Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü kameralı yöntemlerle garantili yapmaktayız. Kameralı su kaçak yöntemi nedir? Nasıl Yapılır?

Su yapısı gereği en ufak sızıntılardan bile akabilmekte ve çok farklı yerlerden ortaya çıkabilmektedir. Şüphesiz ki ev içerisinde en büyük sorunlara yol açabilecek tesisat problemlerinin başından su kaçakları gelmektedir.

Su kaçakları hem tespit hem de tadilat aşamasında büyük problemlere yol açabilmektedir.

Su beton ve ahşap yapıların en büyük düşmanı olarak evlere ciddi zarar verebilmektedir.

İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü

Gelişen teknoloji ile beraber bir çok alanda büyük yenilikler meydana gelmiştir. Su kaçağı tespiti alanında yapılan çalışmalar sonucunda oluşturulan kameralı su tesisat kaçak kontrol cihazı ile eski yöntemlerden kurtuluş gerçekleşmiştir.

Geleneksel yöntemlerde su kaçağı bulmak için suyun yüzeye çıktığı noktaya yakın yerdeki tesisatın olduğu yerden başlayarak kaçak bulunana kadar evin içi komple yıkılmaktaydı.

Bu da hem maddi hem de manevi olarak ciddi zararlara vermekteydi.Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı Bulma Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü Nasıl Yapılır?

Kameralı su tesisat kaçak kontrol cihazı birden fazla yardımcı ekipmanı ile beraber kullanılmaktadır.

Boğaziçi tesisat olarak son teknoloji cihazımız ile uzman ekibimiz ev yada iş yerinize gelerek su kaçağının bulunduğu bölgede özel cihazla ile dinleme yaparak kaçağın yada tıkanıklığın yerini bulmakta ve tesisatın uygun bir yerinden kamera ile izleme yapmaktadır.

Kameralı kaçak tespit cihazı ile tesisat içerisinde dolaşarak kaçağın yada tıkanıklığın bulunduğu yer kolay bir şekilde tespit edilmektedir.

Bu cihaz ile lavabo yada su borularına kaçan değerli eşyalarında tespiti ve kurtarımı yapılabilmektedir.

Boğaziçi tesisat olarak  İstanbul kameralı su tesisat kaçak kontrol konusunda çalışan ekibimiz gerekli eğitimleri almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Kaçak Tespiti Sonrasında Tadilat Nasıl Yapılır?

Su kaçaklarının tadilatı konusunda en önemli adım kaçağın yerinin tespit edilmesidir. İstanbul kameralı su tesisat kaçak kontrol alanında hizmet veren boğaziçi tesisat ile kaçakların yeri kolayca tespit edilmektedir.

Boğaziçi tesisat olarak öncelikli amacımız tıkanıklık yada kaçakları doğru tespit ettikten sonra mümkün olduğunca az yer açarak kaçağı tamir etmektir.

Su kaçağı tadilatında önemli olan kaçağın hemen tespit edilmesidir. Su akışkan bir yapıya sahip olduğu için zaman geçtikçe daha büyük sorunlara yol açabilmekte ve yapıya zarar verebilmektedir. Kaçak tespit edildikten sonra alanında uzman ekibimiz en hızlı şekilde kaçağın tamiratını yapmaktadır.

Ekibimiz kaçak ile beraber suyun meydana getirdiği diğer tahrifatları da tamir ederek ev yada işyerinizi ilk gün ki sağlamlığına getirmektedir.

Kameralı Su kaçağı Tespiti İle Tıkanıklık Açma

Tesisatta meydana gelen tıkanıklıklar su kaçakları kadar can sıkıcı olmaktadır. Uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazımız ile tesisatınızda meydana gelen tıkanıklıkların yerini hızlı bir şekilde tespit etmekteyiz.

Kameralı cihazımız özelliği itibari ile tıkanıklığın yerini hızlı bir şekilde tespit edebilmektedir. Belirli bir boyutta olan tıkanıklıkları kameralı kaçak tespit cihazı kendisi açabilmektedir.

Cihazın açamayacağı büyüklükteki tıkanıklıklar ise yeri tespit edildiği için daha kolay bir şekilde az masraf ile açılabilmektedir. Geleneksel yöntemlerde tıkanıklıklar tesisata bir demir yada başka bir alet sokularak vurma yapma suretiyle açılmaktaydı. Bu da tesisatta daha büyük sorunlara yol açabilmekteydi.

Su Kaçak Tespit Maliyeti

Boğaziçi Tesisat olarak öncelikli amacımız her zaman en uygun fiyat ve kaliteli hizmettir. Su kaçağı konusunda ekibimiz hizmet bölgemiz dahilinde gelen çağırıları hızlı bir şekilde değerlendirmektedir.

Uzman ekibimiz öncelikle kaçağın tespiti konusunda çalışmasını yaparak mümkün olduğunca en uygun maliyetle sizlere fiyat bildirimi yapmaktadır. Maliyetin onaylanmasının ardından kaçağın tespiti ve tamiratı konusunda çalışmalara başlanılmaktadır.

Boğaziçi tesisat olarak yapmış olduğumuz tüm iş ve işlemlerde garanti verilmektedir. aynı sorunun tekrar olması durumunda ikinci işlemlerde sizlerden bir ücret talep edilmemektedir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı BulmaSu kaçağı tespiti yaparken eskiden birçok alanın kazılması, kırılması ve

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • ariston kombi filtresi ariston kombi filtresi nerede ariston kombi filtre temizliği Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta ferroli kombi filtre temizleme Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme kombi baca filtresi temizleme kombi bakımı kombi bakımı filtre temizliği Kombi Bar Düşmesi kombi filtre bakımı kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.