Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Göktürk Su Tesisatçısı Su Kaçağı Tespiti

Göktürk Su Tesisatçısı Kaçağı Tespiti

Tesisat sistemlerinde en çok karşılaşılan sorunlardan biri de su kaçağı problemleridir. Su kaçağının belirtileri gayet açık ve nettir. Su kaçakları öncelikle duvarlarda nemlenme ve duvarda su sızıntısı şeklinde görülür. Bazı durumlarda ise alt kat dairede üst kattan sızan su şeklinde ve banyodan su damlıyor biçiminde görülür. Bu durumlarda insanlar hemen duvarda su sızıntısı nasıl bulunur veya su tesisatında kaçak var nasıl bulunur gibi soruları araştırmaya başlar. Fakat öncelikle belirmekte gerekir ki su kaçağı tespiti işlemlerinde iki farklı çalışma şekli vardır. Bu çalışma şekillerinden biri Göktürk su kaçağı tespiti işlemlerinde olduğu gibi cihazlı ve makineli sistemler ile yapılan çalışmalardan oluştuğu gibi cihaz ve makine sistemleri kullanmadan yapılan su kaçağı bulma işlemleri de olmaktadır. Tesisatta kaçak su tespiti işlemlerindeki bu farklı çalışma şekilleri yapılacak olan işlemleri baştan sona etkilemekte ve işlem süreleri, fiyat aralıkları ve yapılan işin kalitesini belirlemektedir.
Cihaz Sistemleri İle Olan Çalışmalar Her Zaman Kaliteli Ve Uygun fiyatlıdır
Göktürk Kırmadan ve cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemlerinde üstün hizmet başarısı ve kaliteli işlemler gösterilmektedir. Son sistem teknolojik cihazlardan olan akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri ile işlem uygulayan tesisat firmaları yaptıkları su tesisatı kaçağı bulma işlemlerinde birçok avantajlı durum oluşturmaktadır.
Göktürk Profesyonel tesisat firmaları işlemlerinde öncelikle akustik dinleme cihazları ile su tesisatı borularının geçtiği tüm duvar noktalarını dinlemekte ve bu dinlemeler sonucunda da su tesisat kaçak tespiti işlemlerinde noktasal tespitler yapmaktadır.
• Bu tespit işlemlerinde öncelikle temiz su tesisatı kaçak tespiti ve pis su tesisatı su kaçağı bulma işlemleri uygulanırken sonrasında bu su kaçak alanlarına kameralı görüntüleme sistemleri gönderilmektedir.
• Kameralı görüntüleme sistemleri ile de borularda meydana gelmiş olan hasarların ne boyutta olduğu ve bu hasarların nasıl çalışmalar ile giderileceği gibi araştırmalar yapılır ve su kaçağının tespiti ve onarımı bu şekilde kırma dökme olmadan sonlandırılır.
Tesisat Teknolojileri İle Var Olan Değil Sonradan Oluşacak Kaçaklar da Bulunur

Göktürk su kaçağı tespiti işlemleri yerine cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarından işlem uygulanması halinde ise öncelikle yapının tesisat sistemlerinin geçtiği tüm duvarlar kırılır ve su boruları açığa çıkarılır. Açığa çıkartılan bu su borularına tazyikli su basılarak borularda oluşan su kaçak alanları bulunmaya çalışılır. Fakat bu işlemlerde sadece var olan su tesisatı kaçakları bulunur sonradan oluşacak olan su kaçağı problemleri asla bulunamaz ve garantisiz bir işlem uygulanmış olur.

Yapılardaki İnşat Alanları Hem Zorlu Hem de Son Derece Pahalı işlemler Olacaktır

Cihaz sistemleri olmadan yapılan su tesisatı kaçağının bulunması işlemlerinde ortaya çıkacak kırma dökme işlemleri ise son derece problem oluşturan ve kişilerin büyük zararlara uğramasına neden olan bir durumdur. Cihaz sistemleri kullanılmadan yapılacak olacak su sızıntısı tespiti işlemlerinde ortaya çıkan kırma dökme olayları bütün zorluklarının yanında bir de maddi açıdan çok yüksek bedeller olacaktır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...