Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Fatih Petek Temizliği

Petek Temizliği Fatih Tesisat Temizliği Firması

Fatih belediyesi, İstanbul’ un en özel ve en değerli mimari alt yapıya sahip olan bölgelerinden birisidir. Bu bölgeler kapsamında da, firmaların hem su kaçağı tespiti hem de Fatih petek temizleme işlemleri açısından evlere yaptığı hizmetler bir hayli fazladır. Malum yaz mevsimi üzerimizden yavaş yavaş elini eteğini çekmeye başladı ve sonbahar günlerinin de hızlıca geçip gideceğini hesaba kattığımız anda, kış aylarında daha rahat geçirilmesi adına önlemler alınması gerekmektedir.

Pazar Günü Dahil  Saat : 23:00 kadar  0538 955 5974 arayabilirsiniz.

Bu önlemler kapsamında da kalorifer petek temizliği, petek temizliği fatih tesisat temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler listesinde birinci sıraya alınmalıdır. Öyle ki, her yıl senenin en az 5 ayı kesintisiz olarak kullandığınız peteklerinizin içerisi günden güne pas tutmaya başlayacaktır. Bu paslanma neticesinde de, ısı kayıpları, yüksek faturalar ve sağlığa zararlı etkileşimlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Alanında oldukça deneyimli teknik personellerle hizmet veren tesisat firmaları, bu deneyimlerini % 100 kalite parolasıyla harmanlamayı başararak sizlere ferah bir kış sezonu yaşamanızı sağlamaktadır.

Fatih Petek Temizleme Fiyatları ve Aşamaları

Fatih’ te yapılan petek temizleme çalışmaları kapsamında, hem kaliteli gem de güvenilir işlemlerle karşılaşma ihtimalleriniz oldukça yüksek. Bu işlemlerden kesintisiz bir şekilde yararlanabilmek için de, sizlerin alanında sıkıntısız hizmet politikaları uygulayan firmalar ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. Firmaların özellikle de tesisat temizliği açısından oldukça dikkat etmesi gereken bir takım etkenler bulunmaktadır. Petek temizliği Fatih Kombi Bakımı kapsamında da inceleme gerektiren bu etmenlerde öncelikli kural, temizlenecek olan peteğin sökülmesi üzerine olmalıdır. Çünkü iyi bir tesisatçı kaloifer petek temizliği işlemlerinde mevcut peteği mutlaka sökmek zorundadır. Diğer aşama ise, petek temizliği öyle kısa sürecek bir iş değildir. Bu temizlik evrelerinin en az 2 ya da 3 saati buluyor olması, sizlerin sahici bir kombi petek temizliği hizmeti almış olduğunuz anlamına gelmektedir.

Tesisat firmalarının Fatih kombi bakımı ve petek temizliği dışında vermiş olduğu diğer hizmetlerde şu şekildedir;

Su sızıntısı tespiti

Su kaçağı giderme

Doğal gaz kaçağı giderme

Tesisat borusu bakımı

Tesisat temizliği

 • Kombi Bakımı

Tüm bu hizmetlerden gönül rahatlığıyla yararlanabilir ve bütün bir kışı sıcak evinizde geçirebilirsiniz. Özellikle de soğuk kış günlerinde tüm zamanını akşam olunca gireceği sıcak yuvasının hayalini kurarak geçiren pek çok insan, uzman personellerin yaptığı petek temizleme yöntemleriyle rahata erecektir. Kışın kapıda olduğu şu günlerde yukarıda yazmış olduğumuz tavsiyeleri uygulayarak sizde bu sorununuzu giderebilirsiniz.

Fatih ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Alemdar Mah. Balabanağa Mah. Beyazıt Mah.Binbirdirek Mah.CanbazıyeCankurtaran Mah.Demirtaş Mah.Dervişali Mah.Eminsinan Mah.Hacıkadın Mah.Hasanhalife Mah.Hobyar Mah.Hocagıyasettin Mah.Hocapaşa Mah.İnebey Mahİskenderpaşa Mah.Kalenderhane Mah.Katipkasım Mah.Kemalpaşa Mah.Kocamustafapaşa Mah.Küçükayasofya Mah.Mercan Mah.Mesihpaşa Mah.Mimarhayrettin Mah.Mimarkemalettin Mah.Mollafenari Mah.Mollahüsrev Mah.Muhsinehatun Mah.Nişanca Mah.Ördekkasap Mah.Rüstempaşa Mah.Saraçishak Mah.Sarıdemir Mah.Seyyidömer Mah.Sultanahmet Mah.Sururi Mah.Süleymaniye Mah.ŞehreminiŞehremini Mah.Şehsuvarbey Mah.Tahtakale Mah.Tayahatun Mah.Topkapı Mah.Yavuzsinan Mah.Yedikule Mah.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pendik Petek temizleme

Pendik Petek temizleme Pendik Petek temizleme, Kombi temizleme, tesisat temizliği, uygun fiyat en yakın

Tuzla Petek Temizleme

Tuzla Petek Temizleme Tuzla Petek temizleme, Kombi temizleme, tesisat temizliği, uygun fiyat en yakın

Kombi Petek Temizliği Eyüp Sultan

Kombi Petek Temizliği Eyüp SultanKombi Petek Temizliği Eyüp Sultan, Boğaziçi Tesisat En yakın petek temizliği

Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama

Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama, Kağıthanede Petek Temizleme Firması

Kombi Filtre Temizliği

Kombi Filtre Temizliği Kombi Filtre Temizliği Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kalorifer Peteği Temizleme Firması

Kalorifer Peteği Temizleme Firması Kalorifer Peteği Temizleme Firması Normal petek temizleme, ilaçlı petek temizliği.

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...