Boğaziçi Tesisat - İstanbul'un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kameralı Su Tesisatçısı Bulma

Kameralı su tesisatçısının görev tanımı, kamera yardımı ile su tesisatı işini bulmaktır. Bu sayede su tesisatçılarının sızıntının nereden geldiği ile kaynaklı olarak kırmadan ve dökmeden kamera ve sistemsel veri araçları kullanılarak profesyonel bir şekilde düzenlenmesi sağlanmaktadır. Günümüzde tesisat borularının görüntülü bir şekilde cihaz yardımı ile kontrol edilerek düzenlenme işlemi yapılmaktadır. Bu işlemi de ancak kamera sahibi olan tesisatçılar yapabilmektedir.

Bu işlem için bir dijital kamera sahibi olmak yeterli değildir aynı zamanda işlemsel verileri de okumayı bilmek gerekir. Bu da yetenek işidir. İşin ehli ve profesyonel bir uzmandan yardım almak istiyor ve yaşam alanlarınıza zarar verilmeden tesisat su kaçaklarının bulunmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken durum firmamız tarafından size gönderilen kameralı su tesisatçısı ile çalışmaktır.

Çünkü banyo zemininde oluşan su kaçakları ancak bu cihazlar ile fayanslar kırılmadan onarılır. Su kaçağı tespit edildiği yerlerin fayans veya karoları özenle sökülür, düzenleme yapıldıktan hemen sonra da aslına uygun bir şekilde monte edilir. Bu sayede de oldukça özenli ve özverili çalışmalar gerçekleştirilmektedir. 

Suyun çatlaktan sızması ve ilerlemesi aşırı hızlı şekilde olur. Bu nedenle duruma zamanında müdahale olası büyük problemlerin önüne geçilmesine zemin hazırlamaktadır. Zamanında müdahale edilmeyen bir yanlış kullanımdan kaynaklı su sızıntıları oldukça büyük sorunları da beraberinde getirmektedir.

Oldukça büyük kayıpların yaşanmaması adına sizlerin de firmamız ile iletişime geçmesini tavsiye ederiz. Bu sayede ilgisi orunla alakalı olarak anında randevu sistemimize eklenir ve belirtilen gün ve saatte yaşam alanlarınıza gelerek sizlere sorun çözümüne yönelik yardımcı olmaya çalışırız. Su kaçaklarına zamanında müdahale etmek amacı ile sizler de firmamızı her zaman arayabilirsiniz. 7/24 iletişim numaralarımızdan randevu almak için irtibata geçiniz. 

Kameralı Alet Yardımı ile Su Sızıntı Tespiti Yapan Firmalar

Günümüz teknolojilerinin kullanılmaya başlaması her açıdan eski yöntemleri geride bırakmaya yetmiştir. Bu sayede de oldukça etkili ve çözümsel sonuçlar ortaya çıkaracak teknolojik gelişmelerden her alanda yararlanılmaya başlanmıştır. Bu kapsamda tesisat alanında da bu teknolojik gelişmelerden yararlanılmaya çalışıldığı görülebilmektedir. Kamerayla çalışan su tesisat ustaları tercihinde bulunulması tesisat sorunlarında maddi kayıpların yaşanmasını engelleyecektir.

Bu ustalar su tespiti yaparken kameralı su kaçak cihazı ile çalışır. Eski usul yöntemler artık kullanılmamaktadır. Bu durumdan da en çok memnun olan kişi evini kırıp döktürmeyen müşteri olmuştur. Bu sayede bir su hasarı yüzünden başka başka sorunlara da yol açılmadan sadece ilgili konuyla alakalı olarak çözüm süreci başlatılır. Kameralı su tesisatçısı, su kaçak tespitinde ve bu tespitin onarılması konusundaki profesyonel deneyimlerini ve işi ile ilgili teknolojik bilgilerini boruların onarılma işlemleri ve tespit işlemleri sırasında da göstermektedir.

Teknolojik veri okuma sayesinde su sızıntısının yeri tespit edilirken nokta atışı yapılmakta sadece ilgili alana ulaşmak için kesme ve çıkarma işlemleri yapılmaktadır. Bu sayede diğer borulara zarar verilmesi ya da yanlış yerin duvarının kırılıp, fayansının sökülmesi durumu olmaz. Temiz bir iş temiz bir işçilik çıkarılmasını sağlar. 

Termal Kamerayla Su Kaçağı Tespiti

İstanbul tesisat işlemleri olarak İstanbul’ un her yerinde özenle çalıştığımız iş tanımının arasında termal kamerayla su kaçağı tespiti yapmak da vardır. Bu işlemler sıcak su kanalları ile ilgili sorunların çözümüne yönelik işlemleri barındırmaktadır. Sizler de evinizde su sızıntısı ya da sıcak su kaçağı şüphesi taşıyorsanız en kısa sürede firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Bu sayede sıcak su kanallarına özel olarak ayrı bir makine olan termal kamerayla su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Su kaçağı tespitinin ardından anında onarım işlemi başlar. Kısa sürede yani aynı gün dahilinde tespit işlemleri biter ve onarım işlemlerinin çözümü sunulur. Ardından tadilata gerek bırakmadan su kaçağını tespit etme işleminin sonuna gelinir ve açılan ya da kırılan bir malzeme var ise, bunun onarımı yapılır. eski haline getirilir. Sizler de yenilikçi arayışlar içindeyseniz kameralı su tesisatçı çağırmalısınız. 

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

Köy Evlerinde Isıtma Sistemleri

Köy Evlerinde Isıtma SistemleriŞehirde yaşayan pek çok kişinin hayallerinden birisi de köy evlerinde yaşamaktır. Şehrin

Antalya Tadilat Mutfak Banyo Yenileme Fiyatları

Antalya Tadilat Mutfak Banyo Yenileme Fiyatları10 yılı aşkın süredir İstanbul’da hizmet veren firmamız yoğun talep

Plastik Su Borusu Neden Patlar?

Plastik Su Borusu Neden Patlar?Plastik su borusu evlere suyun ulaşmasını sağlayan sisteme denir. Bu su boruları

Pimaş Açma Fiyatları

Pimaş Açma FiyatlarıBorularda veya tesisatlarda oluşan tıkanıklıkları açmak için pimaş açma

Klozet İç Takım Montajı

Klozet İç Takım MontajıKlozete ait iç aksamlarının montajı ustalık isteyen bir klozet iç takım montajı

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul'un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212