Kameralı Sistemle Banyoda Su Sızıntısı Bulan Tesisatçı

Banyoda su sızıntısı bulma özellikle apartman hayatını sıkıntıya sokan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Banyoda su sızıntısı bulma işlemi ne yazık ki kendi evlerine arar veren insanlar barındırdığı gibi apartman hayatında başkasının evine zarar veren durumlar da barındırmaktadır. Özellikle su kaçağı ve su sızıntısı işlemleri pis su giderinden kaynaklı olduğu durumlarda aşağı kata sızıntı şeklinde hijyenik olmayan durumlara da yol açabilmektedir.

Banyo su kaçağı bulma, gözle görünür bir işlemdir. Bazı durumlarda su gizli bir şekilde ilerleyebilir. Bununla birlikte su faturası çok gelmesi durumunda ya da sürekli olarak saatin dönmesi durumundan anlaşılır bir sorun olarak karşımıza çıkabilmektedir. Su yürümesi ve su kaçağı binaların kolonlarını, temellerini çürütebilen, elektrik kaçaklarına ve çarpmalarına meydan verebilen kötü bir durumdur. Fark edildiği zaman yürümesine izin verilmemeli ve anında durdurulması gerekmektedir.

Banyoda oluşan su kaçak durumu alt kata sızıntı yaptığı zaman komşular arası çatışmayı da beraberinde getirmektedir. Çünkü su kaçağı durumunu kimse üstlenmek istemez ve tamir ettirme işlemine yanaşmayabilir. Banyodaki su kaçağını bulma bireysel daire başına düşen bir sorun değil apartman yönetimi olarak önlem alınması gereken durumdur. Dairede çıktıysa, daire sahiplerinin bu durumu üstlenmesi, apartmanın ana gider hattında sıkıntılı bir kaçak var ise apartman yönetiminin sıkıntıyı üstlenmesi gerekmektedir.

Kamerayla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Firma

Banyoda su sızıntısı var ise, anında yapılması gereken durum bir tesisatçı çağırmak olmalıdır. Günümüzde iki türlü çalışma prensibi edinmiş tesisatçı bulunmaktadır. Bunlardan ilki, kırıp dökme geleneğini sürdüren ve el yordamı ile su sızıntısının yerinin tespit edilmesini saplayan tesisat ustalarıdır. Diğeri ise, kameralı sistemin getirmiş olduğu yenilikleri takip eden e teknolojik gelişmelerden yararlanan tesisat ustalarıdır. Firmamızın tesisat ustaları kameralı sistem ile su kaçağını bulma yolunu benimsemiş ustalardır.

Bu sayede kırma dökme, eve zarar verme ya da binanın su hattına yanlış yer tespiti yapma duruma hiçbir şekilde bulaşmadan direkt olarak kameralı sistem sayesinde ve termal kameralar yönetmeleri ile su kaçaklarının yerlerini tespit etmektedir. Su sızıntısı bulma cihazları, banyoları giderlerinde, fayans aralarında, atık su giderlerinin ve kalorifer boru hattının geçtiği her yerde kolay bir şekilde arama yaparak, sorunun yerini nokta atışı ile tespit eder. Bu durum da ekstra eve herhangi bir zarar verilmesinin önüne geçmiş olmaktadır. Çözüm odaklı bir işlem sunma özelliği ile birlikte bina içlerinde son derece hassas ve yüzde yüz doğruluk payı ile hizmetlerini sunmaktadır. Kaçak bulan robot cihazlar kullanımı ile su kaçağı nerede olursa olsun bulunur. Su kaçak bulan robot cihazları hem tesisat ustalarının işini kolaylaştırmış hem de iş çıkacak düşüncesi ile su kaçağına göz yuman ev sahiplerinin sayısını azaltacaktır.

Kolaylık ve pratiklik yaşam alanlarımızda daha konforlu yaşamamızı sağlayacaktır. Banyoda kamerayla su kaçağı bulma işlemi, firmamız bünyesinde çalışan tesisat ustaları ile daha kolay hale getirilebilir. Bunun için tek yapmanız gereken evinizde ya da iş yerinizde bir su kaçağı şüphesi yaşadığınız zaman direkt olarak firmamızı aramanız ve bununla birlikte randevu almanız olmalıdır.

Banyo Tıkanıklıklarını Açmada Kameralı Cihaz özelliği

Banyo borusu tıkanıklıkları yaşamımıza kameralı cihazları dahil etmiştir. Bu cihazların belirli özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kaçak anında tespit edilmekte ve çözümüne de anında ulaşılmaktadır. Aşağıda bu cihazın özelliklerini görebilmeniz mümkündür.

 • Kamera ile tıkanıklıkların açılması işleminde, kameralı görüntülü sistem uygulanır. Gider borularında çatlak olup olmadığı bu yöntem ile tespit edilir.
 • Kameralı aparatın kablosu oldukça uzun olduğu için bütün tesisat sistemi gözden geçirilebilmektedir.
 • Atık su gider borusu, duvardan termal kamera yardımı ile sıcak su tesisat sistemi gibi birçok makine ve aparat sayesinde her türlü su kaçağı tespit edilmektedir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Köy Evlerinde Isıtma Sistemleri

Köy Evlerinde Isıtma SistemleriŞehirde yaşayan pek çok kişinin hayallerinden birisi de köy evlerinde yaşamaktır. Şehrin

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.