Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

İstanbul Su Kaçağı Bulma Hizmeti

Su kaçağı sorunu ev veya farklı yapılarda zaman içinde meydana gelen bir sorundur. Bu sorunun çözülmemesi hem görüntü bakımından hem de sağlık bakımından büyük problemlere sebep olmaktadır. Duvarlarda oluşan su lekeleri ve hatta akıntılarının genellikle sebebi, duvar içinden geçen su borularının aşınmış hatta delinmiş olmasından kaynaklanır. Firmamız yıllardır tesisat konusunu en ince detayına kadar irdelemekte ve sorunlarınıza kaliteli çözümler üretmektedir. İstanbul su kaçağı bulma hizmeti almanız gerektiğinde bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Su Kaçağı Nedir?

Su kaçağı sorunu her türlü yapıda meydana gelmesi muhtemel olan bir tesisat sorunudur. Sorun duvarlarda nemlenme ve küfsü bir kokuyla kendini belli edebildiği gibi, yer zemininde su birikmesiyle de belirti gösterebilmektedir. Bu durumda kaçağın olduğu noktayı bulmak önem taşımaktadır. Kaçağın olduğu bölüm tespit edilmeli ve borunun değişimi yapılmalıdır.

Su Kaçağının Oluştuğu Nokta Nasıl Bulunur?

Eski yıllarda su kaçağının olduğu yeri bulmak için duvardaki su borusunun geçtiği alan, kaçak olan yer bulunana kadar kırılmak zorunda kalınırdı. Firmamız, teknolojiyi yerinde ve zamanında kullanarak görüntüleme cihazları yordamıyla anında kaçağın oluştuğu noktayı buluyor. Böylelikle müşterilerimizi hem zamandan hem de maddi açıdan külfetten kurtarmaktayız. Evinizde oluşan su kaçağının yerini görüntüleme cihazlarımızla tespit ederek, soruna anında müdahale etmekteyiz.istanbul su kaçağı bulma firması

İstanbul Su Kaçağı Tamiri

Nem ve küflenme sorununu ortaya çıkaran duvarlardaki su sızıntısı ve su borusu kırıklarının kısa sürede onarımını yapmaktayız. Evlerde kötü görüntü, nemsi ve küfsü bir koku oluşturan su kaçağı sorununda en gelişmiş cihazları kullanmakta ve en ekonomik şekilde sorununuza çözüm bulmaktayız.

İstanbul Su Kaçağında Anında Hizmet

Yapılarda oluşan ve ortamda sorun yaratan su kaçağında anında hizmetler sunmaktayız. Su kaçağı ve yaşadığınız her türlü tesisat sorunu için firmamıza ulaşabilirsiniz. Özel yöntem ve kaliteli teknolojik ekipmanlarımızla yıllarca problem yaşamadan kullanacağınız alanlar yaratmaktayız. Su kaçağının neden oluştuğunu öncelikli olarak tespit etmekte ve sorunu en kaliteli olarak çözme yöntemlerini uygulamaktayız. Hızlı, nitelikli ve sorunsuz tesisat hizmeti almak için firmamızla irtibat kurabilir, sorununuza yönelik çözüm önerilerimizi değerlendirebilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...