Gider Açma Nasıl Yapılır?

Gider Açma Nasıl Yapılır? Gider açma makinesi, tesisat işlemlerinde sıklıkla merak edilen konu arasında yer almaktadır. Gider açma makinesinin işlevleri ve nasıl giderleri açtığı ile alakalı olarak video izleme ya da bu makinelerin kullanım alanlarını araştıran çok kişi bulunmaktadır. Bu sayede gider açma makinesinin kullanımın farkında olarak eski tesisat sistemi ile çalışan ustalar ile anlaşma sağlamayan müşteriler, yaşam alanlarının daha kullanılabilir olması için çalışmaktadır. Eski usul kırıp dökerek, gider açma yöntemleri tarihe karışmıştır. Bu sayede artık teknolojinin bir takım imkanlarından faydalanmak ve bu imkanlar neticesinde de her zaman kaliteli hizmet alabilmek mümkün hale gelmiştir. 

Gider açma yöntemleri farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Tıkanıklık açma hizmeti alabilmek için, birçok farklı alternatifin denenmesi oldukça etkili olacaktır. Giderin türüne göre ve giderdeki tıkanıklığın nedenine uygun olarak gider açma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de lavabo açıcı kimyasallar yardımı ile gider açma makinesi yardımı ile ve tazyikli suyu aracı olarak kullanarak tıkanıklığın açılması sağlanabilmektedir. 

Gider Açan Firma

Gider açma nasıl yapılır konusu altında gider açma işlemi yapan firmalar kategorisinde bizler ile dilediğiniz zaman diliminde çalışabilme şansına sahip olabilirsiniz. Esnek çalışma saatleri ile birlikte profesyonel ve bir o kadar da deneyimli personellerimizin desteği ile tıkanıklığa neden olan durumlar ortadan anında kaldırılmaktadır. Bu işlemler de gider açma makinesi yardımı ile yapılmaktadır. Gider açma makinesi sıklıkla merak edilen bir konudur.

Bu makinen tıkalı lavaboları açmak ve tıkanıklığın sebebini göstermek gibi çeşitli aparatları bulunmaktadır. Bu nedenle de tesisatçılar için oldukça popüler ve pahalı bir alettir. Kameralı robot yardımı ile gider açma işlemleri kullanılır. Kamera, bu aletin bir aparatı sayılır. Kamera sayesinde gidere gönderilen bu makine içeride oluşan nedenleri göstertebilmektedir.

Katı cisimlerin ya da çıkarılabilir durumda olan tıkanıklık nedenlerin gider açma aparatları sayesinde çekilerek çıkarılması mümkündür. Ardından makine yardımı ile tazyikli su basıncı uygulanmakta ve giderler de açılmaktadır. Kameralı robot sistemi ile çalışan bu aparat yardımı ile bir kez daha gider borularına kameralı makine gönderilmektedir. Maksimum 25 metre uzantısı sayesinde de oldukça uzun şekilde ve kanalizasyon ana borusuna kadar giderin neden olduğu kaynakların ya da giderin açılmasından sonraki keşfin bakılmasını kolaylaştırmaktadır. 

Gider açıldıktan ve kameralı aparat ile de sorun tespiti yapıldıktan hemen sonrasında, kimyasal basımı gerçekleşmektedir. Kimyasallar yardımı ile gider tıkanıklıklarının uzun yıllar boyunca yeniden oluşmasının önüne geçilebilmektedir. 

Tıkalı gider ile ilgili karşılaşılan sorunlar göz önünde bulundurulduğu zaman tıkanan gider nasıl açılır konusunda aramalar yapıldığı görülmektedir. Gider türlerine göre; tıkanan tuvalet gideri nasıl açılır ya da tıkanan mutfak gideri nasıl açılır tarzında internet aramaları yaparak kulaktan dolma gider tıkanıklığı açma işlemleri yerine firmamızı aramanız ve profesyonel bir destek almanız işlerinizi kolaylaştıracaktır.

İnternet aramalarında aynı zamanda yaşanılan sorunlara ilişkin bilgilendirici içerikler de aratılmaktadır. Örneğin su giderlerden akmıyor ya da su geri geliyor tarzında aramalar vardır. Bu şekilde olan bir durum ile kişiler ne yapması gerektiğini planlamakta ve bunun için önelme almaya çalışmaktadır. 

Gider Açmak için Kullanılan Ürünlerin Özellikleri

Gider açmada kullanılan ürünler çeşitli kimyasallar ya da gider açma aparatlarıdır. Bu ürünlerin her birinin bileşeni farklı olacağı için vereceği tepki de farklı olmaktadır. Hafif tıkanıklıklardan güçlü tıkanıklıklara kadar ağır kimyasallar ile sonuçlandırılmış ürünler bulunabilmektedir. Gider açmada kullanılan maddeler toz madde veya sıvı madde olabilmektedir. Bu maddeler özelliklerine uygun olarak, kostik, G tipi sıvı gider açıcılar, Molix gider açıcı ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Kötü kokuların önlenmesinde, gider açma işlemlerinde, kanalizasyona kadar olan gider borularının temizlenmesinde kullanılan Molix gibi kimyasal maddeler en etkili gider açma özelliği taşıyan ürünlerdir.

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.

Hemen Ara 0532 359 0 212