Gider Açma İşlemi İçin Tesisatçı Ustalar

Gider Açma İşlemi İçin Tesisatçı Ustalar

Ev, iş yerleri ve toplu taşıma yerlerinde gider tıkanıklıkları ne yazık ki istenmeyen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Gider açıcı usta sayesinde yaşam alanlarımızda karşılaştığımız sorunlara çözüm olarak gider açma işlemleri anında gerçekleştirilmektedir. Gider açma firmaları bu sorunlar ile karşılaşıldığında çözüm üretmek amacı ile usta ve elaman yetiştirmektedir.

Bu sayede de kalite ve deneyim kazanarak tesisat işlerinde daha dayanıklı ve profesyonel işler çıkarmaya özen gösterilmektedir. Gider açıcı usta için insanlar bir daha aynı sorunu yaşamamak adına en iyi tesisatçı usta arayışına girmektedirler. 

Tesisat işleri, pis su ile temiz suyun karışmasını önlemek amacı ile binalar başta olmak üzere yaşam alanlarımızın temelindeki sorunları çözmek amacı ile oluşturulmuş bir meslektir. Bu meslek dalında profesyonellik iş bitiricidir. Bu nedenle de herkes tesisat işinde iş bitirici ve anında çözüm üretici kişiler ile çalışmayı tercih eder.

Firmamız da bu kapsamda olabildiğince profesyonel bir ekip ile İstanbul’ un bütün semtlerinde hizmet vermektedir. Sizlere istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz telefon numarası vermekteyiz bu sayede gider açma işlemlerinde bekleme yapmanıza ve sorunun çığ gibi daha da büyümesinden başka işe yaramayan olumsuz durumlar ile karşılaşmanıza neden yoktur. 

Açılmayan Tesisat Borularında Nasıl Bir İşlem Uygulanır?

Firmalar ne kadar profesyonel olursa, gider açıcı usta da ne kadar yetenekli olursa olsun bazı durumlarda gider tıkanıklıkları çevresel faktörlerin de etkisi ile açılmaz. Bu tarz sonuç alınamayan işlemlerde ana gider borusunda çökme yaşanabilmektedir. Açılan gider borusu zamanla tıkanır, yeniden açılma işlemi yapılır ve sürekli ısrarla tıkanır.

Bir süre sonra çökmeler meydana gelebilir. Taşlaşma ve kireçlenme nedeni ile eski tesisatın da buna zemin hazırlamasından ötürü ne yazık ki gider borusu açılamayacaktır. Kırmadan yapılan robotlu temizlik işlemleri bu aşamada sonuçsuz kalabilmektedir. Böyle olası bir durumda borudaki hata tespit edilir. Sadece ilgili bölge kırılır ve temizlenerek düzenlenir.

Tesisat işlemleri kaliteli şekilde tamamlanır. Kırılan bölge de onarılarak tamir edilir. Kırma yöntemi aslına çok da önerilen bir işlem değildir. Çok katlı binalarda her binada yaşanan ayrı ayrı tuvalet tıkanıklığı ana bina borusuna zarar vermektedir. Ana borularda zarar görmesi bu olası durumu ortaya çıkarmaktadır. Kırma yöntemi ile borudaki hasarları tespit etme işlemine ilişkin olarak çok zarar çıkabilir. Bu nedenle bu işlemlerde nokta atışı yapan detektörler ile çalışma gerçekleşmektedir. 

Gider Açan Tesisat Firmaları

İstanbul tesisat firması olarak makineyle gider açan usta yetiştirmekteyiz. Gider açan tesisatçı arayışı içindeyseniz doğru adrestesiniz demektir. İstanbul Asya ve Avrupa genelinde vermiş olduğumuz hizmet kapsamında gider açma makinesi kullanma, gider görüntüleme kamerası kullanma, dedektör ve gider yıkama makinesi kullanma gibi birçok alanda çalışma gerçekleştirmekteyiz.

Bu sayede hızlı ve profesyonel bir şekilde kırmadan ve dökmeden, sorunları kökünden çözümlemekteyiz. Ekiplerimiz gider açma ustaları barındırmaktadır. Bu sayede usta eli ile daha hızlı bir çözüm üretilerek sorunun kaynağına göre müdahale gerçekleştirilmektedir. Makineyle gider açıcı ustalar firmamız bünyesinde özel eğitimden geçerek duruma yaklaşımlarını robot makineyle gider açma olarak çözümlemektedirler. 

Gider Açan Tesisat Firmasının Kullandığı Ekipmanlar

Ev mutfak lavabosu, tuvalet ya da banyolarda su akışının olduğu yerlerde gider tıkanıklığı sorunu meydana gelmektedir. Gider açıcı tesisatçı ustalar yardımı ile bu sorun kısa süre içinde çözümlenmektedir. Gider açan tesisat firmaları ustaları bu işlem için ilk etapta detektör ile yer tespiti yapmaktadır.

Ardından yer tespit edilince ilgili yere gider görüntüleme kamerası yerleştirilerek giderin tıkanıklık nedeni görüntülenmektedir. Sorun çözümlenip de gider açılınca kamera sistemi bir daha gönderilerek bakım yapılır. 

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Köy Evlerinde Isıtma Sistemleri

Köy Evlerinde Isıtma SistemleriŞehirde yaşayan pek çok kişinin hayallerinden birisi de köy evlerinde yaşamaktır. Şehrin

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.