Tıkla AraWhatsApp

Kamerayla Su Sızıntısını Bulan Firma

Kamerayla Su Sızıntısını Bulan Firma

Su sızıntıları, en zorlu tesisat sorunlarından biridir. Üstelik binalarda yaşanan su sızıntıları, yalnızca tesisatında problem olan daireyi değil, yan ve alt daireleri de ilgilendirir. Hatta siz evinizde bir su sızıntısı olduğundan haberdar bile değilken alt kat komşunuz sizden su sızdığına dair şikâyet edebilir. Ayrıca küf, sarı lekeler, kirli derz dolguları ve böceklenme de su sızıntısının en büyük delillerindendir. Alt kata inen su sızıntısı ile birlikte buna çözüm arasanız da aslında suyun nereden sızdığını tam olarak fark edemeyebilirsiniz. Bu tarz durumlarda endişelenmek yerine hemen bizleri arayın. Bizler kamera ile su sızıntısı tespiti yapan tesisatçı firma olarak sizlere en yakın ekibimizi yönlendiririz.

Duvarlardaki Rutubet Su Kaçağına İşaret midir

Garantili Hizmet

İster kirli, ister temiz su tesisatındaki su kaçakları olsun firmamız üstün teknolojik aletleri sayesinde sorunu kısa sürede bulur. Üstelik sorunu bulmakla kalmaz, garantili çözüm önerisi de sunar. Hem daireniz, hem de binanız kameralı hassas cihazlarımız ile dikkatle taranır ve sorunun kaynağına inilir. Su sızıntı tespiti yapan firmalar arasında ilk sırada yer alan firmamız, her daim çözüm odaklı bir hizmet sunar. Eğer hizmetimiz sonrasında aşağıya sızan su kesilmemiş ise hemen bizimle yeniden irtibat kurun. Verdiğimiz garantinin arkasında durur ve hizmetimizi tekrarlarız.

Teknolojiyi Ayağınıza Getiriyoruz

Eğer su sızıntılarını dikkate almazsanız büyür ve oldukça büyük maddi zarara uğramanıza neden olur. Bu nedenle su sızıntısına belirti veren her detayı kontrol etmeli ve bizimle iletişime geçmelisiniz. Bizler su sızıntısını bulan kameralar sayesinde, evinizdeki hiçbir noktaya zarar vermeden sorunun tespit ederiz. Yani su sızıntılarının tespit edilmesi için her tarafı kırıp dökerek yapılan çalışmalar tarih oldu. Üstelik su sızıntısını bulan kameralar da kendi aralarında farklı çeşitlere ayrılmakta. Örneğin su sızıntısını bulan termal kameralar sıcak su sızıntıları için kullanılırken, kirli su sızıntıları için de pis su kamerası kullanılmakta. Su sızıntısı işyerlerinizde de meydana gelebilir. Hem normal, hem de termal su kamerası sistemlerimiz günün her saati hizmetinizde…

su kaçağı bulma

Noktasal Tespit Hizmeti Sunuyoruz

Kullanmış olduğumuz teknoloji, su sızıntıları için tasarlanan son teknolojidir. Üstelik bu su kaçak cihazı ve kameralarının bedeli yüksek olduğu için her firmada bulunmamaktadır. Dolayısıyla her firma su sızıntısını gidermek ve tespit etmek için kendi ilkel yöntemlerini kullanabilir. Bu da sizi tadilat masrafına da sokacaktır. Oysa bizler 3 metre derinliğe kadar su sızıntı tespiti yapabiliyor ve ne fayanslarınıza ne de mermerlerinize zarar vermiyoruz. En iyi su sızıntı tespit cihazları şuanda firmamız bünyesinde ve bizler teknolojiyi sizlerin ayağına getiriyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Hangi Kameraları Kullanıyoruz?

Bizler su sızıntısını kamerayla bulan tesisatçı firma dendiğinde akla ilk gelen yapılanmayız. Kanal görüntüleme kamerası ve termal kamera olmak üzere su sızıntısının tespiti için kullanılan kameralar çeşitlilik göstermekte. Her iki kameraya sahip olan firmamız sızıntının sıcak ya da soğuk olmasına göre farklı noktalarda uzman ekiplerimiz tarafından kullanılıyor.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su Sızıntılarını Nasıl Buluyoruz?

Öncelikle ekiplerimiz dinleme cihazı kullanarak su sızıntısının yerini bulma işlemi sağlar. Bu bilgisayarlı su sızıntısı bulma teknikleri arasında en sık kullanılan, etkili bir yöntemdir. Eğer su sızıntısı temiz ise bu kez devreye temiz ise temiz su tesisatındaki kaçağı gösteren termal kamera sistemlerimiz giriyor. Tabi dinleme cihazı kullanılarak su sızıntısının yerini bulma tekniği de yine kısa sürede soruna ulaşmamıza yardımcı olur. Ancak pis su borularında kaçak da söz konusu olabilir. Bu durum sizleri korkutmasın. Çünkü kanal görüntüleme kamerasıyla su kaçağı bulma konusunda uzman olan ekiplerimiz evimde su sızıntısı var diyen herkese çözüm getiriyor. Su kaçaklarını cihazla tespit eden tesisatçı firmalar arasında ilk sırada yer alan bizler, tek bir telefonunuz ile hemen yardımınıza koşuyoruz.

Bu makaleyi puanlamak ister misiniz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...