Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Profesyonel İstanbul Tesisat Firması

Profesyonel İstanbul Tesisat Firması

Yaşam alanlarımızın her noktasında kullanmak zorunda olduğumuz su tesisatlarında arıza oluştuğunda hayatımız da cehenneme döner. Bu gibi durumlarda su tesisatı problemlerini çözen firma arayışına girilir. Profesyonel İstanbul tesisat firması bulmak için internet üzerinden arayışa girildiğinde birçok firma ile karşılaşılabilir. Ancak bu işi gerçekten profesyonel olarak yapan firma bulmak oldukça zordur.

Gelişen teknolojilerden nasibini almış olan tesisat sektöründe de kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde artık kırıp dökmeden tesisat sorunları çok daha hızlı ve pratik bir şekilde çözümlenmektedir.

Profesyonel İstanbul tesisat firması elindeki teknolojik cihazlar vasıtasıyla tesisat sorunlarına hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır. İstanbul’un birçok ilçesinde eski binaların olması tesisat anlamında profesyonel bir firmaya ihtiyaç olduğunun bir göstergesidir.

İstanbul Tesisat Çözümleri

Birçok eski apartman dairesinin ve müstakil evin olmasının yanı sıra yeni binalarda ucuz işçilik tercih edilmesinden dolayı birçok tesisat sorunu yaşanmaktadır. Bu nedenle sektörde oldukça rekabetçi bir ortam bulunmaktadır. Ancak her eline bir kanal açma makinesi alan tesisat firması profesyonel olarak hizmet vermemektedir.

Sektörde bu işi hakkıyla yapan ve elinde son teknoloji cihazlar bulunan firmalar da bulunmaktadır. Öncelikle tesisat firmasının elinde boru içi kamera sistemi, termal kamera, akustik dinleme cihazı, jet motor, robot ya da diğer adı ile kanal açma makinesi gibi birçok farklı işlevi olan cihaz bulunmalıdır.

Profesyonel İstanbul tesisat firması, ev ve işe yerlerinizde pimaş tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, su kaçağı tespiti, kanal tıkanıklığı açma gibi birçok sorunun üstesinden gelmektedir.

Firma uzun yıllardır sektörde tesisat sorunlarına çözüm üretirken gelişen teknolojinin paralelinde kendini geliştirmekte ve sürekli olarak ekipmanlarını yenilemektedir. Özellikle kırmadan dökmeden tıkanıklık açma işlemleri ile sizleri birçok masraf ve maliyetten kurtarmaktadır.

Su tesisatları evlerde önemli bir yere sahiptir. Eşyalarınızın zarar görmesinden tutun da duvarlarınızın çürümesini ve evinizin harap bir duruma düşmesini istemezsiniz. Profesyonel İstanbul tesisat firması duvarlarınızı kırmadan su kaçağı tespitini kullandığı teknolojik cihazlarla noktasal olarak tespit etmektedir. Termal kameralar, pis su kameraları ve dinleme cihazları ile artık bu iş kolay bir şekil almıştır.

Su Tesisat Kaçağı Neden Oluşur?

Su tesisatlarında kaçakların oluşmasının birçok nedeni olabilir. Su kaçakları temiz su kaçakları ve pis su kaçakları olarak ikiye ayrılır. Temiz su kaçakları genel olarak;

 • Şebeke hattındaki su basıncının ani şekilde artması,
 • Su tesisatı döşenirken kullanılan malzemelerin kalitesizliği veya tesisat borularının döşenirken hatalı döşenmesi,
 • Tesisat boruları döşenirken ustaların kayna yerlerini doğru şekilde birleştirmemesi gibi sebeplerden meydana gelebilir.

Atık pis su giderlerindeki kaçakların oluşması da genellikle;

 • Boru hatlarında meydana gelen çökme ve kırılmalar,
 • Tesisat borularının ek yerlerindeki contaların işlevlerini gereği gibi yerine getirmemesi,
 • Gider tesisatlarındaki boruların çeşitli nedenlerle tıkanması,
 • Gider tıkanıklığını açmak için kullanılan kimyasalların tesisata zarar vermesi gibi nedenlerden meydana gelebilir.

Bu gibi durumlarda mutlaka profesyonel olarak faaliyet gösteren tesisat firmalarından destek alınmalıdır. Bu firmalar kullandıkları son teknoloji cihazlarla su kaçaklarının tespitini hızlı ve kolay bir şekilde tespit etmekte ve kırmadan dökmeden onarımını gerçekleştirmektedir.

İstanbul Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti profesyonel firmalar tarafından 3 kademeli olarak gerçekleştirilmektedir. Bunlar, dinleme cihazı, görüntülü sistem ve termal kamera sistemidir. Bu üç cihaz ile pis su, temiz su ve kalorifer tesisat kaçakları kolaylıkla tespit edilebilmektedir.

Temiz su kaçakları basınç testi adı verilen bir cihaz ile yapılmaktadır. Bu yöntem ile ustalar tesisata basınçlı su vererek ellerindeki çizelgeye göre basınçta düşüş olup olmadığını kontrol ederler. Basınçta düşüş olması durumunda akustik dinleme cihazı kullanılarak su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilir ve bir iki fayans kırılarak arıza onarılır.

Atık pis su giderlerindeki su kaçaklarının tespiti ise görüntülü kamera cihazları ile yapılmaktadır. Gider borusu içine gönderilen boru içi kamera ve bunun bağlı olduğu ekran vasıtasıyla su kaçağının yeri kolaylıkla tespit edilebilmektedir.

Son olarak kullanılan termal kameralar ısıya duyarlı cihazlar oldukları için özellikle kalorifer tesisat kaçaklarının tespitinde kullanılır. Kalorifer tesisatlarında sıcak su olduğu için termal kamera ile su kaçağının tespiti kolaylıkla yapılabilmektedir.

Profesyonel İstanbul Tesisat Firması Boğaziçi Tesisat

Verdiğimiz kaliteli İstanbul Su Tesisatı hizmetlerimizden memnun kalıp devamlı bizimle çalısmayı tercih etmiş müşterilerimizden bazıları.

 

Kaliteli Hizmet İçin Boğaziçi İstanbul Tesisat Ustalarını Tercih Edin

Bu sayfaya  yazamadığımız yüzlerce müşterimize bize güvenip bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Sizden gelen bir kaç yorum 

    —————————- 

Erkan Varel 

 Petek temizleme işlemini az önce yaptırdım arkadaşlar tam saatinde geldi ve işlemi mutazam bi şekilde gerçekleştirdi.Özenli çalıştılar paramızın tam karşılığı iki sene de bir yaptırmayı düşünüyor ellinize sağlık iyi çalışmalar.

—————————-

Yusuf 

 vermiş olduğunuz hizmet için teşekkürler hızlı ve kaliteli hizmet isteyenlere tavsiyemdir

—————————-

Neriman 

 Mimaroba kent plus evlerine gelen servis hüseyin beye teşekkür ederim çok titiz temiz çalışma yaptılar kombi daha düşük ayarda çalışıyor petekler iki kat daha sıcak

—————————-

Fatih 

 Lavabo tıkanıklığı için çağırdığım firma kırmadan açamayız dedi. Sonra Boğaziçi tesisatı aradım geldiler biraz uğraştılar fakat kırmadan dökmeden Lavabo tıkanıklığını açtılar teşekkürler

—————————-

 • Halkalı Güneş park evleri Tuncay Bey ( petek temizliği )
 • Saklı Bahçe Konakları YİĞEN Konağı ( Petek Bakımı )
 • Bahçeşehir Efes Evleri Mete Bey
 • Halkalı Manolya evleri Saffet Bey ( Petek temizliği )
 • Küçükçekmece  Avrupa Konutları ( Petek Temizliği )
 • Bağcılar Metro park evleri  ( Petek temizliği )
 • Bosphorus City Ahmet Bey ( Petek Temizliği )
 • İkitelli Dolap dere san. sitesi Star Dizel Oğuz Bey
   İstanbul Selimpaşa Meydan Makas’a ait Meydan Villaları Radyatör,Petek Tesisat Temizliği Bakım Hizmeti verilmiştir.
İstanbul Silivri Karabulut İnşaat üç daire Radyatör,Petek Tesisat Temizliği Bakım Hizmeti verilmiştir.
İstanmbul Etiler Apart Otel klozet tıkanıklığı açma işlemi yapılıp kamera ile gider borusu görüntüleme işlemi
 İstanbul Kağıthane  Banyo su kaçağı tespiti  müşterimizin  banyo fayansların altından su çıkıyor şikayeti üzerine ustalarımız kırmadan noktasal su kaçağı tespiti yaptı ve gerekli tamirat yapılarak sorun çözüldü

 

 

  Hizmetlerimiz 

Makine ve kimyasal ilaçlarla Radyatör Petek  Tesisatı Temizliği

Kırmadan Banyo,Tuvalet,Havuz,Temiz ve pis Su Tesisatı Kaçağı bulma  su Sızıntıları tespiti

 Gider Borusu Görüntüleme kameralı cihazlarla  Kanal,Lavabo,Tuvalet,Küvet,Klozet pis su gideri Görüntüleme

 Makinalarla Kırmadan Tıkanıklık Açma Kanal,Lavabo,SüzgReferanslareç,Tuvalet,Küvet,Klozet, Kanalizasyon  pis su gideri tıkanıklığı açma

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilirsiniz...

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212