Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Güngören Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Bulma

Güngören Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Bulma

Duvarda su sızıntısı veya duvarlarda nemlenme durumları görüldüğünde, alt kat dairenin banyodan su damlıyor sorunu ile karşılaşıldığında ve üst kattan sızan su gibi belirtilere rastlandığında hemen su kaçağı tespiti işlemleri yapılması gerekmektedir. Çünkü yapının tesisat sistemlerinde başlamış olan su kaçakları en son raddesine gelmiştir. Su kaçağı probleminin bundan sonraki aşaması kesinlikle boru patlaması ve yapıların su baskınlarına uğraması olacaktır. Su kaçağı bulma işlemlerinde Güngören kırmadan dökmeden su kaçağı bulma çalışmalarından yararlanmak ise en mantıklı yol olacaktır. Kullanılan cihaz sistemleri ile yapılan tesisatta kaçak su tespiti hem işlem kalitesi açısından hem de fiyat garantisi açısından oldukça avantajlı sonuçlar oluşturmaktadır.

Güngören Cihazlı sistemler İle Yapılan Su Kaçağı Tespit İşlemleri

 

 • Kırmadan ve cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemlerinde akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanılır. Son sistem teknolojisi ile üretilen bu cihazlar sayesinde yapıdaki tüm su tesisatı kaçağı tespit edilir ve onarımı sağlanır.
 • Yapılarda meydana gelen su kaçakları temiz su tesisatı ve pis su tesisatında meydana gelen kaçaklardır. Bu yüzden de akustik dinleme cihazları ile pis su tesisatı su kaçağı bulma işlemleri ile temiz su tesisatı kaçak tespiti işlemlerinin ayrı ayrı ve detaylı olarak yapılması gerekmektedir.
 • Su tesisatında kaçak var nasıl bulunur sorusunun ilk cevabı akustik dinleme cihazları ile su borularının geçtiği her duvarın dinlenmesidir. Bu dinlemeler sonucunda su kaçağı olan yerler noktasal olarak tespit edilmiş olunur.
 • Su kaçağının tespiti ve onarımı işlemlerinde ikinci aşamada ise kameralı görüntüleme sistemleri ile boruların içleri incelenir ve borulardaki meydana gelmiş olan hasarlar görüntülenerek nasıl bir çözüm yolu ile halledilebileceği belirlenmiş olur.

Güngören Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti En Doğru Tercihtir

Su tesisatı kaçağının bulunması işlemlerinde cihaz sistemleri olmadan işlem uygulayan tesisat firmaları da bulunmaktadır. Fakat bu tesisat firmaları Güngören kırmadan dökmeden su kaçağı bulma işlemleri kadar başarılı ve sorunsuz işlemler uygulayamaz. Çünkü su kaçaklarının bulunmasında cihaz sistemleri olmayan tesisat firmaları kırma dökme işlemleri yaparak su tesisat kaçak tespiti yapacaktır.  Su borularının geçtiği tüm duvar noktaları kırılarak su boruları açığa çıkarılacak ve bu sorularına basınçlı sular basılarak kaçak yerleri tespit edilmeye çalışılacaktır. Bu şekilde bir su sızıntısı tespiti ise hem maddi açıdan hem da zamansal açıdan son derece olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

Tespitlerde Cihaz Yoksa İnşaat Masrafları Var Demektir

Su tesisatı kaçağının bulunması işlemlerinde duvarda su sızıntısı nasıl bulunur sorusunda en kaliteli ve en doğru cevabı sadece cihazlı sistemler ile işlem uygulayan tesisat firmaları verecektir. Çünkü su tesisatı kaçakları bulma işlemlerinde cihaz kullanılmadan yapılan çalışmalarda evlerde ve iş yerlerinde inşaat alanları oluşacağı gibi aynı zamanda bu işlemlerin tutarları da çok fazla olacaktır. Çünkü cihaz sistemleri olmadan yapılan işlemlerde sadece su kaçağı tespit ücretleri talep edilmez aynı zamanda kırılan yerlerin malzeme ve onarım masrafları da kişilere fatura edilir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...