Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kamera ile Kanal Görüntüleme

Kamera ile Kanal Görüntüleme ülkemizde yer alan alt yapı sistemleri sürekli yenileniyor olsa da yanlış imalat yapılması, standartlardan farklı olarak alt yapı tesisatı döşenmesi, aşırı yağışların çok sık yaşanmasına bağlı alt yapının yetersiz kalması gibi olumsuz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Alt yapı sistemleri döşenirken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır Bu hususlar;

Atık su kanalları için doğru boru sistemlerinin kullanılması,

 • Alt yapı sistemlerinin hesabının korige boru çaplarının doğru seçilmesi vedoğru bir şekilde yapılması ve hesaplanan boru çaplarının kullanılması,
 • Boru bağlantılarının standartlara göre yapılması ve sızdırmazlık testi yapılması,
 • Yataklama ve kumlama işlemlerinin standartlara göre yapılması,
 • Alt yapı tesisatının döşeneceği bölge de yer alan diğer tesisatlara dikkat edilmesi,

Şeklindedir Bu hususlara dikkat edilmediğinde alt yapı tesisatlarında kırılmalar, çökmeler, eğimler meydana gelir. Alt yapı tesisatlarında oluşacak herhangi bir sorun tıkanıklık problemini de beraberinde getirecektir. Alt yapı sistemlerinin tıkanması, kanalda su birikmesi yaşam konforunuzu düşüren ve sağlık açısından risk oluşturan en temel etkendir. Bu nedenle alt yapı sistemlerinde oluşabilecek tıkanıklık, eğim veya atık suların sağlıklı bir şekilde akmasını önleyecek çatlak, kırılmalar çok hızlı bir şekilde onarılmalıdır.

Kanal İçi Görüntüleme

Alt yapı tesisatlarında meydana gelen tıkanıklıkları ve arızaları onarmak için eski usul olan tesisat boyunca kırma dökme yapmak yerine modern bir teknik olan anal içi kamera ile görüntüleme sistemi kullanabilirsiniz. Kanal görüntüleme işleminde alt yapı tesisatının içine kamera sarkıtılarak kanal içi görüntüleniyor.

Bu sayede alt yapı tesisatının hangi noktasında tıkanıklık veya sorun olduğunu görebiliyorsunuz. Kanal içi görüntüleme hizmetleri veren ve bu konu da tecrübeli olan firmamız İstanbul geneline kamera ile görüntüleme hizmetleri veriyor. Alt yapı tesisat çapı 100 cm, 150 cm ve daha büyük çaplarda kanal içini görüntüleyebilen kamera sistemleri ile sizlere hizmet veren firmamız standart kamera görüntüleme sistemi yanında yeni geliştirmiş olduğu elle itmeli kanal görüntüleme sistemi ile arızalı olan bölgeyi noktasal olarak tespit edebiliyorsunuz. Kanal içinde biriken ve alt kısma çöken tortu, kanal içinde tıkanıklara sebep olan taşlar ve diğer atıklar standart kamera görüntüleme sistemlerinin ilerlemesini engelleyebilmektedir. Elle itmeli kanal görüntüleme aracı tekerlekler sistemine sahip olduğu için bu engeller ile karşılaştığında itme gücü ile kolayca bu engelleri aşıyor ve arızalı olan noktayı noktasal olarak görebiliyorsunuz.

Standartlara göre imal edilmesi gereken alt yapı sistemlerinde 50 metre de bir baca sistemleri konulması gereklidir. Bu standartlara uygun olacak şekilde sahip olduğumuz kanal görüntüleme sistemleri de 50 metre uzunluğa sahiptir. 50 metre uzunluğundaki kanal görüntüleme kamerası ile tüm alt yapı tesisatını görüntüleyebilirsiniz. Alt yapı tesisatının her noktasını kamera ile görüntüleyebiliyor olmanız İstanbul genelinde yaşanacak tüm alt yapı sorunlarını profesyonel bir şekilde çözebileceğiniz anlamına geliyor. İstanbul geneline kamera ile alt yapı tesisatı görüntüleme hizmeti veren ve sahip olduğu tecrübe ile noktasal tespitleri çok kısa süre de yapan bir firma olarak alt yapı kanallarında sorunları kısa süre de çözüyoruz.

Pimaş İçi Görüntüleme

Alt yapı tesisatlarında kullanılan pimaşlar tıkandığında tıkanıklık olan noktanın tespit edilmesi en az zarar ile tıkanıklığın giderilmesi açısından çok önemlidir. Kamera ile pimaş içi görüntüleme ile arızalı böğe noktasal olarak tespit edileceği için minimum alan kırılarak tıkanıklık çözümlenmektedir. Eski usul sistemlerde tesisat boyunca kırılan alan yeniden yapılmak zorunda olduğu için ekstra onarım maliyetleri ile karşılaşıyorsunuz. Pimaş içi görüntüleme sistemi ile ekstra onarım maliyetlerinden kurtulduğunuz gibi tıkanıklık probleminden de kısa süre de kurtulmuş oluyorsunuz. İstanbul geneline kanal içi görüntüleme, pimaş içi görüntüleme hizmeti veren firmamı ile iletişime geçmeniz halinde ihtiyacınız olan görüntüleme hizmetlerini çok ekonomik fiyatlara alabilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...