Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon tıkanması binalar açısından çok önemli bir sorundur. Bu sorun, ilk olarak kokuyla ortaya çıkar. Tıkanıklık ilerlediğinde, lavabo veya tuvaletlerde taşma meydana gelir. Bu durumda, çok ciddi bir hijyen sorunu ve maddi kayıplar ortaya çıkar. Bu sorunun çözümü için kanalizasyonun açılması gereklidir. Teknolojinin gelişmesi sayesinde, kanal açma hizmeti robotla yapılıyor. Firma tarafından sunulan

Kanalizasyon açma fiyatları oldukça uygun olmasıyla öne çıkıyor. Kanalizasyonun açılması için kırma dökme işlemi yapılması, müşterilere ek bir masraf ve sıkıntı çıkarmaktadır. Oysa, teknolojik cihazlarla yapılan ve kırmaya ihtiyaç duyulmayan kanalizasyon açma hizmeti son derece pratiktir. Bu yöntem, pratik olmasının yanı sıra, ekonomik olmasıyla da ön plana çıkıyor.

TIKLA ARA : 0532 359 0212

Kanalizasyon Neden Tıkanır?

Kanalizasyonun tıkanması, bina sakinlerine büyük sıkıntılar verir. Bu tıkanma, yapısal sorunlardan kaynaklansa da bunun oranı son derece düşüktür. Genel olarak kanal tıkanmasının sebebi, insan kusurudur. Kanalizasyon, içine atılan yabancı cisimler sebebiyle tıkanmaktadır. Tuvalete atılan, tuvalet kağıtları ve hijyenik pedler, giderlerde birikmeye başlar. Bu tortular, zaman içinde pimaşlarda daralmaya sebep olur. Pimaşlar, bina giderlerinin kanalizasyona bağlanacağı noktada tıkanmaya başlar. Bunun sonucunda, çok rahatsız edici bir koku ortaya çıkar. İlerleyen aşamalarda ise tuvaletlerde ve lavabolarda taşma meydana gelir.

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon Nasıl Açılır?

Kanalizasyonun açılması için, tıkalı olan noktaya ulaşmak gereklidir. Bunun için kırma yöntemi hem çok zor hem de masraflıdır. Bundan dolayı, müşteriler, bu yöntemi pek fazla tercih etmiyorlar.

Bununla beraber, teknolojinin gelişmesi yeni yöntemleri ortaya çıkarmıştır. Firma, sahip olduğu teknolojik cihazlarla, sorunu çok daha kısa sürede ve daha az masrafla çözüme kavuşturuyor. Robot kullanmak bu nedenle öne çıkan bir yöntemdir.

Robotla Kanal Açma

Robotla kanal açma, müşteriye önemli avantajlar sunuyor;

 • Kanal kırma-dökme olmadan açılıyor
 • Robotla kanal çok daha kısa sürede açılıyor
 • Robotla verilen hizmet, çok daha ekonomiktir

Bu avantajlarından dolayı, robotla kanal açma yöntemi çok fazla öne çıkıyor. Bu cihaza ve alanında uzman personellere sahip olan firmalar, pek çok kişiye çözüm sunuyor.

Robotla Kanalizasyon Açma Nasıl Yapılıyor?

Firma, söz konusu adrese gittiğinde, öncelikle tıkanıklığın tam olarak nerede olduğunu anlamak için keşif yapıyor. Bunun ardından kameralı robot kullanan firma, kanalın tıkalı olan yerini noktasal olarak tespit ediyor. Tespit edilen tıkanıklık, tazyikli su ve başka yöntemlerle açılıyor. Bu işlem, sonucunda bina sakinlerinin taşma yapan lavabo ve tuvaletleri normale dönüyor.

Teknolojik cihaz ve uzman personel sayesinde, kanalizasyon açma hizmeti, dakikalar içinde tamamlanıyor. Kırma işlemi ve buna bağlı ilave masraflar olmuyor. Ayrıca, robotla yapılan kanal açma işlemi, oldukça kısa sürede gerçekleşiyor. Bu hizmeti alan kişilerin en önemli gerekçesi ise hizmetin daha ekonomik olmasıdır.

Kanal Açma Fiyatları Ne Kadar?

Kanal açma hizmetinin diğer avantajlarının yanı sıra ekonomik olması da ön plana çıkıyor. Bu hizmeti sunan firmaların kanalizasyon açma fiyatları genel olarak makul rakamlardır. Firma, uzman ekibi ve teknolojik cihazıyla kısa sürede bu işlemi tamamlıyor. Kameralı cihaz, tıkanıklığı tespit ediyor ve bunun sonrasında tıkalı nokta çabucak açılıyor.

Bu hizmet, soruna kalıcı şekilde çözüm getiriyor. Bu sebeple, tekrar tekrar masraf yapılmasına gerek kalmıyor. Öte yandan daire içinde veya binanın kanalizasyona bağlanan kısmında kırma işlemi yapılsa, bu ciddi bir masrafa sebep olur. Ancak, kameralı cihazlar sayesinde, müşteriler tüm bu ek masraflarla karşı karşıya kalmamış oluyorlar. Bu nedenle birçok kişi, robotla kanal açma hizmeti almayı tercih ediyor.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Tıkalı Bahçe Gideri Açma

Tıkalı Bahçe Gideri AçmaMüstakil evinizde ya da bahçeli dairenizde kullandığınız bahçe alanı sizlerin

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?Yaşam alanlarında ortaya çıkan en pis sorun tuvalet giderinin tıkanmasıdır.

Tıkanmış Lavabo Açma

Tıkanmış Lavabo Açma Bir evin en önemli kullanım alanlarından biriside mutfak ve banyo bölümüdür.

Klozetten Su Geri Taşıyor

Klozetten Su Geri TaşıyorKlozet en çok kullanılan ve temel ihtiyaçların kullanılması adına alafranga

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.