Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kameralı Tıkalı Lavabo Açan Firma Bulma

Kameralı Tıkalı Lavabo Açan Firma

Kameralı Tıkalı Lavabo Açan Firma Bulma, Lavabo tıkanıklıkları ne yazık ki oldukça büyük bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Sürekli tıkanan ve hiç kaliteli kullanıma izin vermeyen lavabo giderleri için kesin çözüm firmamız ile sizlerle buluşuyor.

Lavabo açıcı robot yardımı ile sağlamış olduğumuz hizmetler kategorisinde son derece emin ellerde lavabo tıkanıklıklarına çözümler sunmaktayız. Bunu yaparken lavabo açmaya yarayan alet yardımı ile yaşam alanlarınızda sorun olarak karşınıza çıkan lavabo tıkanıklıklarını yok etmekteyiz. 

Lavabo tıkanıklıklarında Kamera Sistemi

Tıkanan lavaboları açmak için kullanılan makineler, tesisat sisteminde sorun olan durumları ortadan kaldırmak için vardır. Lavabodan su gitmiyor cümlesi hemen hemen herkesin şikayetidir. İşte bu makine yardımı ile bu şikayetler ortadan kalkacaktır. Hepimizin bildiği üzere özellikle mutfak lavaboları en çok tıkanan lavabolar arasındadır.

Bunun nedeni ise, sürekli olarak yiyecek kalıntılarının dökülmesidir. Özellikle gider süzgeci bulunmayan ve ağız kısmı oldukça geniş olan evye içlerinde ne yazık ki bu durum daha sık karşılaşılan sorunlar arasında yer almaktadır. Bu durumda sık yapılan hatalardan biri marketlerde satılan ve piyasada birçok çeşidini bulabileceğimiz hem sıvı hem de toz şeklinde bulunan lavabo açıcı kimyasalları kullanmaktır. Bu kimyasallar geçici çözüm sağlamaktadır. Yalnız oldukça tehlikelidir.

Çünkü bu kimyasallar döküldüğü andan itibaren bir kısmı havaya karışmaktadır. Solunum problemleri ve el ile temas ettiği zaman deri problemlerine neden olabilmektedir. Bunun dışında ise sürekli olarak kullanım halinde gider borusunda çatlaklara neden olur. Bu çatlakların fark edilmemesi ile sızıntılar boşlar temiz su tesisatına zarar verecek işlemler ortaya çıkabilir.

Görüldüğü üzere oldukça tehlikeli kullanım durumudur. Sık sık kimyasal kullanma ihtiyacı hissediyorsanız ortada sorun var demektir. Ya evyenizin tipinde ya lavaboyu kullanış biçiminizde ya da tesisat sisteminde bir problem olduğu aşikardır. Burada hemen bir sorun tespiti yapmanız ve sonucuna göre de anında problemin çözümüne odaklı olarak harekete geçmeniz gerekmektedir. 

Robotla lavabo açan firma çağırma işlemi soruna kesin bir çözüm bulmak olabilir. Lavabodan su akmamasının nedeni olarak evye içerisinde biriken ve boru giderini tıkayan katılaşmalar görülmektedir. Sadece mutfak için düşünmemeliyiz. Banyodaki lavabo tıkanma nedenleri ise, saç, kıl ve tüy benzeri ince, giderden geçebilecek ancak kanalizasyon çıkışına kadar ulaşamadan boruda tıkanıklığa neden olacak oluşumlardır.

Özellikle evcil tüylü hayvan beslenen evlerde daha çok tıkanıklık söz konusu olmaktadır. Kedi ve köpeklerin lavabo içlerinde yıkanması banyo ve tuvalet lavabo giderlerinin anında tıkanmasına neden olabilmektedir. Makineyle lavaboyu açan tesisatçılar sayesinde lavabo giderleri düzgün kullanım ile birlikte uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak çalışır. Bunun için bir kez bu işlemi yaptırmanız yeterli olacaktır. Lavaboyu açmak için kullanılan cihazlar kullanım sırasında belirli adımlar ile çalışmaktadır.

Bu prensipte ilk olarak tıkanıklığın nedeni tespit edilir. Tespite bağlı lavabo açma işlemi uygulanır. Sonrasında makinenin aparatının yardımı ile gider borusuna giriş yapılır. Kalıntı kalıp kalmadığı kontrol edilir. Varsa sorunlu bölge onarılır. Kamera ile düzgün ve çalışır bir lavabo görüntüsü aldıktan sonra işlem bitirilir.

Makineyle lavabo açan tesisatçı arayışı içindeyseniz firmamızdan yararlanmanız mümkündür. Kamera kullanarak lavabo temizliği yapmak belirli bir maliyeti olan işlemdir. Lavabo borusu temizleme işlemi sırasında firmamızdan yararlandığınız takdirde en makul ücretlendirme ile sizlere yardımcı olunacaktır.

Tıkalı lavabo temizliği işlemi için en uygun ücretlerden yararlanmak ve elektrikli makineyle lavabo gideri açan tesisatçı hizmetimizden yararlanmak için en kısa sürede iletişime geçmenizi bekleriz. Bu sayede tıkalı lavabo ve giderlerin açılması garantilenmiş olur.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...