Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kalorifer Peteği Çalışmıyor Isınmıyor

Kalorifer Peteği Çalışmıyor Isınmıyor

Isıtma sistemi olarak kullanılan ve günümüzde sıkça tercih edilen kalorifer sistemi, ısıtma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Bu nedenle evlerde, işyerlerinde tercih edilen kalorifer, merkezi ısıtma sistemi veya kat sisteminde kullanılıyor. Fakat düzenli bir şekilde kullanılan kalorifer petekleri bir süre sonra çalışmamaya başlıyor. Bu durumda ısınmanın yetersiz olması neden oluyor. Kalorifer peteğinin çalışmamasının birçok nedeni vardır. bu nedenle arasında; su basıncında sorunun oluşması, tesisat siteminde havanın olmaması, borularda tıkalı olması gibi nedenler bulunuyor. Bunun sonucunda petekler yeteri kadar ısı sağlayamadığından dolayı, yakıt tüketimi de artmaya başlayacaktır. Bu nedenle peteklerinizin çalışmaması durumunda yetkili firmalardan destek alarak çalışmayan peteklerinize bir çözüm üretebilirsiniz. Kalorifer temizliği hakkında detaylı bilgi için kalorifer temizliği sayfamızı ziyaret ediniz

Peteklerin Temizlenmemesi Çalışmayı Engeller mi?

Her yıl düzenli bir şekilde kullanılan petekler, kullanıcılar tarafından ne yazıkki temizlenmiyor. Bu da bir süre sonra peteklerin yeteri kadar ısıyı yayamamasına neden oluyor. Bu nedenle de petekler gerekli çalışma potansiyelini gösteremeyerek ısının düşmesine neden oluyor. Fakat peteklerin düzenli bir şekilde temizliğinin yapılması, ısının her tarafa kolay bir şekilde iletilmesine yardımcı oluyor. Alanında uzman firmalar tarafından yapılan petek temizliği sayesinde artık peteklerin çalışma potansiyelinde herhangi bir sorun meydana gelmiyor. Böylece temizliği yapılan peteklerden olumlu sonuçlar alarak, bu petekleri istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Bu sayede firmalar tarafından alınan yardım sonucu peteklerin her tarafı normal bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Petek Arızası Sorunu İçin Dört Dörtlük Hizmet

Bir süre düzenli olarak kullanılan petekler olası bir durum söz konusu olduğunda çalışma verimini düşürüyor. Özellikle peteklerin su almaması ve düzenli bir şekilde temizliğinin yapılmaması çalışma sorununa neden olduğundan dolayı, insanlar yetkili firmalarla iletişime geçerek petek arızalarını gidermeye çalışıyorlar. Petek arızası sorununa karşı en ideal hizmeti sunan firmalar sayesinde artık petekler düzenli bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Böylece firmalar tarafından petek arızası için alınan önlemler sayesinde insanlar peteklerinin bozulması durumunda anında yetkili firma ile iletişime geçerek karşılaştıkları sorunun üstesinden gelebiliyorlar. Bu nedenle sizde karşılaştığınız petek arızasını gidermek için firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pendik Petek temizleme

Pendik Petek temizleme Pendik Petek temizleme, Kombi temizleme, tesisat temizliği, uygun fiyat en yakın

Tuzla Petek Temizleme

Tuzla Petek Temizleme Tuzla Petek temizleme, Kombi temizleme, tesisat temizliği, uygun fiyat en yakın

Kombi Petek Temizliği Eyüp Sultan

Kombi Petek Temizliği Eyüp SultanKombi Petek Temizliği Eyüp Sultan, Boğaziçi Tesisat En yakın petek temizliği

Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama

Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama, Kağıthanede Petek Temizleme Firması

Kombi Filtre Temizliği

Kombi Filtre Temizliği Kombi Filtre Temizliği Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kalorifer Peteği Temizleme Firması

Kalorifer Peteği Temizleme Firması Kalorifer Peteği Temizleme Firması Normal petek temizleme, ilaçlı petek temizliği.

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...