Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kanal Görüntüleme

Kanal tıkanıklığı her türlü mekanda yaşanabilecek sorunlardan biridir. Yeni bina, eski apartman veya iş yerlerinde bazen giderleri tıkayıcı cisimlerin atılması bazense kalitesiz malzeme kullanılması gider tıkanıklığına sebep olur. Bu oluşumun boyutlarının büyümesi sonucunda tıkanıklığın yerinin tespit edilmesi ve bu duruma uygun bir şekilde tamir yapılması şarttır. Firmamız her türlü tesisat sorununa çözüm yolu üretmekte ve gider tıkanıklığı sorununu kanal görüntüleme yöntemiyle tamir etmektedir.

Kanal Tamirinde Arızanın Tespiti

Kanal tıkanıklığı sorunu tecrübeli bir firma tarafından çözülmediğinde yüklü ücretler ortaya çıkabilmektedir. Bu arızayı gidermek için bazı firmalar tıkanıklığın oluştuğu bölgeyi bulana kadar kırma işlemi uygular. Bu uygulamada her taraf kırılır dökülür ve farklı arızalar ortaya çıkar. Firmamız kanal tıkanıklığının oluştuğu bölgeyi bulmak için kameralı cihazlarıyla görüntüleme işlemi yapar. Bu görüntüleme işlemi sonrasında sorunun boyutlarına uygun tamir yöntemini belirler. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmet sunmakta ve sizlere ekstra maddi külfet yüklememekteyiz. Bu sorunun ne derece sıkıntılı alanlar ortaya çıkaracağının bilincinde olan firmamız, bu problemi kısa süre içinde yok etmektedir.

Kanal Temizliğinde Teknolojik Hizmetler

Tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinde oluşan tıkanıklığın büyük boyutlara ulaşması, kanal tıkanıklığı sorununa yol açar. Firmamız boyutları oldukça büyük olan bu soruna, teknolojik cihazlarla çözüm yolları bulmaktadır. Kanal tıkanıklığı sorununuzu çözmek ve bu sorunu yok etmek için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.kanal görüntüleme kamerası

Kanal Tıkanıklığı Çözme Yöntemleri

Firmamız tesisat sorunlarını en gelişmiş yöntemlerle çözmekte ve kısa sürede kullanılabilir hale getirmektedir. Yalnızca kanal tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı tamir işleriyle kalmayıp kombi ve su tesisatı sorunlarını gidermekteyiz.

Tesisat Sorunlarına Hızlı Çözümler

Yaşam alanlarınızda yaşayabileceğiniz her türlü su sorunları ve arıza için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Gelişmiş tamirat yöntemlerimizle en güvenilir ve kaliteli hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında yaşayabileceğiniz her türlü tesisat ve arızalarınız için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kanal Tıkanıklığı Giderme

Tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinizde oluşan tüm arızalarınız için firmamıza ulaşabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik cihazlarımızla her türlü tesisat sorununuzu çözmekteyiz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...