İstanbul Su Kaçağı Bulma Hizmeti

Su kaçağı sorunu ev veya farklı yapılarda zaman içinde meydana gelen bir sorundur. Bu sorunun çözülmemesi hem görüntü bakımından hem de sağlık bakımından büyük problemlere sebep olmaktadır. Duvarlarda oluşan su lekeleri ve hatta akıntılarının genellikle sebebi, duvar içinden geçen su borularının aşınmış hatta delinmiş olmasından kaynaklanır. Firmamız yıllardır tesisat konusunu en ince detayına kadar irdelemekte ve sorunlarınıza kaliteli çözümler üretmektedir. İstanbul su kaçağı bulma hizmeti almanız gerektiğinde bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Su Kaçağı Nedir?

Su kaçağı sorunu her türlü yapıda meydana gelmesi muhtemel olan bir tesisat sorunudur. Sorun duvarlarda nemlenme ve küfsü bir kokuyla kendini belli edebildiği gibi, yer zemininde su birikmesiyle de belirti gösterebilmektedir. Bu durumda kaçağın olduğu noktayı bulmak önem taşımaktadır. Kaçağın olduğu bölüm tespit edilmeli ve borunun değişimi yapılmalıdır.

Su Kaçağının Oluştuğu Nokta Nasıl Bulunur?

Eski yıllarda su kaçağının olduğu yeri bulmak için duvardaki su borusunun geçtiği alan, kaçak olan yer bulunana kadar kırılmak zorunda kalınırdı. Firmamız, teknolojiyi yerinde ve zamanında kullanarak görüntüleme cihazları yordamıyla anında kaçağın oluştuğu noktayı buluyor. Böylelikle müşterilerimizi hem zamandan hem de maddi açıdan külfetten kurtarmaktayız. Evinizde oluşan su kaçağının yerini görüntüleme cihazlarımızla tespit ederek, soruna anında müdahale etmekteyiz.istanbul su kaçağı bulma firması

İstanbul Su Kaçağı Tamiri

Nem ve küflenme sorununu ortaya çıkaran duvarlardaki su sızıntısı ve su borusu kırıklarının kısa sürede onarımını yapmaktayız. Evlerde kötü görüntü, nemsi ve küfsü bir koku oluşturan su kaçağı sorununda en gelişmiş cihazları kullanmakta ve en ekonomik şekilde sorununuza çözüm bulmaktayız.

İstanbul Su Kaçağında Anında Hizmet

Yapılarda oluşan ve ortamda sorun yaratan su kaçağında anında hizmetler sunmaktayız. Su kaçağı ve yaşadığınız her türlü tesisat sorunu için firmamıza ulaşabilirsiniz. Özel yöntem ve kaliteli teknolojik ekipmanlarımızla yıllarca problem yaşamadan kullanacağınız alanlar yaratmaktayız. Su kaçağının neden oluştuğunu öncelikli olarak tespit etmekte ve sorunu en kaliteli olarak çözme yöntemlerini uygulamaktayız. Hızlı, nitelikli ve sorunsuz tesisat hizmeti almak için firmamızla irtibat kurabilir, sorununuza yönelik çözüm önerilerimizi değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.

Hemen Ara 0532 359 0 212