Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Görüntülü Su Hasarı Tespit Eden Firma

Kameralı cihazlarla su hasarlarını noktasal tespit edip yine en az hasarla tamir ediyorurz.

Kameralı Su Hasarları Tespiti

Su baskınları en çok korkulan ev hasarları problemlerden biridir. Ailecek tatil ve benzeri bir yere gidildiğinde güzel bir hafta sonunun ardından eve dönüldüğünde eşyalarınızı su içinde yüzerken bulmak sizi oldukça fazla etkileyecektir. Su problemlerinin kaynağı temiz su tesisatlarından kaynaklanan bir neden ise biraz daha şanslı sayılmanız mümkündür. Bu durumun zemin katta oturanlar için ise anlamı bambaşkadır. Yukarıdan gelen pis suyun evin içerisinde bulunması durumunda oldukça kötü duygular birbirini kovalayacaktır. Eşyalarınızın zarar görmesinin yanı sıra sağlığınıza da menfi yönde etkisi bulunan kanalizasyon baskını evinizde kötü kokular da bırakacaktır. Her şekilde bu şekilde yaşanmakta olan su baskını problemiyle karşılaştığınızda eğer sigortanız bulunuyorsa şanslı olduğunuz kesin. Evinizde yapılacak bir görüntülü su hasar tespit çalışmasının ardından sigorta bütün zararınızı karşılayacaktır.

Su baskının sebebi olarak üst kat komşunuzdan veya binanın genel olarak kullanımında olan borularından kaynaklanıyorsa hasarı siz değil bina veya komşu karşılamaktadır. Böyle bir durumun yaşanması halinde görüntülü cihazla su hasarı tespit eden firma ile bu işlemin çözülmesini sağlamak en doğru işlem olacaktır. Su hasar tespiti yapan şirket olarak İstanbul genelinde, suyun evinizden atılması için gerekli çalışmaları büyük bir özen içerisinde yapmaktayız.

Evi Su Basması Durumunda Neler Yapılmalıdır?

Meydana gelen su baskını oturduğunuz dairenizdeki temiz su tesisat borularından meydana gelmiş ise ilk olarak su vanasını kapatmanız gerekmektedir.

İkinci adımda şarteli indirin

Elektronik cihazlarınızı su seviyesinin üstünde duracak şekilde taşıyın.

Su baskınından hasar görebilecek bütün mobilyalarınızı güvenceye alın.

Halılarınızı kaldırarak uygun bir yere süzülmesi için asın

Çabuk kuruması için evi havalandırın.

Eğer yerler laminant parke ise suyun en kısa sürede boşaltılması gerekmektedir. Bu işlemi yaptırmak için su hasarı tespiti yapan bir firma ile çalışmak daha sonraki aşamalar için muavin olacaktır.

Su basması sonucu alt komşumuzda da sızıntı meydana geliyor ise su parkelerin altından sızıntı yapıyor olmasının muhtemel olduğu düşünülmektedir. Bu durumda parkelerin sökülmesi ve altına sızan suyun kurutulması gerekmektedir.

Su Hasar Tespiti Yapan Firma

İstanbul içerisinde her bölgeye oldukça hızlı bir şekilde ulaşım sağlayan firmamız alanında son derece uzman personeliyle su baskını temizlik işlemleri büyük bir hassasiyet ile yapmaktadır. Ayrıca su hasarının da hangi nedenden olduğunu bularak, hasarın ödenmesi için gerekli yerlere başvurmanızı sağlayacak raporu da tarafımızca hazırlayıp sizlere sunuyoruz. Bizden aldığınız su hasar raporu ile yapı yönetimine, üst kat komşunuza ya da sigorta şirketine başvurarak hasarın karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul genelinde hizmet vermekte olan firmamızın su hasar tespit çalışmasının aşamalarını aşağıda size sunduk.

Su baskının hasar tespiti, baskına neden olan kaçağın tespiti, su kaçağının tamiri ve suyun dışarı atılması, İstanbul genelinde hizmet vermekte olan firmamız su baskınına neden olan su kaçağını evinizin her hangi bir yenine zarar vermeden, kırmadan cihazla tespit edebilmektedir.

Pis su olarak bilinmekte olan, yani kanalizasyon suyu taşması durumunda, evinizde ya da iş yerinizde atık suyun uzaklaştırılması, temizlik ve dezenfektasyon işlemleri firmamız tarafından büyük bir hassasiyet içerisinde yapılmaktadır.

Yapılan işlem son derece ekonomik olarak yapılmaktadır. Eski yöntemler ile kıyaslandığında evin kırılması ve dökülmesi ve bunun yanı sıra bu işlemin işçiliği son derece yüksek bir maliyet içermekteydi. Kameralı sistem ile bi duruma bir son verilmiş bulunmaktadır. Hem maliyet hem temizlik anlamında büyük bir kolaylık İstanbul halkına firmamız tarafından sağlanmıştır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Su yapısı gereği en ufak sızıntılardan bile akabilmekte ve çok farklı

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur? Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlarsa belirli bir zaman

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı BulmaSu kaçağı tespiti yaparken eskiden birçok alanın kazılması, kırılması ve

Bina Temelinden Su Çıkması

Bina Temelinden Su ÇıkmasıDaha çok yeni yapılan binalarda temelden su çıkma sorununa sıkça rastlanır.

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212