boğaziçi Tesisat firması olarak Eyüp su kaçağı bulma hizmetlerimizle sizlerin yanındayız.

Konusunda uzmanlaşmış ustalarımız yüksek teknolojiye sahip su kaçağı bulma cihazlarıyla faaliyetlerini yürütür. Su kaçağı sorunu olduğunu düşündüğünüz ilk anlarda bizden hizmet alabilirsiniz. Böylece erken su kaçağı tespiti yapabilir ve sizleri, su kaçaklarının olumsuz sonuçlarından koruyabiliriz.

https://www.bogazicitesisat.com/su-kacagi-bulma

Neden Tercihiniz Boğaziçi Tesisat Olmalı?

Firmamız vermekte olduğu Eyüpsultan su kaçağı tespit hizmetlerini uzman personeli vasıtasıyla sunmaktadır. Ayrıca ustalarımızın her biri su kaçağı tespitinde kullanılan modern cihazlarla donanımlıdır. Bu sayede su kaçağı tespitlerinde rastgele kırma işlemi yapılmaz. Bunun sonucu olarak mevcut sorun kısa sürede tespit edilerek ortadan kaldırılır. Mümkün olan en uygun fiyatlarla kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktayız.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur? Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlarsa belirli bir zaman

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı BulmaSu kaçağı tespiti yaparken eskiden birçok alanın kazılması, kırılması ve

Bina Temelinden Su Çıkması

Bina Temelinden Su ÇıkmasıDaha çok yeni yapılan binalarda temelden su çıkma sorununa sıkça rastlanır.

Su Kaçağını Sigorta Şirketi Karşılıyor Mu?

Su Kaçağını Sigorta Şirketi Karşılıyor Mu?Su kaçağı tuvaletlerdeki, banyolardaki ve lavabolardaki borularda veya vanalarda

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Nasıl Yapılır?

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Nasıl Yapılır?Su kaçağı ev veya bina içerisinde çeşitli alanlarda olabilir. Su kaçağının

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212