Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kameralı Robotla Lavabo Açan Firma

Kameralı Robotla Lavabo Açan Firma Evinizde yer alan sıhhi tesisatlar içinde en fazla sorun yaşadığınız alan lavabolardır. Banyo lavaboları başta olmak üzere tüm lavabolar sık sık tıkanarak size problem oluştururlar. Farklı nedenlerden dolayı tıkanan lavaboların tıkanma sebeplerinin başında kıl, tüy gibi etkenler yer alıyor. Su ile temas ettikten sonra bir yumak haline gelen ve giderek büyüyen bu etkenler nedeni ile lavabolarınız tıkanabilir.

Eğer uzun süre lavabolarınızı temizlememişseniz tıkanıklık nedeni ile basınç farklı yönlere kayar ve giderde yer alan dirsekler zamanla yerlerinden çıkar. Bu tür durumlarda tıkanıklığı açmak için çözeltiler size fayda sağlamayacağı için yeniden bir gider tesisatı yaptırmak zorunda kalırsınız. Peki tıkanan veya tıkanmak üzere olan lavabolar nasıl açılmalıdır?

Tıkanmış lavaboyu açmak için tercih edeceğiniz en etkili yöntem tıkanıklık giderici kimyasallar kullanmaktır. Tıkanıklığı gideren kimyasallar derecesine göre asit özelliğine sahip olduğu için  tıkanıklığa sebep olan etkenlerin parçalanmasını sağlayarak tıkanıklığı ortadan kaldırır. Ayrıca lavabonun altında yer alan dirseklerde zamanla biriken atıkları temizlemek için periyodik olarak temizlemek etkili bir yöntemdir.

Temizlik işlemine rağmen tıkalı tesisat ile karşılaşıyorsanız yapmanız gereken profesyonel olarak bir tesisat firmasından destek almanız gerekiyor. Tesisatta tıkanıklık problemini aşmadığınızda hayatınız giderek konforsuz bir hale gelecektir. Tıkalı tesisatlar açılmadığı sürece problem olmaya devam edeceği gibi tıkanıklık seviyesi artacağı içinde daha büyük maliyetlere neden olacaktır. Bu nedenle yapılması gereken profesyonel bir tıkanıklık açma servisi ile iletişime geçmek ve tıkanıklık probleminden kurtulmak.

Kameralı Robotla Lavabo Tıkanıklığı Açma

Gelişen teknoloji kendisini tesisat alanında da göstermiş, tesisat tıkanıklıklarının kısa süre de profesyonel bir şekilde açılması için teknolojik yöntemler geliştirilmesini sağlamıştır. Tesisat kırmadan kameralı cihazla lavabo tıkanıklığı açma yöntemi sayesinde hem evinizde zemin veya yüzey kırmak zorunda kalmıyor hem de ekonomik bir bütçe ile tesisat onarımı yapabiliyorsunuz. İstanbul geneline hizmet veren bir tesisat firması olarak lavabo giderini kameralı makineyle açma hizmetini sizlere sunuyoruz. Bu yöntem ile tıkanıklığın olduğu yeri noktasal olarak tespit ediyor, tıkanıklığa neden olan etkenleri görüntüleyebiliyor ve tıkanıklık seviyesini belirleyebiliyoruz. Evinizde tıkanıklık meydana geldiğinde, tıkanıklığı açmak için kameralı robotla lavabo borusu açan tesisat firması ihtiyaçlarınızda yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Bizimle iletişime geçtiğinizde evinizde bulunan giderlerden hangisinin tıkandığını belirtmeniz gerekiyor. Belirttiğiniz tıkanıklık problemine göre evinize gelen ekiplerimiz tesisat türüne göre cihaz ve ekipman kullanacak ve tıkanıklığı gidereceklerdir. Robot kullanarak tıkanıkları açan firmamız garantili olarak bu hizmeti verdiği için içiniz rahat bir şekilde tesisatlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Robot cihaz ile tıkanıklık açma zararlı mıdır, sorusu aklınıza gelebilir. Ancak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamı sadece tıkanıklığa neden olan etkenlerin bertaraf edilmesine yönelik olup tesisatlarınız için herhangi bir zarar oluşturmadığı için gönlünüz rahat bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mutfak lavabolarında genel olarak biriken yağ kalıpları nedeni ile tıkanıklık meydana gelir. Bu durumda yapmanız gereken ilk şey bizimle iletişime geçmek ve tıkanıklık açılması konusunda teknik destek almaktır. Mutfak lavabolarından aşırı kalıplaşmış yap tabakalarını kimyasal kullanarak kısa süre de çözen, tesisatlarınıza zarar gelmesini önleyen ekibimiz sayesinde mutfağınızı daha verimli bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Profesyonel ekibimiz kamera ile görüntüleme yaparak yıkama gerekli olup olmadığına karar vererek tesisatlardaki tıkanıklığı en kolay şekilde açmak için izleme yapıyorlar. Lavabo tesisatlarında oluşan tıkanıkların açılması için kameralı lavabo borusu açan firmamız ile iletişime geçebilir ve profesyonel hizmetleri ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...