Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Görüntülü Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Servisi

Su kaçakları büyük problemler olarak karşımıza çıkar. Önemli olan bu problemlerin üstesinden gelip, anında tamir ve tadilat işlemlerini başlatmak olmalıdır. Peki su kaçağı tamiratı nasıl yapılır? Su kaçağı tespiti ve tamiratı iki şekilde gerçekleşmektedir. Bunlardan ilki eski usul sistem ile çalışan, çekiç ve el yordamı ile akacak arayan ustalardan yardım almak; ikincisi ise görüntülü su kaçağı tespitinde bulunan firmalar ile çalışmaktır.

En Yakın Görüntülü Su Kaçağı Servisi

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Teknolojinin imkânlarından faydalanarak evinize zarar vermeyen en doğru sistemin görüntülü su kaçağı tespiti olduğunu söylemeye gerek yoktur. Peki size en yakın görüntülü su kaçağı servisi nerede bulunur? İşte bütün bu soruların yanıtını bu yazımızda keşfedebilirsiniz.

Görüntülü su kaçağı servisi, bizim firmamızın müşterilerine sağlamış olduğu bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında en belirgin özellik ile cihaz kullanılarak kısa sürede profesyonel bir çalışma sağlanmış olmasıdır. Size en yakın görüntülü su kaçağı servisi olarak, İstanbul genelindeki bütün ilçelere hizmet sağlamaktayız.su kaçağı bulma

Sitemiz üzerinden yapacağınız randevu bilgilerinde sizlere bulunduğunuz semte uygun olarak en yakın konumda bulunan tesisat ustalarımızı yönlendirmekteyiz. Bu sayede hem zaman problemi hem de mesafe problemi ortadan kalkmış olmaktadır.

Görüntülü su kaçağı bulma işlemi yapılması için, cihaz ve ekipmanlar ile en kısa sürede sorun olan yere gelerek işlemlerimiz başlatılmaktadır.

Görüntülü cihazların çalışma prensibinde ses dinleme ve akustik aparatlar ve aynı zamanda da sıcak su, şebeke suyu, gider borusu vb. konumuna uygun olarak kameralı sistemler ile görüntüleme teknikleri kullanılmaktadır. Hangi tesisat sorununa ilişkin olursa olsun anında çözüme kavuştuğu için herhangi bir problem bu koşullarda görünmemektedir. Teknolojik aletler sadece tesisat sorunlarının çözümlenmesinde değil, bakım işlemlerinde, onarımdan sonraki görüntüleme ve sağlama yapma işlemlerinde de temel prensip olarak kontrol sağlamaktadır.

Su Kaçağı Bulma Servisi Nasıl Çalışmaktadır?

Su kaçağı, herhangi bir tesisat sisteminde meydana gelen, boru çatlağı ve kırığından çıkan suyun bina temellerine doğru inmesi işlemidir. Bunun için firmamızı arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Peki sistemimiz nasıl işlemektedir. Öncelikle randevu talebi alınır ve en kısa sürede size en yakın konumda bulunan tesisat ustalarımız servis ekipmanları ile kapınızı çalar.

Tesisat ustalarımız önce bulunduğunuz dairenin ardından yerleşim binanızdaki tesisat problemini inceler. Su kaçağının tespiti için temiz su tesisat sistem, kalorifer tesisat sistemi ve atık su tesisat sistemi birbirinden bağımsız olarak incelemeye alınır. Sorunun kaynağı bu şekilde tespit edilir. Araştırma dedektör yardımı ile yapıldığından bu aşamada zarar verilmez.

Su kaçağının bulunması işleminde ekstra masraflara yol açacak kırma işlemi yapılmaz. Dedektör yardımı ile su kaçağı şüphesi olan yer keşfedilir. Ardından su kaçağının görüntülü olarak tespiti yapılır.  Bu işlem kaçak olan bölgenin kesinleşmesini sağlar. Ardından işlem için her türlü kırma, kesme ve onarım işlemleri yapıldıktan sonra yeniden kontrol altında su kaçağının giderilmesinden emin olunur.

Kaçak durumu ortadan kalktıktan hemen sonra tamirat işleminin yapıldığı alan o şekilde bırakılmaz. Bu ülkemizde yapılan en büyük tesisat onarımı yanlışıdır. Açılan yer kapatılır. Eskisinden daha iyi konuma getirilir ve müşteriye teslim edilir.

Sıcak su tesisatındaki su kaçağı termal kameralar ile gider tesisatındaki kaçaklar ise, kameralı robot sistemi ile tespit ve kontrol edilmektedir. Her bölgenin ayrı cihazı ve kendine özgü aparatları bulunmaktadır. Su kaçağının nedenleri incelenerek tamir ve bakım işlemleri yapılır.

Su sızıntısını kamerayla tespit eden firmalar olarak bizi her zaman tercih edebilirsiniz. Kısa süreli ve anında müdahale ile profesyonel çalışma desteği alabilmek için derhal arayınız.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...