Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kamerayla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespitinde kameralı çözümler, evinizin harabeye dönmesini önlemektedir. Eski su kaçağı tespit işlemlerinde tesisatın üst kısmındaki fayanslar kırılıyordu. Bu nedenle eski yöntemlerde ev sahibi inşaat masrafı ile uğraşıyordu. Kameralı su kaçağı tespiti, kaçak bulma konusunda devrim niteliğinde seçeneklerdir. Bu cihazlar, tesisatın en uç noktasına kadar gidebiliyor. Kameralı olan cihaz, tıkanmış veya kaçak olan nokta tespit ediliyor. Kaçak nokta tespit edildikten sonra sadece o nokta kazıldığı için ev sahibi inşaat masrafı ile karşılaşmıyor.

Kameralı cihazla yapılan tespit işlemlerinde, tesisatın en alt noktasına kadar uzayan özel kameralı cihaz, bütün kaçakları kolaylıkla tespit edebilmektedir. Kamerayla su kaçağı tespiti, pratik, etkili ve aynı zamanda profesyonel bir işlemdir.

Profesyonel Yöntemleri Tercih Edin

Deneyimli elemanlarla kameralı kaçak tespit işlemi sunan firmamız, kombi temizliği, petek temizliği, tesisat tamiri, banyo ve mutfak gideri açma hizmeti gibi konularda çözüm üretiyor. Pratik, etkili ve aynı zamanda kullanım kalitesine sahip bu özel cihazlar, kısa sürede tamir imkanı sunuyor. Cihaz kullanımı konusunda deneyimli personelimiz, 7/24 müşteri çözümleri sunuyor.

Teknik açıdan aradığınız bütün etkili özelliklere sahip olan bu cihazlar, bu sektörde büyük kolaylık getirdi. Randevulu bir şekilde çalışan servis ekiplerimiz, sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hareket etmektedir. Müşteri hizmetlerimizi aradığınızda, cihaz arıza bilgisi, iletişim bilgisi ve adres bilgisi gibi bilgileri tam ve doğru bir şekilde vermelisiniz. Bu bilgilerin doğru bir şekilde verilmemesi durumunda zaman kaybı meydana gelebilir.kamerayla su kaçağı tespiti nasıl yapılır

Servisimiz Zamana Karşı Yarışıyor

Ekiplerimiz söz verdikleri saatten önce telefon açmaktadır. Acil bir işiniz çıkarsa yeni bir randevu saati belirlenebilir. Kameralı cihazlarla kaçak ve tıkanıklık tespit işlemini gerçekleştiren personelimiz, kısa sürede tesisatı kullanıma açmaktadır. Hayatımızı olumsuz etkileyen tıkanıklık ve kaçaklar, profesyonel servis hizmeti ile kısa sürede çözülmektedir.

Amatör yöntemler, tesisatınıza zarar verebilir. Bunun yanı sıra arızanın daha da büyümesinde etkili rol oynayabilir. Bu durumla karşılaşmamak için işi bilene bırakmalısınız. ‘işi ehline ver’ sözü, her yerde olduğu gibi, kaçak tespit işlemlerinde de geçerlidir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...