Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Avcılar

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Avcılar su tesisatlarında meydana gelen su kaçağı sorunlarının tespit edilmesi için problemin olduğu yerin kırılması gerekirdi. Ancak günümüz teknolojisinde kırmaya gerek kalmadan su kaçağı problemlerinden hızlıca kurtulabilirsiniz.

Kırmadan su kaçağı servisi Avcılar firmamız su kaçağı ile ilgili problemlerin yerini noktasal olarak tespit eder. 
Zamanla gelişen teknoloji sayesinde su kaçağı problemleri çok daha kolay bir şekilde ve kırmadan bulunabilir.

Hemen Ara : 0532 359 0212

Farklı tesisat alanlarındaki su kaçaklarının hızlı ve güvenilir bir şekilde tespit edilebilmesi için ekiplerimiz farklı teknolojik cihazlar kullanır. Uzman ekiplerimizin kullanmış olduğu teknolojik cihazlar sayesinde arızanın yerinin noktasal olarak bulunması mümkündür. Su kaçağı tadilatlarında ise küçük bir alan kırılarak arızanın onarım işlemi yapılır.


Avcılar Su Kaçak Tespiti


Farklı zeminlerde ve duvarlarda su kaçağı olması durumunda bu kaçakların kırmadan tespit edilmesi sağlanabilir. Kırmadan su kaçağı servisi Avcılar firması çeşitli kameralar sayesinde boru içini görüntüleyerek kaçak durumlarının tespitini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir.

Bu kameralar tesisattaki çatlak ya da delik alanları hızlıca tespit eder. Bunun yanında yine su kaçağı tespitinde kullanılan termal kameralar su kaçağı olan bölgeleri farklı renklerde göstererek kaçakların tespit edilmesine yardımcı olur.

Su kaçağı durumlarında kameralar yanında akustik dinleme cihazları da kullanılır. Su kaçağı tespitinde kullandığımız akustik cihazlarımız ile borulardan akan su sesini dinleriz. Bu şekilde kaçak meydana gelen bölgeyi fark etmek oldukça kolay olur.

Akustik dinleme cihazı yanında su kaçağı tespitlerinde en çok kullanılan cihazlardan biri de nemölçer cihazlardır. Nemölçer cihazlar hassas olmalarının yanında küçük cihazlardır. Kaçakların noktasal bir şekilde tespit edilmesine yardımcı olurlar.


Avcılar Su Tesisatçısı Kameralı


Eski dönemlerde binalardaki su kaçaklarının tespit edilmesinde kaçak olduğundan şüphelenilen bölge kırılırdı. Teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesi ile birlikte su kaçaklarını kırmadan tespit etmek mümkündür. Termal kameralar su kaçaklarının tespit edilmesinde en çok kullanılan cihazlardan biridir. Bu kameralar kızılötesi teknolojisi yardımı ile çalışır. Avcılar kırmadan su kaçağı servisi

Avcılar firmamız bu teknoloji sayesinde sızıntı durumlarını kısa sürede tespit edebilir.
Bir diğer kamera sistemi ise boru görüntüleme kamerasıdır. Bu kameralar boru içerisinde ilerler ve kaçakların hızlı bir şekilde tespit edilmesine yardımcı olur. Ekiplerimiz bu kamera sayesinde borulardaki çatlak ve delikleri rahat bir şekilde tespit edebilir. Bunun yanında hasar boyutunu görmek de mümkündür.


Avcılar Su Kaçağı Bulan Firmalar


Su kaçağından şüphelenmeniz durumunda alanında uzman ve deneyimli firmalar ile çalışmanız sorundan kısa sürede kurtulmanız açısından son derece önemlidir. Kırmadan su kaçağı servisi Avcılar firmaları su kaçaklarının kısa sürede tespit edilmesini sağlar. 
Firmamız su kaçağını tespit ettikten sonra sorunun giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Alanında uzman ekiplerimiz kullanmış olduğu tüm teknolojik cihazlar ile su kaçağı sorunlarını çok kısa sürede tespit eder. Müşterilerimize verdiğimiz değer doğrultusunda çalışmalarımızı her zaman titiz bir çerçevede yürütürüz.

Avcılar Su Arıza Servisi


Su kaçağından şüphelenmeniz durumunda kırmadan su kaçağı servisi Avcılar firmamız ile iletişime geçerek sorunun yerinin hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlayabilirsiniz. Arızayı noktasal bir şekilde tespit eden ekiplerimiz arızanın onarılması adına çok küçük bir yerde çalışmalarını sürdürür. 

Su kaçağından şüphelenmeniz durumunda ekiplerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelir ve sorunun tespiti ile alakalı çalışmalar yapar. Su kaçağının nerede olduğunun tespit edilmesinin ardından sorunun bulunduğu yere bağlı olarak arızanın onarım işlemine geçeriz. 

Hizmet Bölgelerimiz 

1. Avcılar Merkez Mahallesi

2. Ambarlı Mahallesi

3. Cihangir Mahallesi

4. Gümüşpala Mahallesi

5. Denizköşkler Mahallesi

6. Üniversite Mahallesi

7. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi

8. Firuzköy Mahallesi

9. Tahtakale Mahallesi

10. Yeşilkent Mahallesi

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Van Su Kaçak Tespiti – Kameralı Cihazla

Van Su Kaçak Tespiti – Kameralı Cihazla Su kaçağı sorunları evlerde meydana gelen en büyük tesisat

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Sarıyer

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti SarıyerKırmadan Su Kaçağı Tespiti Sarıyer su kaçağı günümüzün en önemli problemleri

Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler

Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler   Boğaizçi Tesisat™ Bahçelievler Kırmadan

Başakşehir Kameralı Gider Açma Servisi 

Başakşehir Kameralı Gider Açma Servisi  Boğaizçi Tesisat  Başakşehir'de Kırmadan Kameralı

Bahçelievler Kameralı Gider Açma Servisi 

Bahçelievler Kameralı Gider Açma Servisi  Boğaizçi Tesisat™ Bahçelievler'de Kırmadan Kameralı

Küçükçekmece Kameralı Gider Açma Servisi 

Küçükçekmece Kameralı Gider Açma Servisi  Boğaizçi Tesisat™ Küçükçekmece 'de Kırmadan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • ariston kombi filtresi ariston kombi filtresi nerede ariston kombi filtre temizliği Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta ferroli kombi filtre temizleme Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme kombi baca filtresi temizleme kombi bakımı kombi bakımı filtre temizliği Kombi Bar Düşmesi kombi filtre bakımı kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.