Güçlü Referans Bilgilerimiz

Referans Bilgilerimizden Bazıları

Firmalarımız aracılığıyla faydalanacağınız petek temizleme hizmetlerinden, radyatör ve tesisat temizliğine kadar pek çok aşamada kaliteli hizmetleri alabileceğinizden emin olmak için güçlü referans bilgilerimizi inceleyebilirsiniz. Yerden ısıtma sistemlerinin bakım ve onarımlarında veya su sızıntılarında teknolojik kameralı cihazlarımızla nokta atışı yaparak tespitleri gerçekleştirmekte olup, pek çok önemli firmayla ortak çalışmaları sergilemekteyiz. Su kaçaklarını bulmak için kameralı sistemlere sahip firma arayışında olan ve işlerini aksatmayacak hızda çözümleri elde etmeyi firmalarımız sayesinde başaran bu adreslerin referanslarımızda yer alması gücümüze güç katmaktadır.

REFERANSLAR

Bizlere ulaşarak sorunlarını ileten tüm firmaların en iyi çözümleri almasına olanak vermiş durumdayız Kalorifer hattından meydana gelen ve oturma odasında oluşan su kaçakları cihazlarımızla tespit edilmiştir. Tüm kontrolleri nokta atışı ile gerçekleştirilerek tamiratları sağlanmıştır. Banyolarda duş giderlerinin ek yerlerinde meydana gelen problemden kaynaklı olarak yaşanan sorunlara çözüm olması açısından derz yenilenmesine karar verilmiştir. Bu tür bir durumda bizleri arayan ve referanslarımızda yer alan firmaların ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli adımlar atılmıştır. Banyo pimaşlarında değişmesi gereken yerlerin tespit edildiği durumlarda, firmalara bilgi verilerek onarımlar gerçekleştirilmiştir. Diğer yandan sizlerle hangi sitelerde ve konumlarda bulunduğunu paylaştığımız evlerde de mutfak tıkanıklıklarının açılmasına yönelik sunduğumuz hizmetleri aktarmış bulunuyoruz.

Bu evlerde sıkça kullanılan mutfakların görüntüleme işlemlerinde karşılaşılan yağlanma problemleriyle ilgili sorunları çözmek adına yıkama işlemlerinin gerçekleştirildiğini vurgulamaktayız. Su kaçağı tespiti yapılan adreslerde ise müşterilerimize gerekli bilgi aktarımlarını yaptıktan sonra onarımları gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Kombi, petek, radyatör, boru arızaları veya kaçak su problemlerinde bizlere ulaşan tüm adreslerde temizleme işlemlerini sunarak daha verimli hizmetleri almalarına olanak vermekteyiz.

Petek ve kombi filtrelerinde temizleme hizmetlerini sunarak müşterilerimizi memnun edecek adımları atıyoruz. Kaliteli, teknolojik ve ekonomik hizmetlerimizden faydalanmak üzere bizleri arayan müşterilerimize kısa sürede geri dönüş yapıyoruz. Bu sayede memnun kalacakları tüm detayları düşündüğümüzü ispat ediyoruz. Zamanında bakımlarını yaptırmaları gereken petek, kombi veya boru tesisatlarıyla ilgili hatırlatmaları talepleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Referanslarımız bölümünde göreceğiniz açıklamalarda bugüne kadar sunduğumuz sayısız hizmetle tanışabilirsiniz. Yerden ısıtma tesisatlarında boruların temizliğini ne şartlarda gerçekleştirdiğimize, kalorifer tesisatlarındaki kaçakları kimyasal ilaçlarla nasıl pratik bir şekilde kapattığımıza, kanal tespitlerini kırmadan gerçekleştirdiğimize yönelik detaylı hizmetlerimizi görebilirsiniz. Kolektör vanalarının kontrolünden, peteklerdeki temizlik hizmetlerine kadar pek çok aşamada inceleyebileceğiniz hizmetlerimizden sizler de uygun şartlarda faydalanmayı isteyebilirsiniz.

Banyo giderlerinin tıkanmasında, pis su kaçaklarının yaşandığı tesisatların tespitinde ve değişiminde, gider tıkanıklığının açılmasında ve hat yıkama işlemlerinde, kireçlenmenin görüldüğü noktalarda yıkama önerilerimizde bizlerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede tüm hizmetlerimizin kapsamlı ve kaliteli biz şekilde sizlere sunulacağını görebileceksiniz.

Makineyle kırmadan su kaçağı tespitlerinde ve kapalı giderlerin temizlenmesinde etkili çözümleri sunmaktayız. Hem daha verimli ısınmanız için petek ve kombi tesisatlarınızı kontrol ederek, hem de güvenli alanlarda yaşamanız için su kaçağı tespitlerini gerçekleştirerek, bizlere ulaşan tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize yönelik kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Sizle de ana gider borularında veya tüm tesisatlarda herhangi bir problemle karşılaştığınızda referanslarımızı inceleyerek güven duyacağınız firmalarımızı aramaya karar verebilirsiniz.

Evlerindeki veya iş yerlerindeki tesisat ve ısınma sistemleri ile ilgili sorunlarla karşılaşan müşterilerimize hızlı bir şekilde bilgileri vermekteyiz. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aksatmakta olup, gerekli değişimleri hızla gerçekleştirmekteyiz. Sizler de bakım, onarım ve temizleme aşamalarında ulaşabileceğiniz firmalarımızdan ekonomik çözümleri bulabileceksiniz. Kırılan yerlerde yeniden tadilatları gerçekleştirmekte olup, sizlere herhangi bir şekilde zarar vermeden ve maddi hasara yol açmadan işlemlerimizden faydalanmanıza olanak veriyoruz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Su yapısı gereği en ufak sızıntılardan bile akabilmekte ve çok farklı

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.