İstanbul Su Tesisatçısı

Su Tesisatı Sorunlarınıza En Hızlı Çözümler

Her geçen gün gelişmekte olan teknoloji ile birlikte artık tesisat sorunlarınıza çok daha hızlı ve etkili çözümler üretebilmekteyiz. Eskisine oranla daha pratik ve kolay bir hal alan tesisat çalışmaları, bu nedenle gereksiz maliyet ve zaman kayıplarının da ortadan kalkmasını sağlamıştır. Su tesisatçısı ihtiyaçlarınızda her zaman bizi arayarak en uygun gün ve saat için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Su kaçağı tespitleri artık eski yıllarda olduğu gibi ilkel yöntemler kullanılarak değil modern cihazlar ile gerçekleştirilmektedir. Birçok farklı nedenle meydana gelen su kaçağı durumlarında profesyonel ekibimiz her zaman en etkili yöntemleri kullanarak sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Günümüzün modern dünyasında su kaçağını tespit eden tesisatçı cihaz ve ekipmanlar bulunmaktadır. En doğru şekilde kullanmakta olduğumuz bu ekipmanlar ile birlikte kaçağın meydana geldiği yeri kolaylıkla bulabilmekteyiz. En güncel teknikler ile uyguladığımız su kaçağı bulma işlemlerinde daima garantili sonuç
OFİS: 0212 703 16 74 

GSM : 0538 955 59 74

 

 

Su Tesisatı Çalışmaları

Su kaçağı bulma işlemleri sırasında dökme ya da kırma işlemi hiçbir şekilde yapılmamaktadır. Tam donanımlı tesisatçı ekibimiz profesyonel bir biçimde arızanın yerini tespit ederek çözüm için çalışmalara başlamaktadır. Su tesisatı çalışmaları sırasında yalnızca işlem uygulanacak olan alanın seramiği çıkarılır ve sonrasında tekrar yerine koyulur.

Su kaçağı bulma işlemleri tesisatın durumuna ya da kaçağın nedenine göre birçok farklı şekilde gerçekleşebilmektedir. Sahip olduğumuz modern cihazlar sayesinde insan elinin ulaşması en zor alanlara dahi çok kolay bir biçimde ulaşma şansı elde edebilmekteyiz. Böylelikle sorunlu alana en kısa sürede müdahale etme şansı elde edebiliyoruz.

İstanbul su tesisatçısı arayışlarınızda siz de içiniz rahat bir şekilde bizi ve garantili hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Uzman ekibimiz su kaçağı sorunlarınıza her zaman en etkili çözümleri sunmaya devam ediyor.

İstanbul Su Tesisat Servisi

İstanbul su tesisatçısı, Boğaziçi Tesisat İstanbul’un Tüm ilçelerinde  gezici servislerimizle hizmetinizdeyiz. Mobil servislerimiz bölge görev dağılımları olduğundan dolayı Su Tesisatçısı ihtiyacınız olduğunda bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Merkezimize bıraktığınız servis çağrısı hemen size en yakın bölge de bulunan mobil ekiplerimize bildirilerek, en hızlı bir şekilde sorunlarınızın çözülmesi için harekete geçilir. Servislerimiz su tesisatı, Tıkanıklık açma, Petek Temizliği, Su Kaçağı bulma, Su Tesisatı arıza Onarımı, Arıza Tespiti, kısaca sıhhi tesisat konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra ekiplerimiz saygılı ve güvenilir kişilerden oluşturularak, Boğaziçi Tesisat’ ın İstanbul’un güvenilir  Su Tesisatçısı olmasına yol açmıstır.

İstanbul Su Tesisatçısı

Lavabo su akıtıyor, tuvalet su kaçırıyor, sifon bozuldu, kalorifer ısıtmıyor, petekler çalışmıyor, radyatörler ısıtmıyor, tuvalet mi tıkandı? tesisatta su kaçağı mı var? Su sızıntısı mı var? Telaş etmeyin. Bu tarz problemlerde sıhhi tesisat konusunda uzman, tecrübeli ve profesyonel su tesisat ekibimiz ile sorunlarınızı kısa sürede su tesisatı cihazları ile kırmadan dökmeden çözmekteyiz. Profesyonel su tesisatçısı olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve sizlerin yapılan işten memnun olmanızı sağlamak, Boğaziçi Tesisat olarak bizlerin birinci görevidir. Mobil acil servislerimiz sizin için beklemekte.

Acil Servis GSM : 0538 955 59 74

Tıkanıklığı açma için acil servisİstanbul’da hizmet veren firmamız, sıhhi tesisat konusundaki yenilikleri ve teknolojiyi sürekli takip içindedir. Su kaçağı tespit cihazı, tuvalet, banyo, lavabo ve gider tıkanıklıklarında kullanılan tıkanıklık açma robotları ve kanal içi görüntüleme cihazları ile donattığımız ekibimiz sıhhi tesisat sorunlarınızı en kaliteli ve en kalıcı şekilde çözmektedir. Profesyonel su tesisatçısı olmak ve en uygun fiyatı verebilmek , sıhhi tesisat konusunda yapılan yenilikleri takip etmek ile olmaktadır. Bizlerde bu yenilikleri takip ederek, sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Cihazlar ile su kaçağı tespiti ile tesisatınızdaki su sızıntısı etrafa zarar vermeden bularak onarımını yapabilmekteyiz.

Pimaş tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı, gider  tıkanıklığı gibi problemlerde KANAL İÇİ GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI VE GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA ROBOTLARI ile sizlere kesin ve kalıcı çözümü sunmaktayız. su tesisatçısı hususunda kaliteli personele sahip firmamız, sıhhi tesisat servislerimiz ile hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Teknolojiye ve uzman personelimize güvenin. Tuvaletten su gitmiyor, lavaboda su birikiyor, radyatör damlatıyor, kaloriferim tam ısıtmıyor, kalorifer peteğimin alt kısmı ısınmıyor, banyodaki giderlerden su geliyor gibi sorunlarınızda tek yapmanız gereken bizleri aramaktır. İstanbul su tesisatı servislerimiz ile sizlere en kısa sürede ulaşıp problemi kalıcı olarak çözüyoruz.

Robotla-tıkanıklık-açma-tuvalet-lavabo-kanal

KANAL İÇİ GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI, KANAL ve GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA ROBOTU, SU KAÇAĞI TESPİT DEDEKTÖRÜ ile evinizde işyerlerinizde hasara yer vermeden kalıcı çözüm sunuyoruz. Günümüz teknolojisinden sektörümüzde payını almıştır. Gelişen teknoloji ile ortaya çıkan sıhhi tesisat cihazları ile tesisatla ilgili problemler kısa sürede çözülebilmektedir. Sektörümüzde gelişen teknik ürünlerin önemi arttıkça, bu ürünleri kullanan su ve sıhhi tesisat ustasının da önemi artmaktadır.Artık tesisatçıların niteliği arttırılmalıdır.Gelişen teknik ürünlerin kullanımı husunda, gerekli eğitimleri almamış sıhhi tesisat ustaları yapılan işlemlerde tam verim alamamaktadırlar. Artık eski usul tesisatçılığın yerini profesyonel su tesisatçılığı almıştır. Çekiç ve pense ile yapılan işlemler sona ermiş, yerini DEDEKTÖR İLE SU TESPİTİ, TIKANIKLIK AÇMA ROBOTLARI, KAMERALI KANAL İÇİ GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI ELEKTRO AKUSTİK SU TESPİT CİHAZLARI gibi teknoloji harikası ile yapılan profesyonel çözümlere bırakmıştır. Sıhhi tesisat ile ilgili problemlerde profesyonel bir hizmet almak için profesyonel su tesisatçısından yardım almak en doğru karardır. Profesyonel su tesisatı ve sıhhi tesisat ustalarını bünyesinde barındıran firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti sunmanın mutluluğu ve gururu içerisindedir.

Kalorifer Petek Temizliği

Piyasada bulunan makinaların aksine işimizi hızlandıran yüksek kalitede makinalar sayesinde fiyatlarımızı kaliteden ödün vermeden düşürmeyi başardık. Size kalitesiz ucuz Kalorifer petek temizliği fiyatı sunamayız fakat kaliteli uygun fiyat  garantisi  verebiliriz 

Petek temizliği 

Pimaş açma, kanal ve kanalizasyon açma, tuvalet,banyo, mutfak gideri tıkanıklığı açma, petek temizliği, su kaçağı tespiti, su sızıntısı tespiti gibi işlemlerinizde sizlerde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız hemen firmamız ile bağlantıya geçin. Konusunda uzman ve tecrübeli, zaman zaman eğitimlere tabi tutulmuş, kullandığı su tespit cihazları, su kaçağı bulma dedektörü, tıkanıklık açma robotları vb cihazların operatörlüğünü en iyi şekilde yapan su tesisatçısı ekibimiz ile kaliteli hizmeti adresinize getiriyoruz.. Kırma ve dökme durumları olmaksızın yapılan işlemlerle hem ortaya ekstra masraf çıkartmıyoruz hem de kısa sürede tamamlanan işlerle mağduriyetinizi kısa sürede gideriyoruz. Hemen arayın, hızlı bir şekilde adresinize profesyonel su tesisatçısı servisimizi yollayalım.

Su Tesisatçısı

Yaşadığımız alanlarda bulunan su, yaşam kaynağımızdır. Su olmadan evlerimizde yaşamamıza imkan yoktur. Fakat bu yaşam kaynağı olan su, gerektiği yerlerin dışına çıktığında problemleri beraberinde getirir. Bilindiği üzere ev veya iş yerlerimizde döşenen su tesisatları iki bölüme ayrılmaktadır. Bunlardan biri içilebilen (temiz) su tesisatı, diğeri kullanılmış olan kirli su tesisatıdır. Boğaziçi su tesisatçısı olarak bütün sorunlarınıza profesyonelce çözüm üreterek, en iyi hizmeti sunuyoruz.

İnşası bitmiş, aktif olarak insanların yaşadığı yapılarda su kaçaklarının meydana gelmesi, büyük tehlikelere yol açabilmektedir. Bu yüzden, tesisatçı işlemleri yapılırken ufak detaylara dikkat edilmesi, hayati bir önem taşır. Fakat kötü bir tesisat sonucunda kaçak oluşmuşsa, acil müdahale yapılması gerekebilir. Su tesisatçısı firmamız, bu alanda sizlere en iyi hizmetleri sunmaya  hazırdır. Tüm tesisat işlemlerinizde, kontrollerde hemen bizi arayabilirsiniz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Yukarıda değindiğimiz gibi aktif yapılarda sıklıkla karşılaşılan sorunların başında su kaçakları geliyor. Su kaçaklarının oluşması, yapılan iki farklı tesisatın döşemesinin yanlış yapılması veya istenilen seviyede yapılamamasından kaynaklanır. Su kaçakları oluştuğunda ise hem bina için tehlike oluşabilir, hem orada yaşayan insanları rahatsız edebilir. Kısacası hayati önem taşıyan suyun yanlış kullanımı çok büyük sorunlara yol açabilir. İşte bazı su kaçağı belirtileri şu şekildedir.

– Duvarlarda sürekli rutubet (ıslaklık) oluşmasıblank

– Su faturalarının diğer kullanıcılara göre çok yüksek miktarlarda olması

– Hemen alt katınızda banyo alt bölümünün tavanında meydana gelen sararmalar

– Seramik arasında kullanılan derzlerin renk değiştirmiş olması

– Musluklar kapalı olduğu halde, su sayacınızın dönmesi

– Evinizde sürekli olarak kanalizasyon böceklerine rastlıyorsanız

– Zemini sürekli kuruttuğunuz halde, ıslaklığın sona ermemesi

Bu tür durumların yaşanması durumunda, su kaçağı olması muhtemeldir. Özellikle su sayaçlarınızı sürekli kontrol etmeniz gerekebilir. Ancak su kaçağının nereden kaynaklandığını bulmak gerekebilir. Kalıcı çözüm üretebilmek için bu şarttır. Su kaçağını bulmanın ise iki çeşit yolu bulunmaktadır. Birincisi evin tüm fayanslarını kırıp su tesisatlarını kontrol etmek, ikincisi ise modern cihazlar kullanmaktır.

Teknolojik Aletler

Firmamız bu alanda vermiş olduğu üstün teknolojili hizmetler sayesinde, su kaçaklarının net tespitini yapabilmektedir. Bu kaçak tespit işlemleri, hızlıca ve kolayca teknolojik aletler yapılır. Su tesisatçısı firmamız, tespit işlemlerinde özel zarif makineler kullandığından, etrafa herhangi bir zarar vermeden, onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Nem ölçer makineleri sayesinde yaptığımız çalışmalarla su kaçağını buluyoruz.

Su Tesisatı  Profesyonel Firma

Görüldüğü gibi binaların en sık yaşadıkları tehlikeli sorunlardan birisi, su kaçaklarıdır. Su kaçakları yaşanması durumunda, etrafta kirlilik, binada hasarlar ortaya çıkabilir. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda, bina yapım aşamasında tesisat işlemlerinin dikkatlice yapılması, döşemelerin ince detaylarla uygulanması gerekebilir.

Su tesisatı döşemeyi düşünüyor ve karar veremiyorsanız, ilk yapmanız gereken firmayı arayıp tesisat döşemesinde garanti verip vermediklerini sormak olacak. Eğer garanti veriyorlarsa gönül rahatlığıyla işlemlerinizi yapabilirsiniz. Boğaziçi su tesisatçısı olarak tüm tesisatçı döşemelerini en garanti yöntemler kullanarak gerçekleştiriyoruz. Uzman kadromuz döşeme yaptığında, minimal detayları düşünerek ileride çıkabilecek bütün sorunların önüne geçebilmektedir. İlerleyen zamanlarda su tesisat masraflarıyla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, hemen bize ulaşabilir ve su tesisat işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Her Daim Hizmet

Boğaziçi Tesisat firması olarak sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Tüm tesisat işlemlerinde kaliteli çalışmalar sergiliyor, sorunları temelinde çözmeye çalışıyoruz. Uzun yıllardı hizmet veren ekibimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımızla sizlere hizmet vermek için hazırız. Yapmanız gereken hemen bizi arayarak isteğinizi iletmek olacak. Kaliteli ve güven dolu bir yaşam için bizi tercih etmelisiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilirsiniz...

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.